Mano katalogas

Vardas
Slaptažodis
> Registruotis
> Pamiršau slapražodįKempingai - objektai

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

NO IMAGE Druskininkuose
Druskininkų kempingas****-jauku kaip namie. 5 min. iki baseino, 10 min. iki ežero. 36 aikštelės su įvadais prisijungti prie elektros ir vandens tinklų. Aikštelės yra pritaikytos tiek palapinėms, tiek kemperiams statyti. Kemperiams skirti kemperių plovykla ir 2 biotualetai.

Siesartis, turistinė poilsiavietė

NO IMAGE Molėtuose
Siūlome atvykti ir pailsėti prie Siesarties ežero esančią stovyklavietę. Tikrai nesijausite kaip kempinge, nes 800 metrų pakrantėje įrengtos tik 12 poilsiaviečių. Ežere priešais stovyklavietę - Molėtų rajono pasididžiavimas - Birutės sala.
Visose poilsiavietėse yra laužavietės, mediniai stalai ir suolai.
Besiruošdami šiam sezonui kai kuriose stovyklavietėse įrengėme pavėsines. Taigi, net blogu oru yra galimybė likti nesulytam!
Grybai, uogos …. ir kiti gamtos ...

Vila Terra poilsis

NO IMAGE Molėtuose
Villa Terra poilsis įsikūrusi buvusioje kaimo sodybos vietoje dviejų ežerų –Gruodžio ir Duobio pakrantėje. Tai savotiškai pusiasalis ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama. Modernioje, jaukioje ir saugioje poilsiavietėje galima pailsėti ir šauniai praleisti laiką suaugusiems ir vaikams. Didelė teritorija (2,7 ha) ,apželdinta gėlynais su moderniu apšvietimu , gerai išplanuota poilsio zonų įvairove, ypač patraukli pramogų organizatoriams. Namai, pavėsinės, du ...

Saulėtas kampelis, poilsio namai

NO IMAGE Švenčionyje
SAULĖTAS KAMPELIS, poilsio namai - įsikūręs ant Pailgio ežero kranto, apsuptas pušynu. Nuo Vilniaus iki poilsiavietės ~ 40 km., į poilsiavietę galima atvykti autobusu ir traukiniu. Poilsiautojams įrengta 19 kambarių (9 dviviečiai, 9 triviečiai, yra vienas kambarys 5-10 vietų) iš viso 55 vietos. Šių kambarių gyventojai maisto ruošai naudojasi bendra virtuve. Yra visi patogumai: skalbykla, dušai, tualetai, pliažas, sporto aikštelė, vaikų žaidimo aikštelė, vandens ...