Kaimo turizmas Lietuvoje


Mano katalogas

Vardas
Slaptažodis
> Registruotis
> Pamiršau slapražodįKaimo turizmas

A. V. Rezidencija

Ištrūkite iš miesto šurmulio ir tvaiko, pakeiskite aplinką, surenkite pokylį, furšetą, banketą, seminarą ar mokymus gamtos apsuptyje, prabangioje rezidencijoje prie Žaleso ežero, šalia Vilniaus. Gražiai sutvarkyta aplinka, ramybė ir tyras oras padės atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių ir puikiai pailsėti. Restorano vedėjas svečiams pasiūlys europietiškos virtuvės patiekalų, skirtų išrankiam vartotojui, o klasikinis restorano interjeras sukurs jaukią ir neįpareigojančią aplinką. Vasarą lankytojai galės užkąsti ne tik restorane, bet ir lauko pavėsinėse ant ežero kranto. Lauko kepsninėse pageidaujantys galės išsikepti mėsos, daržovių. Romantiška, gražu, patogu... Galėsite atsipalaiduoti turkiškoje ir suomiškoje pirtyse, išsimaudyti baseine, pasėdėti prie židinio.

Adolfo ir Julijos Juodžių sodyba Tėviškė

Sodyba ikurta 1997 metais, o pilnai atrestauruota ir atnaujinta 2008 metais. Šiuolaikiška etnografinė sodyba-vienkiemis. Įsikūręs pušyno miške, iš trijų pusių apsuptas vieno švariausių Lietuvoje - Snaigyno ežero bangų (iki ežero 15 metrų), Veisiejų regioniniame parke. Saugus poilsis privačioje teritorijoje. Laukiami seminarų ir konferencijų dalyvių, bendradarbių, verslo bei draugų kolektyvai, šeimos, poilsiautojai, kuriems patinka tiek ramus, tiek aktyvus poilsis. Pirmenybė bei lanksti nuolaidų sistema taikoma visos sodybos užsakymams. Klientų pageidavimu šiems užsakymams gali būti teikiamas maitinimas su aptarnavimu. Namas bei kiti statiniai įrengti iš rąstų, pusrąsčių ir kitų tik natūralių ir ekologiškai švarių medžiagų. Svečius priimame ištisus metus.Kodėl mūsų sodyboje?

Adžio Birškaus sodyba

Ramus poilsis kelioms šeimoms. Yra salė 20-čiai žmonių. Laisvalaikiui praleisti yra krepšinio aikštelė, vaikams - smėlio dėžė, sūpynės.

Agnės Babelienės sodyba

Ramybės oazė ant ežero kranto. Kad ir kaip vertintumėte miesto patogumus, širdis kartais traukia į gamtą, Pasirinkdami poilsiui modernią kaimo sodybą, 60 km nutolusią nuo Vilniaus, įsikūrusią ant Luokesų ežero kranto, galėsite įkvėpti gaivaus grynu vandeniu bei pušų šakomis kvepiančio oro. Tai vieta, kur rytais pažadins paukščių giesmės, o vakarais ramybės suteiks besileidžianti saulė. Čia nėra nieko malonesnio už vakaro vėsa spinduliuojantį dangų ar rytinius rasos lašelius ant basų kojų. Neišdildomus įspūdžius paliks spindinti sugauta žuvis, kuri taps puikia vakariene, iškepta kambario terasoje. Sodyboje galite poilsiauti ir aktyviai: yra nedidelė sporto salė bei galimybė smagiai pasivažinėti keturračiais motociklais (kvadrociklais). Šiuolaikiška pirtis - dar viena pramoga. Sodyboje yra 250 kv. m keturių miegamųjų apartamentai su virtuve, moderniai įrengti vonios kambariai, WC, bide. Iš didelės palėpės atsiveria nuostabus vaizdas į ežerą. Visoje sodyboje pajungta signalizacinė sistema, taip pat sodyboje veikia internetas. Sodybos teritorija taip pat yra saugoma. Yra 2 garažai. Pasirinkdami šeimos poilsiui mūsų moderniai įrengtą sodybą ant Luokesų ežero kranto, mėgausitės jaukumu bei komfortu gamtos prieglobstyje.Maloniai laukiame Jūsų!

Akmenėlis Valdo Vasiliausko sodyba

Aktyvus poilsis privačioje teritorijoje, įsikūrusioje šiuolaikiškoje modernioje sodyboje, šalia esančio pušyno, prie vieno švariausių Lietuvoje, Akmenių ežero (iki ežero 45 m.) Puiki vieta ramiam poilsiui, jaukūs ir komfortiški dviviečiai bei triviečiai kambariai su visais patogumais. Šiltas vanduo, WC ir dušas kiekviename kambaryje, dvi virtuvės su būtinu inventoriumi ir indais, norintiems didesnio komforto galime apgyvendinti atskirame namelyje. Jūsų laukia 50 vietų pokylių salė švęsti įvairias šventes, organizuoti seminarus, mokymus bei kitokius renginius. Sodyboje įrengta lauko pavėsinės, laužavietė, pirtis, tinklinio, krepšinio, vaikų žaidimų aikštelės, valtys, vandens dviračiai, teniso bei biliardo stalai.

Akmenukas

Sodyba suteiks Jums ramybę, privatumą ir komfortą. Poilsiui arba įvairiems pobūviams skirta sodyba. Pirties mėgėjai turės galimybę leisti laiką tikroje garinėje pirtyje, o po to atvėsti tvenkinyje, esančiame šalia pirties. Po pirtelės galima išsikepti savo kepsnius ant laužo. Jei patys to padaryti nebeturėsite jėgų ar noro, maloniai galime pasiūlyti savo pagalbą.

Akromų sodyba

Akromų sodyba įsikūrusi Metelių regioniniame parke. Šalia sodybos - sodas, aplinkui miškai, už 20-ties metrų - Metelių ežeras. Atvykę galėsite įsikurti ne tik name, šalimais esančiuose mažuose nameliuose, bet ir palapinėse ant ežero kranto ar šalia pušyno.Visoje sodyboje yra 3 numeriai, dėl to patogu nuomoti ne visą sodybą, o tik jos dalį. Kiekviename sodybos numeryje yra atskira virtuvė, šeimininkai aprūpina indais, patalyne. Prie pirties yra 2 jaukios pobūvių salės (25 ir 40 asmenims) su virtuve. Čia galima rengti vestuves, jubiliejus.Sodybos teritorija - 14 ha, taip pat sodybai priklauso 200 m. paplūdymio. Joje yra krepšinio, 2 tinklinio, futbolo ir vaikų žaidimų aikštelės, supynės. Puiki vieta šeimos šventėms ir sąskrydžiams. Čia  galėsite pažvejoti, paplaukioti valtimis, plaustais, vandens dviračiais, išsimaudyti pirtyje ar ramiai pasėdėti prie laužo. Rudenį ir žiemą ežere gerai kimba lydekos, ešeriai, kuojos, yra ungurių.    Laukiame Jūsų ištisus metus!!!

Alaušynė

1,5 km už Sudeikių dešiniajame Alaušo krante tarp trijų ežerų įsiterpęs miškingas žemės lopas, nuo seno gavęs Salų viensėdžio vardą. Nuostabaus grožio gamtos sukurtame kampelyje įsikūrusi kaimo turizmo sodyba ALAUŠYNĖ. Tai 40-ties vietų kaimo turizmo paslaugų kompleksas, kuriame svečiams siūloma nakvynė 2-jų, 3-jų, 4-ių vietų numeriuose su sanmazgais, dušais. Alaušynėje veikia kavinės ABU filialas, kuriame visada galima skaniai pavalgyti ar užsakyti šventinį stalą progai. Čia galima paragauti tradicinių aukštaitiškų patiekalų, gėrimų. Aukštaitijos krašto kulinarinio paveldo tradicijomis paremtą maisto ruošimo būdą ABU virėjai įvaldė puikiai, pelnė gerą vardą už skaniai ruošiamą ir kultūringai pateikiamą maistą, išradingai ruošiamas kolektyvines, šeimynines šventes, banketus.Kavinė ABU Alaušynėje pažymėta kulinarinio paveldo tinklo ženklu, kurį 2001 metais įteikė Europos kulinarinio regionų tinklo koordinatoriai iš Švedijos. Kavinės kolektyvas domisi, gilina žinias ir patirtį mūsų krašto valgių gaminimo tradicijose, todėl mielai priimtų ir Jūsų pasiūlymus. Už pateiktą mums dar nežinomą receptūrą pažadame malonų siurprizą.2004 metais pastatyta nauja 60-ties vietų seminarų salė su išėjimu į terasą virš vandens. Pirmieji užsakovai labai gerai įvertino naujosios salės privalumus. Be to, sodyboje rasite originalių sūpynių, sporto aikštelę tinkančią žaisti krepšinį, tenisą. Yra įranga stalo tenisui, stalo žaidimas bilijardas-pulas, dviračiai, vandens dviračiai ir nuostabus plaustas. Šiuo plaustu galima iškylauti po Alaušo ežerą net iki 15 žmonių grupei. Plaustas saugus ir stabilus vandenyje, lengvai valdomas dviems irklais. Ant jo yra sumontuotas stalas su skėčiu, galima naudotis griliu.Skaidrus Alaušo vanduo vilioja pabandyti laimę žvejyboje, juolab, kad daugiau patirties turintys žvejai čia sugauna rekordinio dydžio lydekų, lynų ar karšių. Ypač čia gausu žvejų žiemą ant ledo. Šeimininkai pasirūpina ir žiemos pramogom poilsiaujantiems. Smagu skrieti nuo kalnelio ant pripučiamo rato ar ledo karuselės.Linkime geros nuotaikos, smagaus poilsio! 2007 metų geros naujienos: naujos pramogos - kvadrociklai, 6 vietų kateris, kubilas, nauji vandens dviračiai!

Aldo ir Aldonos Simanavičių sodyba

Sodyba Aukštadvario regioniniame parke, uždara teritorija ant Ungurio ežero kranto, pušyne. Galima nuostabiai pailsėti uždaroje, ramioje teritorijoje, pasivaikščioti pušyne. Taip pat yra rusiška pirtis, pokylių salė, krepšinio aikštelė, sūpynės, valtys. Tai puiki vieta seminarams, pobūviams, įvairioms šventėms rengti ar ramiam poilsiui.

Aldonos Graužinienės sodyba Alaušai

Svečiams yra skirti du namai su visais patogumais, yra židinys, lauko židinys, pirtis, kubilas. Kviečiame smagiai praleisti laiką ištisus metus.

Aldonos Kondratavičienės sodyba

Sodyba miestelio centre, šalia Žemaitijos nacionalinio parko Informacijos centro.Šalia parkas, netoli kavinė, medicinos punktas. Poilsiautojai apgyvendinami antrame aukšte, yra atskiras įėjimas.

Aleksiškių sodyba

Sodyba įkurta XIX amžiuje, pagrindinis namas pastatytas 1920 m. Sodybos teritorijoje yra nuosavas ežeras ir kūdra. Abu vandens telkiniai įžuvinti. Sodyba įsikūrusi netoli Gražutės regioninio parko, miškų apsuptyje. Aplink auga šimtamečiai ąžuolai, daug ežerų. Dažnai čia užklysta miško žvėreliai ir reti paukščiai. Šalia sodybos peri gervės ir juodieji gandrai. Tai puiki vieta mėgstantiems ramiai pailsėti gamtoje.

Alės Podėnienės sodyba

Šiais laikais žmogaus privatumas didelė vertybė. Tad saugu poilsį, ramybę, privatumą Jūs rasite mūsų sodyboje. Sodyboje gali nakvoti 12 žmonių. Yra įrengta sauna, baseinas. Taip pat rasite šachmatų (šeimininkė žaidžia), šaškes, laisvalaikiui praleisti kuklią bibliotekėlę, gražią gamta, sodybos komfortabilumą.Jums pageidaujant sodybos šeimininkė supažindins su Biržų krašto įdomybėmis. Tai didikų Radvilų pilis, joje įrengtas muziejus, grafų Tiškevičių Astrave klasizimo ir ampyro stiliaus dviaukščiai rūmai su belvederiu. Taip pat Radvilų ir grafų Tiškevičių bažnyčios.Gamtos įdomybė - dolomitinė atodanga Nemunėlio slėnio kairiajame krante.  Jono Laumės ant 7 m aukščio supilto kalnelio pastatyta 3 m aukščio mūrinė Gedimino pilies kopija. Turistus galėtų sudominti Alaus kelias. Ir dar daug įdomybių sužinosite pasirinkę poilsį mūsų sodyboje...Jūs galite pailsėti, pažvejoti, susitikti su draugaus, praleisti romantiškus vakarus.Sodyba yra 7 km nuo Biržų miestelio ir tik 2 m iki Aparčios upelio.

Algirdo Košubos sodyba

Šiuolaikiškai įrengta sodyba - vienkiemis prie pagrindinio senojo Marijampolė-Kalvarija kelio. Sodyboje yra pokylių salės (viena iš jų - atskirame pastate), kuriose galima rengti pobūvius su nakvyne iki 60 žmonių. Atskiruose pastatuose įrengtos suomiška pirtis su nakvynės vietomis 7 žmonėms ir rusiška (garinė) pirtis. Sodybos kieme įrengta kauko pirtis (kubilas), pavėsinė su židiniu, vaikų žaidimo aikštelė, krepšinio stovas. Laisvalaikiu sodyboje galima pažvejoti įžuvintame tvenkinyje arba netoliese esančioje Sūduonios upelio užtvankoje, taip pat pasivažinėti dviračiais po Sūduvos krašto apylinkes. 

Alių vienkiemis

Šiltai ir asmeniškai. Dar prosenelio 1871 metais įkurtame vienkiemyje Jūsų šeima ar nedidelė draugija ras ramybę, privatumą ir komfortą. Jūsų poilsiui-trys jaukios rąstinės vilos su visais patogumais, garinė pirtis, įžuvintas tvenkinys, valtis, kroketo aikštelės, keramikos lipdymas ir degimas, dviračiai,  šaudykla ... Šalia Ilgio, Klykių, Šeduikių ežerai, Aukštaitijos nacionalinis parkas.Alių vienkiemis skirtas ramiam šeimų, porų poilsiui. Sodyboje nerengiami jokie pokyliai ir triukšmingi renginiai.Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje - www.aliai.lt

Angelės Raulušaitienės sodyba

Sodyba įsikūrusi Dzūkijos nacionalinio parko Ūlos draustinio slėnyje, apaugusiame medžiais. Privažiavimas geras. Saugi vieta automobiliams. Yra vietos palapinėms. Didelis apšviestas kiemas su laužaviete ant upės kranto. Už 3 km miške yra žuvingas, smėlėtais krantais, Lavyso ežeras, kurį galima pasiekti pėsčiomis. Dvivietėmis plastikinėmis baidarėmis organizuojamos 1 - 2 dienų pažintinės kelionės Ūlos, Merkio upėmis. Plaukimo metu galima susipažinti su etnografiniais Zervynų, Mančiagirės, Žiūrų, Traiškių bei Paūlių kaimais. Plaukdami žavėsitės gamtos paminklais - Ūlos skardžiais tarp Zervynų ir Mančiagirės, šaltiniu Ūlos akis bei Traiškių kalvagūbriu.

Antalakaja

Sodyba įsikūrusi Labanoro regioniniame parke, Stirnės upelio pakrantėje, netoli (500 m) Baltųjų Lakajų ežero. Visai šalia Labanoro giria, kurioje galima grybauti, pakvėpuoti grynu oru.Šeimoms arba žmonių grupelėms apgyvendinti skirti 8 vietų namelis, du 5 vietų nameliai ir vienas 3 vietų namelis su visais patogumais. Įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Yra 20 vietų banketinė salė su sauna ir nakvynės kambariais antrame aukšte.Yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Kiekvienam poilsiautojui suteikia individualumo tai, kad prie kiekvieno namelio yra įengtos atskiros pavėsinės, šašlykinės. Pagal užsakymą galime iš anksto paruošti šventinį stalą. Yra galimybė rengti seminarus.Aktyvus poilsiui įrengtos krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės. Galima plaukioti valtimis, žvejoti, žaisi stalo tenisą ar biliardą.

Antalieptės Marios

Maloniai laukiame ištisus metus!

Antanynė

Antanynė – sporto ir poilsio kompleksas įsikūręs šalia Širvintos upės užtvankos. Čia Jūs galite užsisakyti rąstinį namelį visai šeimai ar šešis namelius visam Jūsų kolektyvui, bei aktyviai praleisti laiką žaisdami lauko, stalo tenisą, krepšinį, futbolą, tinklinį, badmintoną, žvejodami, buriuodami, miške lošdami dažasvydį ar net išbandydami savo jėgas ekstremaliame žygyje pelkėmis, o vakare visą nuovargį nuplauti” pirtelėje ir linksmai pavakaroti didelėje pobūvių salėje židinio šviesoje” ar prie šilto ir romantiško laužo po atviru žvaigždėtu dangumi.

Antano Bielinio sodyba

Sodyba įsikūrusi Aukštadvario regioniniame parke,  Aukštadvario miestelio pakraštyje prie Navos ežero. Geras susiekimas su Vilniumi, Kaunu ir Alytumi.Svečių poilsiui įrengti 6 rąstiniai pastatai su visais patogumais. Juose yra virtuvėlės, židiniai. Prie ežero įrengta rąstinė garinė pirtis, kurioje išsivanojus, galima iškart šokti į vandenį. Sodyboje yra dvi pokylių salės: 40 ir 18 vietų. Prie abiejų salių - virtuvės. Aplinka gražiai sutvarkyta: yra asfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, jaukios lauko pavėsinės su židiniais.Sodyboje taip pat įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, sūpuoklės, smėlio dėžės. Aktyviam poilsiui yra krepšinio, tinklinio aikštelės, dviračiai, baidarės, kanojos, valtys, vandens dviračiai. Žiemą galima pasivažinėti nuo kalno rogėmis, slidinėti.Netoli sodybos yra įdomių lankytinų vietų: Kartuvių kalnas, Aukštadvario piliakalnis, Velnio duobė, A. Mickevičiaus ąžuolas, Aukštadvaryje yra kartodromas. 

Antano Budriaus sodyba

Sodyba įkurta šalia Tverų miestelio, kalvotoje vietoje, prie gražaus tvenkinio. Aplinkui vaizdingi gamtovaizdžiai. Tai - Lopaičių piliakalnis, ant kurio stovėjo žemaičių kunigaikščio Vykinto pilis, ir kiti istorinį kompleksą sudarantys objektai: Pribitkos pilkapynas, apeiginis takas į pilkapyną, senovės žemaičių šventvietė. Už 2 km nuo sodybos, Lopaičių miško prieglobstyje, tyvuliuoja Ruškio ežeras.Sodyboje yra 2 mediniai namai. Pagrindinio namo pirmame aukšte yra pobūvių salė su židiniu, pirtis su priepirčiu, tualetas, virtuvė; antrame aukšte yra du miegamieji su atskirais vonios kambariais - aštuoniems žmonėms. Iš erdvaus balkono ir terasos atsiveria gražus vaizdas į sodybos tvenkinį. Medinio namelio pirmame aukšte - kambarys su krosnele, mini-virtuvė, miegamasis dviems asmenims, vonios kambarys, auntrame aukšte - miegamieji. Sodyboje yra visi patogumai. Kiekveną namą supa gražiai apželdinta aplinka. Įrengtos tinklinio ir krepšinio aikštelės, yra vaikų žaidimų aikštelė. Sodybos tvenkinyje galima žvejoti, maudytis, paplaukiuoti valtimi.Ištisus metus sodyboje gali ilsėtis dvi šeimos. sodyboje galima rengti pobūvius kompanijoms iki 30 asmenų. Maloniai laukiame Jūsų!

Antano Gedvilo sodyba

Sodyba Trakų nacionaliniame parke, netoli ežero, šalia miško. Teikiamos netradicinės aktyvaus poilsio paslaugos.

Anūkėlis

Sodyba ant Sartų ežero kranto maloniai kviečia praleisti savaitgalį.

Arūno Verkausko sodyba

Sodyba įsikūrusi vaizdingose ir istorinėse Dubingių apylinkėse, Asvejos regioninio parko apylinkėse prie ežero. Iki istorinio Dubingių miestelio tik 1 km, iki Barboros Radvilaitės piliakalnio - 700 m, iki ežero - 500 m. Mūsų kaimo sodyba - tai 3 namelių, pirties, salės, 2 tvenkinių bei sporto aikštelių (krepšinio, futbolo, tinklinio) kompleksas. Vienu metu sodyboje gali poilsiauti 3-4 šeimos arba iki 30 žmonių. Pas mus mėgsta svečiuotis šeimos su vaikais, žmonės, trokštantys ramybės ir gražios gamtos. Laukiame Jūsų!

Arvydo Gylio sodyba

Du atskiri pastatai: trijų kambarių namas ir dviejų kambarių namukas su visais patogumais. Yra pirtis su baseinu, didelė pavėsinė su židiniu, pobūvių salė su židiniu, supynės vaikams, vieta pastatyti palapines. 500 m iki Lietuvos žiemos sporto centro, Žaliojo ežero. Sporto inventoriaus nuoma: slidės, rogės, dviračiai, vandens dviračiai, valtys ir kt. Aplink miškai, 1-2 km atstumu daug ežerų - žūklės mėgėjai galės išbandyti savo sėkmę.

Ašvos malūnas

Mažeikių raj., Reivyčiuose įsikūrusi kaimo turizmo sodyba Ašvos malūnas kviečia atvykti pailsėti natūralios gamtos prieglobstyje. Čia galite švęsti įvairias šventes, vestuves, jubiliejus, pasimėgauti tradicinės, turkiškos, infraraudonųjų spindulių, pirties malonumais. Taip pat galite apsistoti ilgesniam laikui ar apgyvendinti savo svečius. Jūsų ir Jūsų svečių patogumui yra įrengti 5 dviviečiai mediniai nameliai. Esant poreikiui, galime apgyvendinti ir daugiau svečių. Jeigu svečiai pageidauja, galime pateikti pusryčius.

Atostogos Grybiškėje

Jei norite pailsėti vienumoje, pabūti nematomi - maloniai kviečiame Jus į modernią senovinio stiliaus sodybą - vienkiemį, įsikūrusį Gražutės draustinyje, 11 ha privačioje valdoje ant žuvingo Asavėlio ežero kranto (kuris jungiasi su Asavo ežeru). Netoli sodybos Gražutės regioninio parko teritorijoje įrengti du dviračių trasos žiedai, kurie vingiuoja miško keliukais ir paežerėmis. Rakinami sodybos įvažiavimo vartai. Sodybą supa miškai, 3 ežerai, kuriuos jungia Šventosios upė.Naujas rąstinis namas su terasa, kurio antrajame aukšte įrengti du erdvūs, jaukūs miegamieji kambariai, pirmame aukšte terasa, židinys, poilsio zona, valgomasis, moderni virtuvė su inventoriumi, tualetas ir dušo kabina. Miegamuosiuose kambariuose svečių patogumui pastatytos ypač plačios juodalksnio medinės lovos. Ant ežero kranto yra pirtis su erdvia terasa, pirmajame aukšte - dušo kabina, tualetas, poilsio zona su židiniu. Antrame aukšte du miegamieji kambariai su vaizdu į ežero panoramą. Įrengti stoglangiai suteikia kambariams ypatingo jaukumo. Taip pat yra specialus, ypač didelis, romantiškas dvivietis miegamasis, pro kurio didžiulį langą - sieną galima grožėtis ežeru, saulėlydžiu ir nepakartojama gamta bet kokiu oru.Sodyboje įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, prie ežero kranto pavėsinė su lauko šašlykine, prie namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė, supynės, krepšinio aikštelė, stalo tenisas.Čia galima plaukioti valtele, važinėti dviračiu, taip pat žvejoti, uogauti, grybauti ir žavėtis nepaliestos gamtos grožiu. Gražutės regioninio parko teritorijoje įrengtos dvi dviračių trasos: Gražutės didysis dviračių trasos žiedas (45 km) ir Gražutės mažasis dviračių trasos žiedas (37 km). Dviračių trasa vingiuoja miško keliukais ir paežerėmis. Yra galimybė įsigyti kaimiškų produktų. Siūlome aktyvų ir ramų poilsį. Puikios sąlygos ilsėtis dviems - trims šeimoms, porelėms ir nedidelei kompanijai. Svečių laukiama nuo balandžio iki vėlyvo rudens. Jei mėgstate vandens sportą ir ruošiatės plaukti baidarėmis ar kanojomis Šventosios upės vingiais, užsukite pas mus. Galėsite pernakvoti, sušilti prie židinio, išsimaudyti pirtyje, išsikepti kepsnį lauko pavėsinėje. 

Atsipūsk

Kai dienos laša, kaip sunkus lašai, atvažiuokit į modernią sodybą ant ežero kranto, kur ramybe rasite ir kūnui, ir sielai. Norėdami pailsėti aktyviai, jūs galėsite pasivažinėti džipu, motociklais, dviračiais, vandens motociklu ar slidėmis. Savo gabumus galėsite atskleisti dainuodami karaokė, žaisdami dažasvydį, biliardą, krepšinį ar lauko tenisą. Esant nepalankiam orui, jūs busite palydėti į sporto salę, pasikaitinsite pirtyse. Po aktyvaus poilsio galėsite atsipalaiduoti ir skaniai pavalgyti poilsiavietės bare. Norintiems surengti dalykinį susitikimą, Jums bus pasiūlyta visa įranga, skirta seminarui. Poilsiavietėje tvyro puiki nuotaika, todėl apsilankę joje, pamiršite visus rūpesčius ir norėsite sugrįžti dar ir dar kartą...Daugiau informacijos atnaujintoje interneto svetainėje www.atsipuski.lt.

Audos Peimienės sodyba Pušyno stovykla

Tai nuostabioje kaimo vietovėje įsikūrusi moderni poilsiavietė. Teritorijoje yra tvenkinys, krepšinio, tinklinio, futbolo bei vaikų žaidimo aikštelės. Įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Taip pat teritorijoje yra vietos statyti palapines. Galima organizuoti poilsio stovyklas ir dideles šventes. Svečiams gaminamas maistas pagal iš anksto suderintą valgiaraštį. Yra dvi pobūvių salės, dvi pirtys, baseinas, tualetai, dušai, amerikietiško biliardo ir teniso stalai. Žiemą galima slidinėti - veikia keltuvas, yra slidžių ir batų.Priimami ilsėtis ir treniruotis įvairūs kolektyvai su savo vadovais

Ažpurvinė

 Ažpurvinė - erdvi ir šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi 25 km nuo Klaipėdos miesto. Pramogoms ir poilsiui siūlome: tradicines garines pirtis, lauko pirtį, kubilą, žvejybą. Mūsų specializacija - banketai, furšetai, verslo renginiai, konferencijos, šeimos šventės. Konferencijų ir pokylių salėje gali tilpti iki 120 žmonių.

Ąžuolų dvarelis

Ąžuolų dvarelis - sodyba-vienkiemis, įsikūrusi 8 km už Kauno, ant Nemuno kranto. Šalia miškas, Nemunas, tvenkiniai. Svečių paslaugoms - pobūvių ir šokių salė 70 žmonių, moderni virtuvė, garinė pirtis, kubilas, lauko židiniai, laužavietės, 6 miegamieji.

Ąžuolų slėnis

Kaimo turizmo sodyba Ąžuolų slėnis įsikūrusi buvusioje dvaro teritorijoje, vienkiemyje, prie legendomis apipinto Kibikštuko ežero. Kviečiame kolektyvus, šeimas, moksleivių grupes pas mus paviešėti. Siūlome Jums ne tik pasigrožėti nuostabia gamta, karūnuotaisiais danieliais, nepakartojamų ilgakojų stručių šokiu, bet ir organizuoti įvairias šventes, susitikimus, seminarus, konferencijas. Tam skirta salė su baru, svetainė, poilsio kambarys su židiniu.  Norintiems ilgiau paviešėti siūlome 2-4 vietų kambarius, baseiną, pirtį, sūkurinę vonią, žaidimų aikštelę, namelį ant ratų. Sodybos darbuotojai maloniai visus kviečia ir svetingai kiekvieną priims.

Bagrėnžaris

Bagrėnžaris yra įsikūręs vienkiemyje, ant tvenkinio kranto, gražioje, ramioje vietoje, tik 29 km nuo Kauno, 5 km iki Prienų, 5 km iki Pociūnų aerodromo. Sodyba skirta ramiai pailsėti, atsipalaiduoti, švęsti įvairias šventes. Lankytojai turi galimybę išsimaudyti tvenkinyje, į kurį priteka šaltinio vandens, iš saunos įšokti į baseiną, pripildytą šaltinio vandeniu, pažvejoti, pasisupti supynėse, aplankyti Lietuvos septynių partizanų žuvimo vietą. Sodyboje svečiai gyvena savarankiškai, atskirai nuo šeimininkų. Norintys pailsėti ar švęsti įvairias šventes su draugais ir šeima, atvykite į sodybą Bagrėnžaris. Švenčiantiems gimtadienį taikoma 10 % nuolaida!

Baidarkiemis

Tai nauja jauki, nedidelė sodyba Ukmergės raj., ant Šventosios upės kranto. Pas mus galėsite ne tik pailsėti, bet ir aktyviai praleisti laiką.  Siūlome keletą maršrutų baidarėmis Šventosios, Virintos ir Siesarčio upėmis. Sodyboje yra krepšinio ir lauko teniso aikštelės. Organizuojame įvairias šventes, ekskursijas.

Baltų burlaivis

Sodyba Baltų burlaivis įsikūrusi prie pat jūros šalia dviračių tako, vedančio iš Palangos į Šventąją. Vilos  pirmajame ir antrajame aukštuose įrengti 5 jaukūs kambariai su vonia ir virtuvėmis. Mėgstantys smagius žaidimus rūsyje galės žaisti biliardą, stalo tenisą ir žiūrėti TV, o vakarą praleisti pušynėlyje prie laužo. Kieme yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Bebrynė prie Luodžio

Sodyba įsikūrusi prie Luodžio ežero (Salako mstl.), Gražutės regioninio parko pušyne. Visus patogumus turinčią sodybą sudaro: gyvenamasis namas su erdvia konferencijų sale (24 vt.), jaukiu židiniu, įrengta virtuve, 2 WC, 2 dušais ir 3 miegamaisiais (12 vt.), 2 sublokuoti namukai (po 4 vt.) su židiniu, įrengta virtuve, WC, dušu, miegamuoju ir svečių kambariu, pirtis prie ežero. Sodyboje gausu erdvių lauko terasų, akmeninių laužaviečių, yra rūkykla (žuviai arba mėsai), medinės valtys. Šalia tyvuliuoja penktas pagal dydį Lietuvoje Luodžio ežeras su dviem didelėm salom. Nuo pirties į ežerą nutiestas ilgas lieptas. Netoliese nuostabus Salako miestelis, senosios žydų kapinaitės, įspūdinga tašytų akmenų Salako bažnyčia (1911 m.), dviračių takai ir kt. Aplinkui laukinė gamta ir jokių kaimynų (išskyrus bebrus, briedžius, gulbes, gerves ir kt.). Poilsiaukite natūralioje gamtoje!

Bebrų kalnas

Erdvioje, jaukioje sodybos aplinkoje kviečiame švęsti vestuves, jubiliejus, susitikimus bei praleisti atostogas.

Bernatonių sodyba Gojus

Mūsų sodyba yra įsikūrusi smetoniškame Lietuvos kurorte - Kulautuvoje. Sodybą iš visų pusių supa miškas, netoliese vingiuoja Nemunas. Sodyboje yra dvi jaukios pokylių salės, pirtis, baseinas, biliardas, lauko terasos.

Bertašiūnų vienkiemis

Sodyba įsikūrusi Dzūkijoje, Veisiejų regioniniame parke, ant nuostabaus Trikojo ežero kranto. Laukiame Jūsų visus metus. Ideali vieta poilsiui, švęsti įvairias šventes, organizuoti seminarus, mokymus bei kitokius renginius. Galimas svečių maitinimas. Jūsų paslaugoms: 30 vietų pokylių salė, didelės lauko pavėsinės, du atskiri namai, jaukūs kambariai su visais patogumais, dvi virtuvės su būtinu inventoriumi ir indais, garinė pirtis, lauko pirtis-kubilas, paplūdimio tinklinio, krepšinio, vaikų žaidimų aikštelės, valtys, stalo tenisas. Organizuojame žygius baidarėmis, slidėmis, pėsčiomis. Poilsiautojų laukia natūralios gamtos grožis, vandens teikiami malonumai, žvejyba, grybai, uogos ir jauki aplinka. Aplink sodybą kelių kilometrų atstumu yra dar 18 ežerų, dvi upės, puikūs Paliepio girininkijos, Ančios draustinio miškai. Norėdami dar įvairesnių pramogų, poilsiautojai gali greitai pasiekti Grūto parką, Druskininkų gydyklas ar Druskininkų vandens pramogų parką. Vienu metu galime apgyvendinti: 30 žmonių grupę arba dvi skirtingas grupes po 12-15 žmonių. Poilsiaujančius šeimomis -iki 4 atskirų šeimų.Kviečiame apsilankyti!

Berželių alėja

Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, šalia miško, netoli ežero. Tai puiki vieta poilsiui, šventėms, verslo renginiams. Sodyboje laukiamos tiek Lietuvos, tiek užsienio turistų grupės bei pavieniai asmenys. Organizuojame seminarus, pobūvius, įvairias šventes, stovyklas bei renginius.Pagrindiniame pastate siūlome 30 bei 50 vietų sales, virtuvę su visa reikalinga įranga bei 4 kambarius su visais patogumais. Kitas sodybos pastatas pritaikytas poilsiui - jame yra 6 kambariai ir 2 butai, kiekviename jų yra 2 kambariai su visais patogumais.Ant tvenkinio kranto įsikūrusioje pirtyje vienu metu priimsime 15 svečių. Jūsų paslaugoms garinė pirtis, salė su mini-baru, o antrame pirties namo aukšte - bendra patalpa poilsiui. Salės ir pirties pastatai rąstiniai, įrengti senoviniu stiliumi. Lauke - pavėsinės, sporto aikštelė. Sodyba nutolusi nuo Vilniaus vos 45 km. Maloniai laukiame Jūsų ištisus metus!

Bičnamis

Kaimo turizmo sodyboje Bičnamis rasite švenčių salę su originaliu interjeru. Joje gali švęsti iki 60 svečių. Šalia salės patogiai įrengta virtuvė poilsiautojams ar sodybos šeimininkėms maisto gaminimui. Organizacinių darbų palengvinimui, rekomenduojame šeimininkes.          Norintiems praleisti naktį mūsų sodyboje, siūlome nakvynę ne tik kambariuose, bet ir troleibuso viduje tiems, kas pasiilgo atrakcijų ar studijų laikų. Iš viso Bičnamyje apnakvydinsime apie 30 svečių.          Linksmybių metu galite išsikaitinti ne tik rusiškoje pirtyje, kartais atsivėsindami mini lauko baseine, bet ir išsikaitinti mobilioje japoniškoje pirtyje-kubile. Pasinaudokite galimybe japonišką pirtį-kubilą užsisakyti ir į savo sodybą!      Sodybos aplinka neleis nuobodžiauti Jums ir Jūsų vaikams. Vaikų malonumui sodyboje įrengtos dvejos sūpuoklės, o vyresniems siūlome gerti kavą ar mėgstamą gėrimą unikaliuose Kavinėje medyje ar Baublyje... Visko juk neišvardinsime, atvykite ir įsitikinkite! Maloniai laukiame Jūsų!       Žiemą lankytojai priimami atsižvelgiant į oro sąlygas.

Birutės Majorienės sodyba

Sodyba nuo Klaipėdos nutolusi tik 15 km. Graži aplinka, vasarnamis, 2 dideli tvenkiniai, kuriuose galima maudytis ir žvejoti. Galima išsiperti rusiškoje pirtyje. Yra dvi pokylių ir konferencijų salės (atitinkamai 60 ir 30 vietų). Sodybos kieme veikiančių skulptūrų instaliacija, graži aplinka ir ramybė.

Birutės Norušaitienės sodyba

Sodyba (medinis namas su visais patogumais, vasarnamis ir pirties namas) įsikūrusi šalia miško, greitkelio Vilnius-Panevėžys 57 km. Patogus privažiavimas bet kuriuo metų laiku. Daug erdvės, sodybos kieme įrengta pavėsinė, suoliukai. Vienu metu sodyboje priimame vieną poilsiautojų grupę, todėl galime pasiūlyti tiek laisvę šurmulingoms jaunimo kompanijoms, tiek tylą ramiai norintiems pailsėti svečiams. Sodyba puikiai tinka pokyliams, vakarėliams, seminarams organizuoti. Nakvynę galime suteikti 20 asmenų, tačiau pokyliuose gali dalyvauti net iki 60 svečių.Sodyboje yra keli vandens telkiniai, kuriuose galima pažvejoti. Šalia esančiame miške galima grybauti, uogauti. Maloniai laukiame Jūsų!

Bronės Nijolės Urbonienės sodyba

Moderni sodyba įsikūrusi vaizdingoje vietoje ant Plavio ežero kranto, šalia miško. Sodyba skirta ramiam šeimyniniam poilsiui. Erdvioje teritorijoje išsidėsčiusioje sodyboje yra nuomojami 2 atskirai vienas nuo kitos stovintys poilsio namukai su visais patogumais (didesnei kompanijai poilsiautojai priimami gyvenamajame name įrengtuose kambariuose). Namelyje ant ežero kranto (10 m nuo ežero) telpa iki 10 žmonių. Jame yra  2 miegamieji numeriai, svetainė su virtuve ir vonios kambariu (WC, dušas, kriauklė). Pro didžiulius vitrininius langus atsiveria nuostabūs vaizdai į ežerą ir mišką. Įrengtame rūsyje galima pažaisti biliardą, atsigaivinti alumi, pasėdėti prie židinio. Didžiuliame berže įrengtas gandralizdis, kuriame paplepėti, atsikvėpti po karštos dienos.Antrame namelyje, nutolusiame nuo ežero apie 30 m, nenusivils ir prie komforto įpratęs poilsiautojas. Namelyje telpa iki 6 asmenų kompanija. Įrengti 2 miegamieji, svetainė, virtuvė ir 2 WC. Namelyje įrengta didelė terasa, kurioje patogu pietauti ir vakaroti gryname ore, grožėtis nuostabiais vaizdais.Sodyboje yra pirtis. Sodyba įsikūrusi visai šalia nuosavo miško, kuriame galima pasivaikščioti, pagrybauti ar pauogauti. Yra krepšinio aikštelė, vaikams įrengta žaidimo aikštelė. Svečiai gali irstytis valtimis, plaukioti vandens dviračiais, vakarus leisti prie laužaviečių.

Broniaus Maniušio sodyba

Sodyba įsikūrusi 7 km atstumu nuo Utenos, tarp dviejų ežerų: Ilgio ir Klykių. Sodyba – viekiemis, kuriame garantuojame visišką privatumą, skirta ramiam poilsiui. Svečių paslaugoms – atskiri 32 m² ir 42 m² nameliai su visais patogumais, pirtis, sodybos tvenkinys. Sodyboje yra keturratis motociklas, netoliese aerodromas su galimybe paskraidyti, moto trasa. Rengiamos išvykos į šalia esantį Aukštaitijos nacionalinį parką. Svečių laukiame šiltuoju metų laiku.

Česlovo Letuko sodyba

Aptverta saugi teritorija, skirta ramiam poilsiui.

Cibulinė

Sodyba yra vienkiemyje ant gražaus Čičirio ežero kranto. Poilsiautojams skirtame pastate yra 4 miegamieji kambariai svetainė su  židiniu, virtuvė, dušas , WC . Vienu metu gali poilsiauti dvi šeimos  mėgstančios ramų poilsi, arba nedidelė kompanija, kuriai patinka aktyvus poilsis. Sodyboje yra pirtis, krepšinio , tinklinio aikštelės , supynės vaikams.  Žvejams skirtos trys valtys, vandens dviratis. sodybos teritorijoje gerai jaučiasi ir poilsiautojų augintiniai. Nors sodyba yra vienkiemyje, tačiau netoli Suvieko gyvenvietė kurioje puiki kavinė-baras, dvi parduotuvės.

Čižų sodyba

Siūlome apsilankyti mūsų sodyboje, įsikūrusioje ant legendomis apipinto Sartų ežero kranto. Jūsų lauks namo palėpėje įkurti trys miegamieji kambariai, holas su mini virtuvėle (jeigu norėsite maistą ruošti patys), dušas, tualetas ir kt. patogumai. Kitame namo aukšte - senoviniu stiliumi dekoruota pokylių salė su židiniu ir lietuviška pirtis. Te negąsdina Jūsų tai, kad namas bendras su šeimininkais - esame tolerantiški, demokratiški ir komunikabilūs. Be to turėsite puikų aptarnavimą - jau įpratome dalintis džiaugsmais ir vargais, o ką bekalbėti apie daiktus ar įrankius... Turime patirties rengdami ir didesnius pobūvius - gimtadienius, krikštynas, vestuves ir kt. Patiekalus ruošiame tik patys, įdėdami daug triūso, meilės ir šilumos, be to sukauptą 20 m. patirtį. Esame aludariai - gaminame garsųjį Čižo alų, kuris yra lengvas, nefiltruotas ir gyvas, pagamintas pagal prosenelių tradicijas, su miško bičių medumi. Kadangi paveldėjome ne tik receptūrą, bet ir įrangą, namuose įkūrėme senųjų alaus gaminimo įrankių ekspoziciją. Tad galime pakviesti ir didesnį būrį žmonių ekskursijoms su degustacija. Vasarą mūsų kieme veikia užkandinė, kurioje prekiaujame savo patiekalais ir alumi. Kadangi kito alkoholio neparduodame, tai lankytojai nėra triukšmingi, be to dirbame tik iki 22 val. Esame Europos Sąjungos projekto Kulinarinis paveldas ir Lietuvos projekto Alaus kelias dalyviai. Laukiame Jūsų gražiame krašte, tituluojamame kaip Lietuvos Šveicarija, apsuptame miškų, ežerų ir piliakalnių.  

D. Krikštaponio sodyba

Sodyba-vienkiemis Anykščių regioniniame parke, ant Rubikių ežero kranto (plotas 968 ha). Puikus poilsis žvejams ir ramybės mėgėjams. Svečiams skirti 2 gyvenamieji pastatai, dvi pirtys ir vasarnamiai. Gyvenamuose namuose ir pirtyse yra židiniai ir virtuvės su visa reikiama įranga. Poilsiautojų laukiame ištisus metus. Žiemą galima išsinomuoti rogutes, slides. Leidimus žūklei žvejai gali įsigyti pas sodybos šeimininką. Vasarą Jūsų paslaugoms valtys, vandens dviračiai, vaikų žaidimo aikštelės, krepšinio, tinklinio aikštelės. Ežero pakrantėje įrengtos vietos palapinėms. Vienu metu mūsų sodyboje gali poilsiauti iki 80 žmonių. Yra 35 ir 80 vietų pobūvių salės. Maloniai laukiame Jūsų!

Dagnužis

Svečiams skirta erdvi svetainė su židiniu, 30 miegamų vietų skirtinguose kambariuose, lauke įrengta didelė pavėsinė-valgomasis, name įrengta pirtis su didele sale-valgomuoju iki 50 vietų. Vienu metu sodyboje gali poilsiauti 30-50 žmonių grupė. Maudymuisi skirti du tvenkiniai (10 arų) su lieptais . Asfaltuotas privažiavimas bei saugoma automobilių aikštelė.

Dainiaus Spirikavičiaus sodyba

 Mėgstančiųjų pasikaitinti ant ežero kranto laukia neseniai pastatyta pirtelė ir lauko kubilas. Sodyboje šeimininkai augina dekoratyvinius paukščius ir naminius gyvūnus. Jums gali pasiūlyti paplaukioti ežere su kateriu, valtimis arba čiuožti vandens slidėmis, minti dviračius. Tačiau būkite atsargūs, vietiniai gyventojai pasakoja, kad tarp Avilio ežero salelių, išsimėčiusių it pabirę karoliai, kurių priskaičiuojama daugiau nei trisdešimt, net ir vietiniai gyventojai dažnai pasiklysta.

Dainos Juraitienės sodyba Altoniškiai

Sodyba-vienkiemis, įsikūrusi tarp miškų, apsupta Šernupio ir Ovos upių vingių. Yra visi patogumai, puikios sąlygos ramiam poilsiui. Kviečiami vandens pramogų bei tinklinio mėgėjai. Sodybą nesunku ir patogu surasti, nes ji yra įsikūrusi 500 m atstumu nuo Kauno-Šakių kelio.Mūsų sodyboje Jūs rasite puikią galimybę ramiai ilsėtis, žvejoti, grybauti, uogauti, žaisti tinklinį, pasiirstyti valtele ar tiesiog gėrėtis saulėlydžiais be jokių pašalinių.Įspūdingas Joninių laužas su fakelais, maudynės, pasivažinėjimas rogėmis... Tai tik keletas mūsų paslaugų, kurias siūlome mūsų svečiams. O artėjant Šv. Kalėdų šventėms gal laukiate Kalėdų senelio??? Į mūsų sodybą jis atvyksta visada!

Dalios Babilienės sodyba

Sodyba prie Liolingos užtvankos. Sodyboje galima poilsiauti, kelti pokylius, vestuves, organizuoti seminarus iki 50 žmonių. Galima žvejoti, plaukioti valtimis ar baidarėmis Dubysos upe (15 km).Medžiotojams organizuojama medžioklė.Sodyboje yra vaikų žaidimo aikštelė, rusiška pirtis, baseinas.

Dalios ir Antano Bartkų sodyba

Šiuolaikinė sodyba su miegamaisiais kambariais, dviem pokylių salėmis, bei visais patogumais. Sodyba tinkama švęsti vestuves, rengti pobūvius, seminarus. Atskirame pirties pastate yra pirtis, šildomas baseinas su masažo srovėmis, dušai, WC, pokylių salė (60 asm. ). Prie sodybos yra tvenkinys, sodybos kieme įrengta pavėsinė su židiniu, krepšinio aikštelė. Iki miško 450 m.  Aplink sodybą 1 km spinduliu yra ežerai.

Dalios sodyba

Kaimo turizmo Dalios sodyba yra įsikūrusi Stasiūnų kaime, 4 km nutolusi nuo autostrados Kaunas - Vilnius (Nuo Vilniaus - 60 km, nuo Kauno - 40 km). Sodyba puikiai dera prie ją supančios gamtos - nuostabi, švari aplinka, unikalus šaltinių vanduo, tvenkiniai su karpiais, amūrais, upėtakiais, kuriuos galima žvejoti. Medžioklės megėjams organizuojama medžioklė. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome tinklinio, krepšinio aikšteles. Tai pat rengiami teniso kortai. Sodyboje vienu metu gali būti nuomojami 2 poilsiniai namukai: viename name ilsėtis ar švęsti gali iki 50 asmenų; antrame - iki 10 asmenų. Taip pat galima nuomoti iš karto abu namukus.Pirmajame name yra pirtis, 3 keturviečiai ir 1 trivietis kambariai. Visi kambariai su patogumais: karštas vanduo, dušas, WC, balkonai, TV. Taip pat įrengta didelė 25 vietų palepė su bendrais patogumais. Name yra terasa, kuri virš tvenkinio.  Pirites mėgėjams yra atskiras išėjimas į terasą, o iš terasos - laipteliai į tvenkinį.Antrajame namelyje pirmame aukšte įrengta bendro naudojamo patalpa, mini-virtuvė, WC, dušas, pirtis. Antrajame aukšte 2 keturviečiai kambariai su bendru WC. Namelyje yra erdvi terasa.Šiltuoju metų laiku gamtos mylėtojams galime pasiūlyti pilnai įrengtą, didelę pavėsinę. Pavėsinėje yra apšvietimas, šalia laukio židinys ir laužavietė, šaldytuvas maisto produktams. Pageidaujantiems galime pasiūlyti įsirengti kempingą.Maloniai laukiame Jūsų Dalios sodyboje ištisus metus!

Danutės Janulevičienės sodyba

Sodyba-vienkiemis įsikūrusi Veisiejų regioniniame parke vaizdingoje vietoje ant ežero kranto.Tinka ramiam šeimyniniam poilsiui. Yra pirtis ant ežero kranto. Poilsiautojų paslaugoms - lieptelis, pavėsinė, sporto aikštelė, žvejams skirtos valtys, pramogų mėgėjams - baidarės. Namelyje yra TV, visi reikalingi indai, šaldytuvas, elektrinis virdulys, viryklė ir šašlykinė.

Dianos ir Kęstučio Šeštokų sodyba Pas Šeštoką

Moderni sodyba pas Šeštoką įkurta Molėtų rajone, ant Virintų ežero kranto. Tai vieta mėgstantiems privatumą, ramybę ir komfortą. Jus pasitiks įspūdinga ežero panorama. Sodyba pas Šeštoką- ideali vieta ramiam šeimyniniam poilsiui bei uždariems pobūviams bei renginiams.Jums siūlome: - patogius numerius (11vietų) su visais patogumais, pokylių sale-virtuve bei sauna; - atskirą namą (18 miegamų vietų) su visais patogumais, didžiule terasa šalia namo; - pirties pastatą su garine pirtimi bei mansarda (7 miegamos vietos); - konferencijų-pokylių salę (80 kv.m); - kubilą ant ežero kranto; - paplūdimio tinklinio,futbolo,krepšinio, vaikų žaidimo aikšteles; - dvi pavėsines; - valtis, vandens dviratį, žvejybą, miško gėrybes. Klientui pageidaujant, pobūviuose organizuojame maitinimą.Netoli sodybos (už 5 km) yra Etnokosmologijos muziejus, už 6 km - Observatorija, už 1 km - kavinė Zodiakas.

Dovio sodyba

Dovio sodyba įsikūrusi 15 km nuo Druskininkų ant nuostabaus Vilkinio ežero kranto. Šio ežero vanduo labai švarus, žuvų gausa vilioja pabandyti laimę žvejojant. Smėlėtas dugnas, medinis lieptelis - puiki vieta maudynėms. Sodyboje galėsite bent trumpam pamiršti miesto įtampą, atsipalaiduoti, fiziškai ir dvasiškai pailsėti, atgauti jėgas ir darbingumą. Mes jums siūlome mėgautis grynu oru, vaizdinga aplinka, nuostabiu ežeru, ramybe ir laisve. Sodyba įkurta 2005 metais. Siekiant patenkinti kiekvieno kliento poreikius sodyba įrengta moderniai ir patogiai. Vienu metu sodyboje gali ilsėtis 8-10 žmonių grupė. Yra trys erdvūs miegamieji kambariai su šalia esančiais vonios kambariais, židinys, kondicionierius, indaplovė, skalbimo mašina, skalbinių džiovyklė, garso ir vaizdo aparatūra. Sodyboje pirties nėra.

Duburiai

Kaimo turizmo sodybą DUBURIAI rasite Dūkstynos miške, prie Šventosios krantų (~350 m. iki upės). Nuostabios gamtos prieglobstyje Jūsų laukia trys poilsiautojams skirti naujai įrengti namai. Visi jie turi įvairaus tipo pirteles, lauko kepsnines, terasas, židinius, jaukius miegamuosius bei pobūvių salę, japonišką pirtį-kubilą. Sodybos vizitinė kortelė-statinės, žiemą vasarą suteikiančios svečiams visą glėbį gerų emocijų. Visi namukai yra skirtingų dydžių, pritaikyti tiek masinėms šventėms, tiek ramiam šeimų poilsiui. Sodybos svečiams bus pasiūlyta įvairių pramogų: tinklinis, badmintonas, krepšinis, dviračiai, guminės valtys, baidarės, keturračiai. Mažųjų poilsiautojų laukia jauki ir saugi žaidimų aikštelė su smėlio dėže ir sūpuoklėmis, hamakai. Jums pageidavus, bus pasirūpinta gardžiu, šviežiu maistu. Galima gamintis ir patiems. Laukiame individualių bei kolektyvinių užsakymų !!!P. S. Turime renginių organizatorius (laisvai kalbančius rusų ir anglų kalbomis), kurie galėtų pasiūlyti savo programą bei pravesti šventes, temines vakarones, vaikučių gimtadienius.

Duobys

Sodyba DUOBYS įkurta vaizdingoje vietoje - ant kalno, šalia Duobio ežero, skirta ramiam, privačiam, patogiam poilsiui. Čia ideali vieta šeimyniniam poilsiui bei uždariems  šeimos, įmonių pobūviams ir renginiams. Sodyboje lankytojai maistą gaminasi patys (yra būtina  įranga ir indai),  o taip pat yra galimybė, iš anksto užsakius, maistą pristatyti į vietą.

Dviragio pusiasalio sodyba

Visus metus esate laukiami jaukioje sodyboje, įsikūrusioje vaizdingame vienkiemyje Dviragio ežero pusiasalyje. Apgyvendinsime  svečius gerai įrengtuose apartamentuose su atskiromis durimis, terasa, vonios kambariu ir virtuvėle. Sodyboje yra krepšinio, tinklinio ir vaikų žaidimų aikštelės. Čia  galėsite pažvejoti, paplaukioti valtimis, pažaisti stalo tenisą, išsimaudyti pirtyje ar ramiai pasėdėti prie laužo. Sodybą iš trijų pusių supa vanduo, todėl čia privatu ir saugu.Pas mus tikrai pajusite lietuviško kaimo dvasią ir galėsite pasidžiaugti visiška gamtos ramybe. Apsilankę mūsų sodyboje, vėl norėsite grįžti pas mus!!!

Dzūkijos perlas

Moderni kaimo turizmo sodyba vienkiemyje, Nacionaliniame dzūkijos parke. Puiki vieta šeimyniniam ir aktyviam poilsiui. Yra pirtis. Sodyba - geras pasirinkimas įmonės organizuotam vakarėliui, seminarui ar susitikimui. Įrengta 100 kv. m. salė. Sodyba dar plečiasi.

Edmundo Dapkaus sodyba

Vienkiemio sodyba ant Alksno ežero kranto Aukštaitijos nacionalinio parko viduryje, Antalksnės kaimo pakraštyje. Ežeras jungiasi su visais Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais. Puikus poilsis žvejams ir ramybės mėgėjams. Svečiams skirti du namai su visais patogumais, viename iš jų yra sauna, kitame - svetainė su židiniu. Abiejuose namuose yra virtuvės. Teikiamos gido paslaugos, organizuojami pažintiniai žygiai valtimis po Aukštaitijos nacionalinio parko ežerus. 

Elenos ir Albino Klimų sodyba Iešnalė

Moderni sodyba-vienkiemis Žemaitijos nacionaliniame parke, prie Iešnalio ežero. Kambariai su patogumais. Yra virtuvė, poilsio kambarys su židiniu. Name - banketų salė, vieta seminarams rengti. Pagal pageidavimą siūlome šeimininkės paslaugas. Net ir žiemą mūsų sodyboje susikursite romantišką nuotaiką, pasinaudosite pirties teikiamais malonumais. Siūlome aktyvų poilsį mėgėjams slidinėti ir čiuožinėti.

Elenutės namai

Kviečiame atvykti į sodybą-vienkiemį Elenutės namai. Čia Jūsų laukia nuostabi Aukštaitijos nacionalinio parko gamta - miškai, pievos, ežerai. Sodyba atstatyta, išlaikant senųjų sodybų struktūrą - erdvus kiemas, tradiciniai pastatai. Gyvenamosios patalpos įrengtos taip, kad visi jaustųsi kaip namuose. Kiekviena šeima ar draugų būrelis gali apsigyventi atskiruose 50 kv. m. dviejų kambarių numeriuose. Nuošaliau esantis namelis - klėtelė ypač tinka poilsiui dviese. Visuose juose yra svetainės-virtuvės su židiniais, miegamieji, WC. Įrengti ir papildomi kambariai nakvynei kituose pastatuose. Svečių patogumui sode įrengėme didelę pavėsinę su židiniu,  kurioje telpa 20 žmonių. Kieme - erdvi garinė pirtis, dvi kūdros su karosais,  rūkykla, krepšinio ir vaikų žaidimų aikštelės.  Iki artimiausio miško ežerėlio 600 m.Maloniai laukiame Jūsų!

Elonos sodyba

Elonos sodyba yra vienkiemyje šalia ežero. Sodybos kieme - puikūs tvenkiniai, kaimiškos pirtys, krepšinio ir futbolo aikštelės, sūpynės vaikams.Poilsiautojai gyvena atskirai ir savarankiškai, tačiau jiems visada gali padėti sodybos teritorijoje gyvenantis aptarnaujantis personalas.Namo viduje yra židinys, stalo teniso, biliardo stalai, karštas vanduo, dušo kabina, TV.Vienu metu sodyboje gali ilsėtis keturios šeimos. Rengiant pobūvius, priimame iki 50 žmonių.Laukiame Jūsų ištisus metus!

Emilijos Pužienės sodyba

Sodyba įkurta netoli Pakalnės upės. Tinka mėgstantiems ramų poilsį.

Emilijos sodyba

    Vienkiemis ant Samanio ežero kranto, už 200 m - žuvingas Ilgio ežeras. Poilsis vienai šeimai ar artimų draugų kompanijai. Atstumai: nuo Vilniaus iki sodybos - 120 km, nuo Druskininkų - 20km. Nuo Lazdijų - 25 km.     Žiemos metu gali poilsiauti 10 svečių, vasaros laikotarpiu - 17 svečių. Poilsiautojams skirti du nameliai iš rąstų, dvi atskiros virtuvėlės, pirtis, vidaus ir lauko židiniai. Jums pageidaujant, galime pasiūlyti tikrą kaimišką maitinimą pagal senąsias Dzūkijos krašto kulinarijos tradicijas.    Sodyba yra įsikūrusi  3 ha teritorijoje  Samanio ežero įlankoje šalia Veisiejų regioninio parko. Gaivus oras, žavingas kraštovaizdis, žalios pievos, žaliuojantis beržynas, gražūs laukai, švarus ežero vanduo, smėlėtas krantas.

Ėvė

Poilsis restauruotoje XIX amžiaus pabaigos etnografinėje sodyboje, Lietuviškoje Venecijoje, Minijos kaime. Unikali Nemuno deltos regioninio parko gamta, pamario krašto kultūrinis paveldas ir šiuolaikinis komfortas - atgaiva kūnui ir sielai, mėgstantiems žvejoti, stebėti paukščius, jaukiai pailsėti ištisus metus. Vasarą - iškylos laivais, vandens turizmas, pasivažinėjimas dviračiais, žiemą - poledinė žūklė, rogės, slidės ir pačiūžos. Sodyboje įrengta biblioteka, paveikslų galerija, lietuvininkų buities ekspozicija, yra įvairūs žaidimai, valtys, sauna. Sodyboje patogu rengti konferencijas, stovyklauti su palapinėmis, galima užsisakyti maisto, gido paslaugas, nusipirkti unikalių suvenyrų. Erdvioje poilsio zonoje - įžuvintas tvenkinys, gyvūnų aptvaras, lauko židiniai, pavėsinės, laužavietės, vaikų žaidimų aikštelė. Maloniai laukiame Jūsų!

Felikso Laivio sodyba

Draugiška gamtai sodyba įsikūrusi prie unikalaus šaltinių vandens tvenkinių, Virintos upės, seno gražaus miško (Alantos girios). Upėje prie sodybos yra natūralios užtvankos su maudyklėmis. Senovės paprastume galima surasti išminties grūdą, suprasti tai, kas mums padėjo sėkmingai gražiems ir tvirtiems išgyventi tūkstančius metų, besistengiant neužteršti pagrindinių gyvybės ir sveikatos šaltinių: Žemės, Vandens, Oro, Ugnies. Šeimininkai rimtai domisi gero ir efektyvaus poilsio, grožio, jėgų, sveikatos išlaikymo bei atstatymo galimybėmis, etnokultūra, savo tikrųjų reikmių supratimu, veiksmingai naudojantis Gamtos Galiomis ir dovanomis, kurių čia yra tikrai daug. Tai labai rami vieta, tinkanti mėgstantiems gamtos įdomybes, tikrą kvapnią pirtį prie nuostabaus šaltinių vandens. Sodyba puikiai tinka kokybiškam poilsiui po įtemto darbo, egzaminų. sodybos aplinka taip pat tinka mažoms įmonėms seminarų, konferencijų, kolektyvo formavimo renginiams rengti. Kartu tai gali būti smagus, įdomus ir naudingas poilsis gamtoje. Sodyba tinka ir kitokiems šeimų susitikimams, gimtadienių, vestuvių šventimui, povestuvinėms kelionėms, akcentuojant ne valgymą ir gėrimą, o sveikatos profilaktiką, būvimą gamtoje, įdomų, linksmą ir naudingą laiko praleidimą - tikrą poilsį. Teikiame paslaugas: 1. Masažas: paprastas, energetinis (rankų energija); 2. Pirtis: paprasta, jėgų, sveikatos bei grožio atstatymo, ritualinė; 3. Gamtos Galios (vienos %96 dviejų dienų sveikatos atstatymo programa, išvyka + pirtis). Nuostabi alternatyva svaigalams. 4. Organizuojame išvykas - ekskursijas po mišką, įdomias gamtos ir senojo baltų tikėjimo istorines vietas (Priesaikos pušis, Šventas ąžuolas, Keturių kamienų eglės Sūkurys, Valiulio (Žynio) akmuo su paslaptingais ženklais, Verpeto kalnas); 5. Plaukimas lengvais, originalios konstrukcijos plaustais Virintos upe netoli sodybos; 6. Visos sodybos nuoma. Nakvynė medžiuose (namelyje iki 4 žmonių, miegoti ant šieno šiltu metų laiku); 7. Darnos Ratas. Tai darnaus būvimo pačiu su savimi ir gamta praktika, sveikatos profilaktika, originalus poilsis. Tai paslėptų žmogaus fizinių ir dvasinių galių vystymas; 8. Priimame organizuotas stovyklas (sveikuolių, orientacininkų, skautų, gamtos mylėtojų, pirties žinovų ir kt.).

Gaidelių sodyba

Sodyba įsikūrusi Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje Ginučių kaime, ant Sravinaičio ežero kranto, 100 m nuo XVII a. vandens malūno su vandens kriokliais. Gretimais Ginučių piliakalnis, Ladakalnis, senovinis Bitininkystės muziejus ir kitos lankytinos vietos  bei gražūs gamtovaizdžiai. Sodyba tinkama apsistoti plaukiojantiems vandens maršrutais, keliaujantiems dviračiais ar automobiliais. Yra galimybė gauti palapinę, baidares. Visos sąlygos bei patogumai vaikų ir suaugusiųjų poilsiui. Mūsų svečiams galime pasiūlyti pagal šimtametes Aukštaitijos krašto tradicijas paruoštos žuvienės - to dar neskanavote!Priimami užsakymai vakaronėms, susitikimams. Teikiamos gido paslaugos. Dėl papildomų paslaugų teikimo teiraukitės iš anksto.

Gandrų dvaras

Idealios sąlygos ilsėtis kaime žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir norintiems pasinaudoti natūraliomis sveikatingumo priemonėmis. Svečiams siūloma gydytojo natūralisto konsultacija, sveikatinimo ir grožio puoselėjimo paslaugų kompleksas SPA Eko Agros pirtyje-gydykloje. Visi šiam tikslui naudojami produktai ekologiški, išgauti iš savo ūkio, turi sertifikavimo ženklus. Galima pasilepinti vaistažolių voniomis ir arbatomis, perlų voniomis su biopriedais, spalvų terapija, aromaterapija. Sveikos mitybos, vaistažolių rinkimo stovyklėlės 4-5 asmenims bei vaistažolių turizmas.

Gaspada

Šiuolaikiška kaimo sodyba gražiame vienkiemyje, netoli Klaipėdos. Sodyba pritaikyta įvairių švenčių bei seminarų organizavimui, sodyboje gaminamas maistas. Yra 2 pokylių salės, pirtis, kubilas, tvenkinys. Vienu metu sodyboje galime apgyvendinti iki 60 svečių. Maloniai laukiame Jūsų!

Genės Gečienės sodyba

Sodyba netoli Pakalnės ir Vorusnės upelių. Rami vieta poilsiui. Yra erdvi pavėsinė. Sodyboje daug gėlių. Svečiai gali pusryčiauti ir vakaroti obelų sode. Rojus žvejams ir paukščių stebėtojams.Organizuojame išvykas laivu į Kuršių marias.

Genovaitės Plukienės sodyba

Prie skaidraus Puožo ežero Svečių namuose laukiame lankytojų, mėgstančių poilsį gamtos prieglobstyje. Jūsų patogumui šiuolaikiškai įrengti miegamieji kambariai, sauna, pirtis, baseinas. Jauki salė su židiniu pobūviams, įvairiems renginiams, konferencijų, seminarų organizavimui. Graži panorama, tvarkinga aplinka, galimybė pažvejoti, paplaukioti vandens dviračiais, pažaisti biljardą, netoli esančiame miškelyje pagrybauti ar pauogauti - visa tai garantuoja Jums prasmingą ir malonų poilsį.

Genutės ranča

Sodyba įsikūrusi ant Ilgio ežero kranto. Graži, tvarkinga aplinka, du tvenkiniai, pratekantis upelis. Pagrindiniame pastate yra banketinė salė, kurioje telpa 70 žmonių. Kambariai su visais patogumais. Yra ir atskiras pastatas su sale, kurioje telpa 20 žmonių. Pirtis, plaukiojantis pastatas su sale ant vandens, krepšinio, tinklinio aikštelės, valtys ir kitos pramogos. Sodyba labiau pritaikyta įmonių, šeimos šventėms, pobūviams bei konferencijoms organizuoti. Sodyboje su nakvyne apgyvendinama 60 žmonių.

Genutės sodyba

Sodyba yra gražiame Dzūkijos kampelyje, ant ežero kranto. Ruošiame vestuves, gimtadienius, krikštynas ir kitus renginius.

Geras

Ir pora, ir šeima, ir draugų būrys ras prieglobstį pas mus. Sodyba Geras įkurta 2007 m., naujos statybos. Atvykę pas mus, Jūs pasijusite visiškoje gamtos ir tylos apsuptyje. Ramybė, nepaliesta gamta ir grynas oras. Iki Šventosios upės 50 m. Du miegamieji kambariai su atskirais WC ir dušu Jūsų patogumui. Virtuvė, svetainė ir salė iki 30 žmonių. Nakvynė iki 10 žmonių. Jei pavargote nuo miesto šurmulio arba norite atšvęsti vestuves, gimtadienį ar kitą šventę, mes - Jūsų paslaugoms.

Giedraičių sodyba Laimutės svečių namai

Nuostabiame vakarų Lietuvos gamtos kampelyje , 60 km Klaipėdos ir tik 18 km Kuršių, mariomis nuo Nidos, apsupti medžių žalumos ir vandens ramybės visus metus Jūsų laukia naujai 2009 metais atidaryti modernūs Laimutės svečių namai. 1991metais įsikūrusi įmonė turi Ilgametę darbo patirtį aptarnaujant klientus iš užsienio ir Lietuvos teikiant apgyvendinimo, maitinimo, pokylių, konferencijų, bei seminarų organizavimo, paslaugas.

Giedrita

Sodyba įkurta nuostabiame gamtos prieglobstyje, ant Bebrusų ežero kranto. Geras privažiavimas. Jeigu pasiilgote ramybės, tyro pušyno oro, sielos atgaivos, vakarus galėsite leisti prie laužo, irstytis valtimi, plaukioti vandens dviračiu. Šalia yra miškas, pilnas grybų, uogų, riešutų, žuvingas Bebrusų ežeras. Mėgstantiems aktyvu sportą taip pat galime pasiūlyti žygį baidarėmis Žeimena ar plaukti Šventąja nuo Užpalių iki Anykščių. Yrašvenčių salė su židiniu (iki 40 žmonių), pirtis prie pat ežero. Laukiame keliautojų, šeimų, darbo kolektyvų. Visada galima paragauti šviežio ungurio, o maistą pasigaminti patiems arba užsisakyti iš anksto. Netoliese yra observatorija ir etnokosmologijos muziejus.

Gilužio sodyba

Kviečiame apsilankyti naujoje sodyboje Molėtų rajone, prie Gilužio ežero. Graži, tvarkinga aplinka, netoli ošiantis miškas atgaivins kiekvieną pavargusią sielą ir leis atgauti dvasios ramybę. Gamtos prieglobstyje galėsite pailsėti nuo miesto šurmulio, kasdieninių rūpesčių ir turiningai praleisti laiką, neatsisakant aukšto lygio patogumų.Jūsų laukia prabangi, 50 žmonių talpinanti pokylių salė. Sodyboje yra 30 miegamųjų vietų, su vonios kambariais, kuriuose įrengti dušai, praustuvai, WC.Čia visada būsite svetingai priimti ir maloniai aptarnauti!

Gintagnė

Sodyba įsikūrusi netoli Respublikinio kelio Skuodas-Mažeikiai (10 km nuo Skuodo, 40km iki Mažeikių). 7 km iki I. Navidansko Botanikos parko. Čia visus metus veikia kavinė, kirpykla ir viešbutis. Gera vieta organizuoti seminarus, konferencijas ir verslo pietus. Priimami užsakymai firmoms ar šeimos šventėms, draugų susitikimams.

Gintarės Sadkauskaitės sodyba

Sodyba įkurta vienkiemyje Semeliškių miestelyje, 50 km nuo Vilniaus. Šalia sodybos yra tvenkinys, kuriame galima pažvejoti. Taip pat galite išsikepti šviežios žuvies grilyje. 300 m nuo sodybos yra Nestrėvaičio ežeras, kuriame galite smagiai paplaukioti ir pasimaudyti. Namas yra šiuolaikinės statybos su visais patogumais. Siūlome 3-jų rūšių pirtis (lietuviška garinė, turkiška ir infraraudonųjų spindulių). Šalia pirčių įrengtas vidinis baseinas. Puikus poilsis tiek mėgstantiems ramybę, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams! Ekstremalaus sporto mėgėjams siūlome išbandyti kvapą gniaužiančią pramogą - šratasvydį (strikeball)! Tel. pasiteiravimui +370 686 63011

Gintauto Petronio sodyba

Tik poilsiautojams skirta sodyba su visais patogumais. Sodyboje įrengti 5 miegamieji numeriai (iki 22 asm.). Yra jauki medžiotojų banketinė salė (iki 50 asm.) su židiniu. 5 m nuo ežero kranto Jūsų pramogoms įrengta pavėsinė su židiniu, lietuviška pirtelė. Vasarą sodybos teritorijoje įrengiama didelė palapinė (60 m²), kurioje gali apsistoti dar 20 asmenų.Aktyviam poilsiui siūlome biliardą, krepšinio, mažojo futbolo aikšteles,  sūpynes, dvi valtis.Pirmenybę sodybos užsakymams teikiame didesnėms poilsiautojų grupėms. Rengiame banketus, vestuves, furšetus ir kitas šventes.Laukiame Jūsų! Iki susitikimo!

Girelė

Vietovė, kurioje yra sodyba, senbūvių menama kaip Domantų kaimo centras.  Netoliese prieškario metu stovėjo mokykla, kuri karo metu buvo sudeginta, tarybiniais metais -  parduotuvė, visų žinoma Kapkės vardu.   Už 2-jų  kilometrų yra garsiausias piliakalnis, žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jurgaičių (Domantų) piliakalnis, kitaip vadinamas Šventkalniu, Maldavimų, Kryžių kalnu, laikomas šventa vieta. Šalia sodybos nutiestas dviračių takas, kuris vadinamas Milžinų taku. Juo keliaujant galima pasigrožėti ne tik Jurgaičių piliakalniu, bet ir gražiomis Aukštelkės, Bubių kalvomis. Sodybą sudaro 4 atskiri pastatai, išlaikantys etninės architektūros tradicijas: karčiama, svirnas, pirtis, tradicinė dvigalė gryčia, kurioje, viename gale, gyvena ir šeimininkai.

Gojaus smuklė

Prie pat kelio Vilnius-Utena, ties Molėtais, Gojaus kaime, Kirneilio ežero pakrantėje įsikūrusi Gojaus Smuklė. Graži aplinka, tyras oras, ežero vėsa, valtis, namelis poilsiui su sauna visada laukia triukšminguose miestuose pavargusių ar iš tolimų kraštų atklydusių svečių.Gojaus Smuklė - Aukštaitijos kulinarinio paveldo narė. Liaudies išmintis, papročiai yra mūsų visų darbų pamatas. Iš to kyla savotiškas tautos stilius, jis yra mūsų pasididžiavimas, išimtinai lietuviškas. Taigi pasisvečiuokite Gojaus Smuklėje, pasigardžiuokite čia pagamintais valgiais. Siūlome jų ir labiau paplitusių, ir atkeliavusių iš žilos senovės, papasakotų senelių ir prosenelių, dar visai neragautų.

Graikinė

Modernioje kaimo turizmo sodyboje Graikinė, kurią sudaro gyvenamasis namas, pirtis ir šeši poilsio nameliai, galime priimti iš karto kelias žmonių grupes. Gyvenamajame name įrengta pobūvių salė, talpinanti iki 50 svečių, puikiai tiks vestuvių, gimtadienio šventimui ar jaukiam kolegų vakarėliui. Norintiems atsipalaiduoti siūlome pirtį, kurioje galėsite pasilepinti sauna arba infrasauna, atgaivinti kūną masažiniame baseine, kuriuo vienu metu gali mėgautis 6-8 žmonės. Jaukiame 12-15 žmonių talpinančiame priepirtyje su spragsinčiu židiniu maloniai praleisite laiką draugų ir artimųjų draugijoje. Sodybos svečių apgyvendinimui įrengti keturviečiai nameliai su židiniu, mini virtuvėle, WC bei dušu. Aktyvaus sporto mėgėjai galės leisti laiką teniso korte ar krepšinio aikštelėje, žaisti biliardą , stalo tenisą ar važinėtis keturračiais.

Gražinos Ulevičienės sodyba

Sodyba įsikūrusi Aukštadvario regioniniame parke ant Navos ežero kranto. Sodyboje yra kelios poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė. Poilsiautojai gali žaisti krepšinį, tinklinį. Laisvalaikio paįvairinimui yra dviračiai, valtys, vandens dviračiai.Sodyboje gali poilsiauti 20 svečių. Dviejuose nameliuose yra įrengti 7 kambariai su visais patogumais. Jauki pokylių-konferencijų salė talpina 30 svečių. Didelė lietuviška garinė pirtis.Iš rytų pusės sodybą juosia pušynas.

Gražvydo Petrulio sodyba

Sodyba-vienkiemis Aukštaitijos nacionaliniame parke ant Lūšykščio ežero kranto (50 m). Puikus poilsis žvejams ir ramybės mėgėjams. Svečiams skirta erdvi svetainė su židiniu, 3 miegamieji kambariai, pro kurių langus  atsiveria ežero vaizdas, verandoje įrengta virtuvė-valgomasis (karštasšaltas vanduo, indai, viryklė, mikrobanginė, šaldytuvas). Pirtis su kambariu mansardoje. Vienu metu  sodyboje gali poilsiauti 10-12 žmonių grupė.Garinė rąstų pirtis su mansarda įrengta atskirai esančiame pastate arčiau ežero. Sodyba - puiki turistinė bazė norintiems susipažinti su įsimintinomis Aukštaitijos Nacionalinio parko vietomis.Aukštaitijos nacionalinio parko vandenys priklauso Žeimenos baseinui, ežerai jungiasi protekomis ir upeliais. Iš sodybos galimi įvairūs vandens turizmo maršrutai. Lūšykščio, Lūšio ir Šakarvos ežerais galima nuplaukti į Žeimenos ir Neries upes.

Guosta

Poilsio namai yra įsikūrę tarp Vilniaus ir Kauno, ant Guostos ežero kranto miško apsuptyje. Pro langus atsiveria nuostabi ežero panorama. Sodyboje puikius vakarėlius, konferencijas gali rengti didelės grupės. Galime aptarnauti net iki 1200 žmonių. Tiek Lietuvos, tiek užsienio kapitalo įmonės mielai užsako poilsio namus susitikimams, vadovų deryboms ar kitoms šventėms. 3 ha teritorijoje ir 8 gyvenamuose namukuose su patogumais vasarą galime priimti 210 poilsiautojų. Banketų-konferencijų salėje gali tilpti iki 80 žmonių. Poilsio namai taip pat traukia klientus savo skaniu maistu. Taip pat yra vieta kempingui, šokių aikštelė, krepšinio, futbolo, tinklinio ir vaikų žaidimų aikštelės. Be to, visada yra kur žaisti Jūsų atsivežtus žaidimus. Vaikai laukiami mūsų mažame gyvūnėlių kampelyje. Galite pasimėgauti gamta plaukiodami vandens dviračiais, valtimi Guostos ežere. Kaimiška lietuviška pirtelė ir du kubilai karšto ir šalto vandens padės Jums atsipalaiduoti vasaros, žiemos metu. Sniego motociklu pralėksite apylinkių kalneliais, tai suteiks Jums daug džiaugsmo Bus smagu pažaisti ledo ritulį ar rogutėmis pavažinėti ant užsalusio ežero.Galime Jums pasiūlyti visavertį puikų poilsį mūsų sodyboje!

HAI sodyba Brazylija

Kaimo turizmo sodyba Brazylija įsikūrusi vaizdingame vienkiemyje Dviragio (Salų) ežero pusiasalyje. Netradicinis sodybos pavadinimas - poilsiavietės šeimininko bičiulių dovana Brazylijos dešimtojo gimtadienio proga. Brazylijos gyveniamieji pastatai vos 15 metrų nuo vandens. Pastatus iš abiejų pusių supa nepakartojamo grožio gamta, o itin ekologiška ir rami aplinka pritraukia daugybę paukščių. Nuo ankstyvo pavasario iki pat rudens galima klausytis melodingų čiulbuonėlių giesmių ir simfonijų. Visam paukščių būriui čia vadovauja į Lietuvos raudonąją knygą įrašytas mažasis baublys, kurio sodrus buuuu aidi tarsi ežero fėjos balsas. Jauki, unikali, saugi ir puikiai paruošta sodyba tinka kūrybiniams, kalbų, jogos, sporto ir kitiems renginiams. Ypatingai geros sąlygos čia paruoštos šeimų ir draugų poilsiui.

HBH Juozo alaus bravoras

HBH Juozo alaus bravoras siekdamas išsaugoti Lietuvos paveldą puoselėja kaimo sodybos kultūrines ir ūkines tradicijas. Sodyba visus metus siūlo: apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas, banketines sales, pirtis, vaikų žaidimo aikšteles, krepšinio aikštelę, skulptūrų ir poilsio parką, įvairius sporto bei pramoginius renginius ir kitas pramogas Jūsų geram poilsiui.

Įlankos sodyba

Įlankos sodyba- tai vienkiemis Molėtų rajone, ant Bebrusų ežero kranto. Tai nuostabi vieta poilsiui, susitikimams, vaikų stovykloms, pobūviams bei seminarams. Sodyboje galite ilsėtis ne tik vasarą, bet ir rudenį, pavasarį ar žiemą.  Įlankos sodyboje teikiamos šios paslaugos: Pramoginis keltas Švyturys Pramoginis keltas Švyturys padės jums puikiai praleisti laiką plaukiojant po Bebrusų ežerą draugų būryje, ar norint paįvairinti vestuvių šventę. Norėdami surengti pikniką gamtoje, galėsite trumpam apsistoti Robinzonų saloje, esančioje Bebrusų ežero viduryje. Kelte yra 2 dvivietės kajutės nakvynei (paslauga neteikiama žiemą). Jaukus namelis ramiam poilsiui Namelyje rasite kambarį su židiniu ir virtuve, pirtelę su vonios kambariu ir du miegamuosius kambarius II aukšte. Įlankos užeiga Užeigoje galite paskanauti Įlankoje pagamintais valgiais, švęsti šventes ir apgyvendinti svečius (iki 70 žmonių), maloniai praleisti laiką. Robinzonų sala Ši sala yra vidury Bebrusų ežero. Ten rasite stalą po stogu 30-čiai žmonių, laužavietę, šašlykinę, malkų, tualetą, maudyklę ir visišką ramybę. Jus pirmyn ir atgal nuplukdys keltas Švyturys (paslauga neteikiama žiemą). Sauna Pokštas su vandens čiuožykla Čia jūs pasijusite sveiki ir jauni. Karšta sauna ant vandens ir čiuožykla suteiks jums energijos ir gerą nuotaiką. Žiemą čiuožykla neveikia, tačiau turėsite puikią galimybę išsimaudyti eketėje! Rusiška pirtis Pirtyje yra salė pobūviams,8 miegamos vietos, pirtis, dušas, tualetas. Geros vantos atstos bet kokį masažą! Norvegiška pirtis Bačkutė Jei ieškote naujovių - išbandykite šią pirtį. Išties gera bačkutė. Vandens dviračių ir valčių nuoma Įlankos sodybos teritorijoje galite pasistatyti palapinę.Juodosios keramikos seminarai Vasarą galite pasigrožėti juodosios keramikos dirbiniais, patys pamėginti lipdyti iš molio. Netoli sodybos yra dirbtuvės ir molio degimo krosnys. O į seminarą susirenka puodžiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.Naujiena! Upėtakių žvejyba! Šalia sodybos esančiame tvenkinyje galite patys pasigauti upėtakių, kuriuos Jums išrūkys ar iškeps, kol grožėsitės gamta.

Ilgajis

Kaimo sodyba Ilgajis įsikūrusi gražioje vietoje, ant Ilgajo ežero kranto, vienkiemyje. Sodyba yra tik 12 km nuo Ukmergės, gražioje aplinkoje, per sodybos langus matosi tyvuliuojantis ežeras. Sodyba skirta norintiems pailsėti, švęsti jubiliejus, vestuves ir kitas šventes. Lankytojai turi galimybę pailsėti, išsimaudyti kaimiškoje pirtyje, kubile bei ežere, mėgautis ramybę, grynu oru. Yra gerai įrengta laužavietė, pavėsinė, kurioje galite netrukdomai pailsėti, pabendrauti. Per sodybos pastatuose įrengtus erdvius balkonus galite pasigrožėti gamta, ežero platybėmis.Svečiams skirtame namo pirmame aukšte įrengtas erdvus pokylių kambarys su židiniu, taip pat čia yra pilnai įrengta virtuvė. Antrame aukšte įrengti puikūs miegamieji kambariai, dušo kabina bei tualetas. Yra akmeninis vyno rūsys. Kitame, jaukiai įrengtame, name yra pobūvių kambarys, moderni jauki virtuvė, miegamieji kambariai, erdvus balkonas, dušo kabina bei tualetas. Ant ežero kranto stovi rąstinė lietuviška garinė pirtis su erdviu priepirčiu. Antrame aukšte įrengti miegamieji kambariai. Ežere galima pasiirstyti valtimi, paplaukioti vandens dviračiu.Maloniai laukiame Jūsų!

Jadvygos sodyba

Šiuolaikiškai įrengta nedidelė etnografinė sodyba, pritaikyta 4-5 šeimoms arba iki 30 asmenų draugijai. Galima rengti šventes (iki 40 žmonių) 48 kv. metrų salėje.Sodyba yra prie vieno gražiausių Aukštadvario regioninio parko ežerų - Sienio ežero. Užima 1 ha teritoriją mažo kaimelio pakraštyje.Sodyboje įrengta tinklinio aikštelė, supynės vaikams ir suaugusiems, senovinė kaimiška pirtis (galima užsisakyti vantų), sauso garo pirtis, keletas medinių lieptų į ežerą, pritaikytų maudynėms ir žvejybai. Taip pat siūlome paragauti arbatos iš ekologiškai švarių žolelių. Sodybos teritorijoje taip pat yra įrengtos keletas pavėsinių, viena - su židiniu ir laužaviete.Sodyboje galima ramiai poilsiauti, žvejoti, maudytis, grybauti, uogauti aplinkiniuose miškuose, iš sodybos keliauti pėsčiomis ir dviračiais po Aukštadvario regioninį parką, plaukti baidarėmis Verknės upės baseinu, keliauti valtimis po Aukštadvario HES baseino ežerus. Šalia sodybos - ideali vieta žaisti dažasvydį. Keletas kilometrų nuo sodybos yra kartodromas, kuriame puikiai praleisite savo laisvalaikį.

Janinos vienkiemis

Čia Jūs būsite vieni ir nieko daugiau. Prieškario metu kalvoto miško pakraštyje statyta erdvi kaimiška sodyba ir autentiška senovinė rąstinė dūminė pirtis bei sauna su 16 vietų sale. Čia pajusite kaimiško gyvenimo dvasią, atsigausite nuo miesto triukšmo. Vienkiemyje yra įžuvintas tvenkinys, garažas, šalia - Gulbinio ežeras. Iki Lietuvos žiemos sporto centro - 3 km, iki turizmo centro Palūšė - 5 km

Jauki pirtis

Sodyba yra Aukštadvario regioniniame parke, uždaroje teritorijoje, šalia miško ir čiurlenančio upelio. Pobūvių salė, rusiška pirtis ir netoliese esantis Ungurio ežeras - puiki vieta pramogoms ir ramiam poilsiui.

Jocų sodyba (Camping Grazina)

Sodyba įsikūrusi Šiaulių miesto pakraštyje. Poilsiautojams parengti vienviečiai ir dviviečiai kambariai su visais patogumais. Paberžynėlyje - pavėsinė ir vietos palapinėms bei autokaravanams statyti, laužavietė, vaikų žaidimo aikštelės. Sodybos teritorija 1,8 ha. Įrengta jauki pokylių ir konferencijų salė, pirtis. Maistu galite pasirūpinti patys arba maitintis mūsų virtuvės patiekalais, pagamintais iš ekologiškai švarių produktų. Už 10 km nuo sodybos pasaulyje gerai žinomas Kryžių kalnas.  Sodyboje daug žalumos. Laukiame svečių visus metus!!!

Joginta

Sodyba įsikūrusi Veisiejų regioninio parko teritorijoje, prie Šlavantėlio ežero kranto. Graži aplinka, aplink gausu kitų ežerų (Šlavantas, Giluišis, Palšinis, Liūnelis ir kt.). Poilsiautojams skirtas individualus gyvenamasis namas (5 kambariai, virtuvė su senovine duonkepe krosnimi) ir atskiras namelis su židiniu. Maistą poilsiautojai gaminasi patys, virtuvėje yra visi būtini indai. Vienu metu sodyboje gali atostogauti 20 žmonių. Name yra visi patogumai (dušai, karštas vanduo, tualetai). Svečiai priimami ištisus metus.Ant ežero kranto yra pirtis, šalia pirties pavėsinė su lauko židiniu, sūpuoklės. Pramogos: vaikų žaidimų aikštelė, sūpuoklės, vandens dviratis, valtys, pavėsinės, lieptas, laužavietė, baidarės, žvejyba, biliardas, stalo tenisas, krepšinio ir pliažo tinklinio aikštelės. Galima statyti palapines. Naujiena: maloniai kviečiame išbandyti maudynes lauko pirtyje - kubile!Laukiame Jūsų ištisus metus!

Jolantos Aukštakienės sodyba Pakalnė

Pakalnė - kaimiška sodyba, įsikūrusi vaizdingame Dubysos slėnyje, 9 km nuo Raseinių, važiuojant Šiluvos link. Tai puiki vieta šeimos ar verslo pietums, pokyliams, vakaronėms arba turistiniams sąskrydžiams. Sodyboje yra didžiulė lauko pavėsinė, kurioje vienu metu gali linksmintis apie 300 žmonių; kubilas, indėniška pirtis, vaikų žaidimo aikštelė, žirgai ir kitos pramogos. Iš anksto suderinus, galima užsisakyti maitinimo paslaugas. Atvykite į Pakalnę patirti malonių įspūdžių!

Jonalaukio sodyba

Tiems, kuriems svarbi poilsio kokybė, pasirinks Jonalaukio ekologinę kaimo turizmo sodybą. Sodyba įsikūrusi Dringio ežero pakrantėje, 5 km nuo Ignalinos miestelio. Senojo Jonalaukio kaimo vietoje esanti sodyba, ją supanti didelė erdvė, svetingai įrengti namai sužavės kiekvieną atvykusį pailsėti. Čia ramų ir patogų poilsį ras šeimos, puikią aplinką - norintys mokytis, švenčiantys šventes. Kaimiška pirtelė, ežero pakrantėje, gaivins ir vasaros ir žiemos vakarais. Sodybos apylinkėse atsiveria nuostabus Aukštaitijos nacionalinio parko kraštovaizdis, papuoštas ežerynais. Tad mėgstantiems keliauti valtimis, pėsčiomis, dviračiais ar automobiliais nebus kada nuobodžiauti. Būtent čia, Jonalaukio ekologinėje kaimo turizmo sodyboje atgimsta vienas senųjų miško verslų – sielininkystė. Įdomu? Laukiame Jūsų atvykstant visais metų laikais.

Jono sodyba

Sodyba-vienkiemis įsikūrusi prie giliausio Lietuvos ežero, Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Aplink - daug lankytinų vietų ir istorinių paminklų. Kambariai įrengti su visais patogumais, atskirai nuo šeimininkų. Yra 3 tvenkiniai, 4 atskiros pavėsinės, vaikų žaidimo aikštelė, dviračiai ir valtys. Taip pat mūsų svečiams siūlome pasikaitinti lauko pirtyje - kubile. Maloniai laukiame Jūsų!

Jotovila

Sodyba įsikūrusi ant 40 arų tvenkinio kranto, vanduo išteka į netoli esančią Šyšą. Tvenkinyje galima maudytis, plaukioti, žvejoti. Aplinkui daug žalumos. Sodyboje yra sauna.Poilsiautojams pageidaujant, suteikiama individuali aplinka, ramybė. Norintiems aktyvaus poilsio, siūlome dviratį, pažaisti tenisą, bilijardą, paplaukioti Kuršių mariose. Taip pat organizuojame ekskursijas po istorines apylinkes. Turime 30 vietų salę įvairiems renginiams.

Juliaus Beinoro sodyba

Sodyba įsikūrusi ant aukšto kalno pušyne. Pakalnėje yra Lukšto ežeras. Gerai sutvarkyta pakrantė. Pro sodybos namo langus atsiveria nuostabūs vaizdai.Čia visada puiku: pavasarį maloniai nuteikia atbundanti gamta: girdėti - grįžtančių paukščių balsai, grožimės pradedančiais žaliuoti medžiais ir laukais. Vasarą - gera pasikaitinti saulėje, pasimaudyti, pažvejoti, pasiirstyti valtele ar paplaukioti vandens dviračiu, miško keliukais pasivažinėti dviračiu, uogauti, pasivaikščioti pušyne, praleisti nuostabius vakarus prie laužo, rudenį - širdį atgaivina  rudeninių spalvų gama, iš miško parsinešti pilnutėlės pintinės grybų... Nuostabu čia ir žiemą. Linksma nuo kalniuko pasivažinėti su rogutėmis ar slidėmis, mėgstantiems žvejoti - poledinė žūklė. Vakare gera pasėdėti ir pasišildyti šalia židinio.Visais metų laikais puiku pasikaitinti pirtelėje ir išsimaudyti ežere.

Juliaus Grižo sodyba

Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba. Čia atrasite ramybę tiek vasarą, tiek žiemą. Sodyboje yra trys namai su terasomis, kuriuose įrengti jaukūs kambariai su visais patogumais. Pabuvoję sodyboje šeimos, kolektyvai, dažniausiai sugrįžta čia su draugais, artimaisiais ir bendradarbiais pakartoti įspūdžių.

Julijos ir Broniaus Staponkų sodyba

Sodyba įsikūrusi Platelių miestelio pakraštyje. Ežeras už 300-400 m.  Sodyboje galima rinktis atskirus namelius arba kambarius. Apgyvendiname dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose su patogumais. Čia galima ramiai ilsėtis su šeima arba smagiai leisti laiką su draugų grupe. Jei pasiilgote gaivaus oro ir švaraus Platelių ežero vandens-kviečiame atvykti pas mus.

Juodasis namas

Etnografinio stiliaus sodyba Juodasis namas įkurta, kai Lietuvoje kaimo turizmas buvo dar mažai žinomas. Nuoširdžiai dirbdami ir tikėdami tuo, ką darome, per dešimtmetį sukaupėme didžiulę patirtį, todėl šiandien, kaip sako mūsų svečiai, siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį! Jūs esate maloniai laukiami visus metus. Visiems, ieškantiems tinkamiausios sodybos seminarams, pobūviams, stovykloms ar ramiam poilsiui, linkime sėkmės pasirenkant geriausią variantą, atitinkantį ar net pranokstantį lūkesčius. Iki malonaus susitikimo!Nuoširdžiai, Kamilė ir Rimvydas Bajorinai 

Jūratės Snieškienės sodyba

Nuošalioje vietovėje erdvi, šiuolaikiška sodyba ant Kiauno ežero kranto. Puiki vieta grybauti, uogauti, žvejoti ir pailsėti. Sodyba įsikūrusi Aukštaitijos nacionaliniame parke, šalia - Labanoro giria. Galima keliauti baidarėmis (yra sodyboje).

Jurčių sodyba

Sodyba įkurta nuostabiame gamtos prieglobstyje ant Ilgio ežero kranto: 2 nameliai, pirtis, vandens dviračiai, valtis. Įrengta iki 80 vietų salė tradicinėms ir šeimos šventėms.

Jūrės Miško sodyba

Sodyba vienkiemyje, 40 km nutolusi nuo Kauno bei Marijampolės, tarp gražių Kazlų Rūdos miškų, 50 miki Jūrės tvenkinio. Sodyba-mėgstantiems ramybę. Yra pirtis ir kubilas. Nepakartojama lydekų ir linų žvejyba, šalia gersiausios Lietuvoje keturračių motociklų trasos. Aplinkui gausu grybų ir uogų. Salė pokyliams iki 35 žmonių. 4 miegamieji kuriuose gali miegoti iki 14 žmonių. AKCIJA!Užsisakius sodybą visam savaitgaliui PIRTIS vienam kartui NEMOKAMAI.

Jurodis

Nuo 2003 metų liepos mėnesio turistus kviečia moderni 4 gandrų sodyba. Restauruotame praėjusio amžiaus name įrengti 7 vienviečiai ir dviviečiai kambariai su dušu, tualetu, televizija kiekviename. 4 dviviečiai paprastesni ir pigesni, bet su geru aptarnavimu, puikiu vaizdu į Nemuną. Sodyboje Jurodis apsistoję turistai galės keliauti Nemuno pakrantėmis, apžiūrėti pilis ir bažnyčias, plaukioti laivais Nemunu, klajoti Karšuvos girioje, uogauti, grybauti, aplankyti įdomius žmones ir Jurbarko kultūros renginius, žaisti pliažo tinklinį, vakarais mėgautis ramybe prie laužo ir paukščių balsais. Yra drėgna pirtis, kubilas, 2 salės bendravimui, lauko židinys, pagal pageidavimą organizuojami etnografiniai vakarai. Svečiai vaišinami namuose gaminta uogiene, sultimis, medumi, kulinarinio paveldo patiekalais. Nuo sodybos iki vieno iš ilgiausių tiltų per Nemuną, artimiausio banko, kultūros centro ar parduotuvės - 10 min., iki pašto ir kavinių - 20, iki rajono savivaldybes 10 minučių kelio pėsčiomis. Atvykstantiems nuo Kauno yra pirmoji sodyba Jurbarke ant dešiniojo Nemuno kranto; nuo Klaipėdos, Šilutės- pravažiavus pagrindinę Dariaus ir Girėno gatvę- paskutinė arba Kauno g. Nr.103.Pirmųjų sezono svečių laukia malonios staigmenos! Pora ištraukų iš mūsų svečių knygos: A very pleasant and memorable stay! Thank you for speaking English and German to us. Roy and Joke Ball, Klaipeda An diesen wunderschönen Haus am Fluss fühlte ich mich sehr wohl. Es gab viel Herz und Sehle. Vielen Dank! Peter Hansberg, Berlin Jaučiuosi pas jus, kaip savo namuose. Iki pasimatymo! Rasa Pere Drauge, Vilnius

Kačerginės pamiškė

Sodyba įsikūrusi Kačerginės miško apsuty, tik 12 km nuo Kauno. Šioje sodyboje Jūs galite ramiai pailsėti ar linksmai atšvęsti šventes. Tai pat pasidžiaugti pirties malonumais ir visišku privatumu.

Kaimo turizmo kompleksas Riterio krantas

Riterio krantas - kaimo turizmo paslaugų ir pramogų kompleksas, įkurtas 2,17 ha sklype Trakų rajone, Gratiškių kaime. Gilušio ežero ir Gratiškių miško ribojama vietovė nuo Vilniaus nutolusi 27 km, o nuo Trakų - apie 5 km. Natūralios gamtos apsuptis, riterio ženklu pažymėtos praeities dvelksmas ir šiuolaikinis komfortas kiekvienam suteikia galimybę maloniai praleisti laiką, gerai pailsėti ir rimtai padirbėti.

Kartavė

Jei norite pailsėti vienumoje, pabūti nematomi - maloniai kviečiame Jus į Kartavę - kaimo sodybą, apsuptą pušynų, netoli Šventosios upės. Senoji sodybos dvasia suteiks Jums ramybę; grynas oras, prisotintas pušų kvapo, padės Jums pamiršti kasdienio gyvenimo šurmulį. Aktyvaus poilsio mėgėjai taip pat turės ką veikti: žaisti krepšinį sodybos krepšinio aikštelėje, lankyti žymiausias Anykščių krašto vietas, rudenėjant - uogauti, grybauti. Jei mėgstate vandens sportą ir ruošiatės plaukti baidarėmis ar kanojomis Šventosios upės vingiais, užsukite pas mus. Galėsite pasistatyti palapines, sušilti prie židinio. Žvejai galės vėl ir vėl įsitikinti savo sėkme, žvejodami upėje arba sodybos teritorijoje esančiame tvenkinyje, knibždančiame žuvų. O pirties mėgėjai turės galimybę leisti laiką tikroje garinėje pirtyje, o po to atvėsti tvenkinyje, esančiame šalia pirties. Po pirtelės galima išsikepti savo kepsnius ant laužo. Jei patys to padaryti nebeturėsite jėgų ar noro, maloniai galime pasiūlyti savo pagalbą. Ne tik tradicinio maisto mėgėjus, bet ir sveiką gyvenseną propaguojančius svečius patenkinsime sveiku ir subalansuotu maistu, gaminamu specialiuose induose. Ruošiatės nedideliam pobūviui (iki 20 žmonių)? Nenorite patys rūpintis vaišėmis? Viskuo pasirūpinsime, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus! Gera Jūsų nuotaika yra ir bus mūsų rūpestis!

Kaziuliai

Kviečiame pailsėti Kaziulių sodyboje, kuri įsikūrusi netoli Druskininkų kurorto (5 km), Dzūkijos nacionalinio parko apsuptyje. Aplink miškai-galima uogauti ar grybauti. Sodyboje yra gyvenamasis namas su visais patogumais, pirties namelis ir kubilas. Dideliame kieme įrengta pavėsine, laužavietė ir vaikų žaidimo aikštelė. Sodyboje laikomi žirgai. Turime senovinių automobilių, kuriais galima pasivažinėti po vaizdingas dzūkijos vietas, aplankyti Grūto parką.

Kaziulio sodyba

Kaziulio sodyba yra Kaišiadorių raj., vienkiemyje, vaizdingoje vietovėje šalia Kalvių miško. Kuriant sodybą buvo stengiamasi harmoningai sujungti vienkiemio poilsio egzotiką su šiuolaikinėmis buities sąlygomis. Sodybos įkūrėjai orientuojasi į aktyvų poilsį mėgstančius poilsiautojus ir siūlo: žaisti tenisą, paplūdimio tinklinį, žvejybą ir maudynes nuosavame tvenkinyje.Kelionėms po vaizdingas sodybos apylinkes aprūpiname detaliais žemėlapiais, dviračiais. Mėgstantiems vandens procedūras siūlome karšto vandens kubilą. Netrukus įrengsime pirtį.Poilsiautojus galime apgyvendinti 8 šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose. Vienu metu galime priimti 30 poilsiautojų. Pokyliams turime 30 vietų salę, kurioje įrengta garso aparatūra, židinys, video, TV, DVD.

Kazokinė

Moderni sodyba ant Versekos upės kranto kraštovaizdžio draustinyje. 55 km nuo Vilniaus, Varėnos link. Sodyboje įrengti rąstiniai namai su židiniais, virtuvėmis, WC, karštu vandeniu. Taip pat sodyboje yra tikra lietuviška garinė pirtis, atskira šašlykinė, lauko baldai, vaikų žaidimo aikštelė, krepšinis, tinklinis, valtys, dviračiai. Aplink miškai - galima uogauti, grybauti, rinkti vaistažoles. Šeimos šventės, gimtadieniai, mini konferencijos pagal pageidavimus.DĖMESIO: vandens sporto mėgėjams siūlome baidares vandens žygiams vaizdingomis Versekos, Merkio upėmis!

Kempingas — poilsiavietė Viktorija

Kempingas-poilsiavietė Viktorija - prie Vištyčio ežero, vieno iš didžiausių ir giliausių Lietuvos ežerų. Vienoje ežero pusėje yra Vištyčio regioninis parkas, kitoje nuostabus kraštovaizdis ir vos už kelių kilometrų siena su Lenkija. Poilsiavietė yra pušyne ir per jos teritoriją teka upelis, kuriame gausu sidabrašonių upėtakių. Vištyčio ežeras toks skaidrus, kad be didelio vargo matosi ant dugno gulintys akmenėliai ir plaukiojančios žuvys. Tuo mėgaujasi povandeninio nardymo mėgėjai ir žvejai. Seklus dugnas- puiki vieta maudynėms, o palankūs vėjai žadina aistrą buriuoti. Norui perplaukti ežerą baidare atsispiria ne kiekvienas. Atvykę poilsiautojai gali naudotis žaidimo aikštelėmis (vaikų žaidimo, mažojo futbolo, paplūdimio tinklinio, badmintono, krepšinio), vaikų žaidimo kambariu, nuomotis vandens dviračius, valtis, baidares, kanojas, stalo tenisą, biliardą, pirtį, maudytis, žvejoti, buriuoti, grybauti, uogauti ir kt.Priimame vaikų ir jaunimo grupes, šeimas bei pavienius poilsiautojus. Jūsų laukia kambariai 1-4 asmenims su dušu ir tualetu, 2-3 asmenims su bendrais patogumais, 4-6 asmenims be patogumų kambariuose vasaros nameliuose, 30 elektrifikuotų kempingo vietų auto-nameliams ir palapinėms, paežerėje stovi.Norintys valgyti ar atsigaivinti, kviečiami į restoraną, pobūviams ir konferencijoms yra 3 atskiros salės.Žiemos metu netoliese veikia 4 slidinėjimo trasos su keltuvais ir slidžių nuomos punktais, įruošiama čiuožykla ir rogučių nusileidimo kalnelis.Palankiausios kainos maitinimui, apsigyvenimui ir pramogoms apsistojant su šeima ilgesniam laikui.

Kernavės bajorynė

Kernavės bajorynė - saugi ir moderni kaimo turizmo sodyba, įkurdinta erdviame 7 ha plote šalia pirmosios Lietuvos sostinės - Kernavės. Sodyba yra vos už 30 kilometrų nuo Vilniaus, ant gražaus Kernavės (Pragarinės) ežero kranto. Atvykę į Kernavės bajorynę, pasijusite kaip tikrame dvare. Čia rasite dvaro rūmą, svečių namus, Garinės kaimą - kelis atskirus namus, o taip pat - dvi pirtis ir vartinę - sargo namelį. Čia, Kernavės istorinio paveldo ir gamtos apsuptyje, visus metus siūlome jaukius kambarius, sveiką maistą, įvairias pirtis, sporto aikštyną, puikias sąlygas konferencijoms ir kitokiems renginiams, organizuojame įvairius proginius pobūvius ir daugybę įvairių pramogų. Ilsėkitės ir pramogaukite Kernavės bajorynėje visus metus! Čia kiekvienam pasiūlysime užsiėmimą pagal pomėgius, poreikius ir nuotaiką. Daugiau informacijos mūsų internetiniame puslapyje adresu: www.kernavesbajoryne.lt

Kirkšnovė

Sodyba miške, prie užtvenkto Kirkšnovės upelio (Dubysos intakas), 2 kilometrai nuo žemaičių plento, 100 m nuo krašto kelio Ariogala - Betygala. Pasiilgę ramybės, tyro pušyno oro galite ramiai ir netrukdomai pailsėti ištisus metus, švęsti šventes, rengti konferencijas ir seminarus. Svečiai gali žvejoti, plaukioti valtimis, vandens dviračiais ir kanojomis, važinėtis dviračiais, kopti kalnų takais, paskraidyti oro balionu. Yra lauko baseinas, užtvanka, pirtis, konferencijų ir pobūvių salės, erdvūs, gražiai įrengti gyvenamieji kambariai su dušais.

Klėtis

Sodyba-vienkiemis Metėlių regioniniame parke, netoli Dusios ežero. Labai gražus gamtovaizdis. Sodyboje vienu metu gali ilsėtis tik viena 2-8 žmonių kompanija. Gyvenamojoje patalpoje visi patogumai: atskira virtuvė su visais maistui gaminti skirtais indais, baseinas, žuvingas tvenkinys. Vaikams galime pasiūlyti ne tik žaidimų aikštelę, bet ir gyvąjį kampelį. Čia juos džiugins povai, karališkosios antelės, perlinės vištelės, įvairaus dydžio triušiai; mažieji mūsų lankytojai galės pašerti ožiukus, palesinti įvairių rūšių paukščius. Sodyboje yra ir bitynas - vaišiname tikru kaimišku medumi.

Kliukai

Įsikūrusi gražioje vietoje, ant aukšto kalno, didelio įžuvinto tvenkinio pakrantėje sodyba KLIUKAI skirta ramiam poilsiui. Svečiams skirti du rąstiniai pastatai su pirtimis. Dideli vitrininiai langai su atsiveriančiais neaprėpiamais toliais neleis pamiršti, kad ilsitės gamtoje. Poilsiautojų laukiame ištisus metus, tiek pasimėgauti pirtimi, tiek ir ilgesniam ramiam poilsiui.

Klumpės malūnas

Svečiai priimami ir apgyvendinami buvusio malūno pastate. Tai 1939 metais malūnininkų Račkauskų šeimos pastatytas vandens malūnas, kuris nuo seno vadinamas tiesiog Klumpės malūnu. Malūnas neseniai rekonstruotas nepamirštant visų šiuolaikinių poilsiautojų poreikių. Iš visų kambarių atsiveria vaizdai į Dubysą ir miškingus jos šlaitus. Kirvarpų išraižytos medinės konstrukcijos laikė šio pastato sienas beveik šimtmetį ir tebelaiko šiandien suteikdamos patalpoms jaudinančio žavesio ir jaukumo. Klumpės malūnas - ideali vieta rengti seminarus, mokymus. Jaukioje seminarų patalpoje gali dirbti iki 30 žmonių grupės. Salėje su židiniu galima rengti pobūvius su šokiais ir gyva muzika. Yra erdvi lauko terasa, jungianti upės salą su likusia sodybos dalimi.Svečiams gaminamas maistas pagal iš anksto suderintą valgiaraštį arba yra galimybė naudotis šiuolaikiška, patogiai įrengta virtuve. Dėl išankstinio vietų rezervavimo ir seminarų organizavimo skambinti tel. +370 686 78717.

Krištopaičio sodyba

Kviečiame pailsėti dideliame senoviniame vienkiemyje. Sodyba apsupta senais galingais medžiais, šalia - tvenkinys. Namas iš natūralių rąstų, lauke - kubilas. Laukiame poilsiautojų!

Kukarskė

Sodyba įsikūrusi ąžuolų paunksmėje šalia miško, prie gero kelio, 200 m iki Nemuno. Miškas vilioja uogų ir grybų gausa, o didžiausia Lietuvos upė - nuostabiais vaizdais, savo gelmių gėrybėmis. 1931 m. pastatytuose suvalkiečio namuose daug senovinių rakandų, menančių mūsų protėvių buitį. Sodybos svečiams galime pasiūlyti pačių išaugintų daržovių ir uogų. Įsikūrusioje 1,5 ha teritorijoje, 2006 m. restauruotoje sodyboje įrengti kambariai su dušais ir WC, virtuve, 35 vietų svetainė. Svečiams padedame suorganizuoti įvairias šventes, dekoruojame patalpas renginiams. Siūlome garinę ir lauko pirtį (kubilą), poilsį prie tvenkinio, žaidimų aikšteles.

Kuliadvaris

2005 m. vasarą pastatytas erdvus, šiuolaikiškas, specializotas pirties kompleksas, tinkamas kokybiškai pailsėtibei pirties pocedūroms atlikti. Kompleksas įsikūręs gražioje vietoje gamtos prieglobstyje ant Minijos upės kranto, buvusioje Kulių dvaro teritorijoje, Gargždų pakraštyje. Šeimininkai maloniai laukia svečių, suprantančių komforto ir gero poilsio reikšmę.

Labanoras

Pačiame Labanoro girios vidury įsikūręs senas, jaukus Lietuvos miestelis - Labanoras. Kadaise garsėjęs dideliu turgumi, viliojęs begale krautuvėlių, šiandien Labanoras  - tykus bažnytkaimis, traukiantis išsiilgusius gamtos, tyro oro ir gero poilsio. Miestelio viešbutyje Labanoras svečių laukia stilinga aplinka - senų laikų dvasios ir šiuolaikiško komforto derinys. Svečiams įrengti šeši dviviečiai - penkiaviečiai numeriai. Viešbutyje veikia restoranas, vasarą - lauko kavinė. Jauki aplinka, paslaugūs darbuotojai ir gardūs patiekalai laukia Jūsų kiekvieną dieną nuo 11 iki 21 val., penktadieniais ir šeštadieniais - iki 23 val. Restoranas priklauso Europinio kulinarinio paveldo tinklui. Labanoro girios auksas - grybai - dažniausiai sutinkami mūsų patiekaluose. Taip pat šiame regione gausu žuvų bei miško uogų, puikus miško medus - visa tai mes siūlome savo svečiams. Sezoninės daržovės restorane -  iš mūsų daržo. Šalia viešbučio šią vasarą įrengėme jaukią garinę pirtelę. Smagu joje pasikaitinti, vantomis pasivanoti, priepirtyje šaltu alučiu atsigaivinti. Mūsų erdvioje kaimiškoje klėtyje, senų kaimiškų rakandų apsuptyje galima stebėti maisto gaminimą ir mėgautis kaimiškos virtuvės gardėsiais. Ar kada matėte, kaip krosnyje kepama duona? Svečiai gali ne tik stebėti Duonelės gimimą, bet ir patys išsikepti savo kepalėlį. Aišku, prieš tai reikia pasiskambinti ir susitarti - juk duonelė rūgsta ne vieną dieną! Labanoro miestelyje, šalia pagrindinio kelio, prikėlėme begriūvančią kadaise čia gyvenusios Teklės Lipinskienės - audėjos, žymios mūsų apylinkės liaudies meistrės, pelniusios begales diplomų - trobelę, kurioje įrengėme parduotuvėlę. Joje galite įsigyti suvenyrų, liaudies meistrų dirbinių, senų rakandų, baldų, arba bent pasižvalgyti.Poilsiautojams organizuojame pažintines išvykas po vietos apylinkes, siūlome pasivažinėti dviračiais. Galime surengti vienos, dviejų ar trijų dienų išvyką baidarėmis - juk šalia - srauniosios Žeimena, Lakaja, Peršokšna. Yra sporto aikštynas, vaikų žaidimų aikštelė. Aplink - Labanoro giria, kur gausu uogų, grybų. Žūklės aistruoliams - daug ežerų, muselinės gerbėjams - upelių rėvos. Arčiausiai - Labanoro ežeras, kuriame smagu maudytis.Tad atvykite, svečiai Labanore visuomet laukiami. Iki malonaus pasimatymo!Miestelio viešbutyje Labanoras svečių laukia stilinga aplinka - senų laikų dvasios ir šiuolaikiško komforto derinys. Svečiams įrengti šeši dviviečiai - penkiaviečiai numeriai. Viešbutyje veikia restoranas, vasarą - lauko kavinė. Jauki aplinka, paslaugūs darbuotojai ir gardūs patiekalai laukia Jūsų kiekvieną dieną nuo 11 iki 21 val., penktadieniais ir šeštadieniais - iki 23 val. Restoranas priklauso Europinio kulinarinio paveldo tinklui. Labanoro girios auksas - grybai - dažniausiai sutinkami mūsų patiekaluose. Taip pat šiame regione gausu žuvų bei miško uogų, puikus miško medus - visa tai mes siūlome savo svečiams. Sezoninės daržovės restorane -  iš mūsų daržo. Šalia viešbučio šią vasarą įrengėme jaukią garinę pirtelę. Smagu joje pasikaitinti, vantomis pasivanoti, priepirtyje šaltu alučiu atsigaivinti. Mūsų erdvioje kaimiškoje klėtyje, senų kaimiškų rakandų apsuptyje galima stebėti maisto gaminimą ir mėgautis kaimiškos virtuvės gardėsiais. Ar kada matėte, kaip krosnyje kepama duona? Svečiai gali ne tik stebėti Duonelės gimimą, bet ir patys išsikepti savo kepalėlį. Aišku, prieš tai reikia pasiskambinti ir susitarti - juk duonelė rūgsta ne vieną dieną! Labanoro miestelyje, šalia pagrindinio kelio, prikėlėme begriūvančią kadaise čia gyvenusios Teklės Lipinskienės - audėjos, žymios mūsų apylinkės liaudies meistrės, pelniusios begales diplomų - trobelę, kurioje įrengėme parduotuvėlę. Joje galite įsigyti suvenyrų, liaudies meistrų dirbinių, senų rakandų, baldų, arba bent pasižvalgyti.Poilsiautojams organizuojame pažintines išvykas po vietos apylinkes, siūlome pasivažinėti dviračiais. Galime surengti vienos, dviejų ar trijų dienų išvyką baidarėmis - juk šalia - srauniosios Žeimena, Lakaja, Peršokšna. Yra sporto aikštynas, vaikų žaidimų aikštelė. Aplink - Labanoro giria, kur gausu uogų, grybų. Žūklės aistruoliams - daug ežerų, muselinės gerbėjams - upelių rėvos. Arčiausiai - Labanoro ežeras, kuriame smagu maudytis.Tad atvykite, svečiai Labanore visuomet laukiami. Iki malonaus pasimatymo!

Labanoro dūda

Šiuolaikiška sodyba Labanoro girioje. Jaukūs rąstiniai nameliai su visais patogumais pritaikyti šeimų poilsiui. Galima rengti seminarus bei šventes. Poilsiautojams siūloma pirtis ir kubilas. Aktyviam poilsiui yra krepšinio aikštelė, biliardas, sniego motociklai, keturratis motociklas, valtys, vandens dviratis, vandens čiuožykla, baseinas vaikams. Sodyboje galima pasigrožėti voljere gyvenančiais elniais.

Laimos Mačionienės sodyba

Norinčius pailsėti, atgauti dvasinę pusiausvyrą, pajusti, kas iš tikrųjų yra kaimas, kviečiame į sodybą su pirtele ir kubilu nuostabioje vietoje ant Merkio upės kranto. 70 km nuo Vilniaus, pušyne, Pamerkių kaimo pakraštyje. Mėgstantiems pasėdėti prie laužo yra laužavietė, pavėsinė. Salėje su židiniu jūs galite maloniai praleisti laiką draugų rate. Įrengtose aikštelėse galima žaisti krepšinį, tinklinį. Miškuose gausu grybų, uogų, o žūklės mėgėjams upė pateiks malonių staigmenų. Vandens sporto mėgėjams organizuojame išvykas baidarėmis Šalčios, Versekos ir Merkio upėmis. Nuomojame baidares. Čia tikrai galėsite patirti visus gamtos suteikiamus malonumus!

Lapėnų sodyba

Jurgio Lapėno sodyba yra išsidėsčiusi vaizdingame Sartų ežero pusiasalyje šalia garsaus Sartų hipodromo, kuriame kasmet vyksta žirgų lenktynės. Sodybą nuo artimiausių kaimynų skiria tankūs medžiai.Poilsiautojams yra skirti du naujos statybos rąstiniai namai, išsidėstę apie 80-100 metrų nuo ežero pakrantės. Namai įrengti komfortiškai: kiekviename name yra didelė lauko terasa, pirmame aukšte - svetainė su židiniu, apjungta su virtuve, sanitarinis mazgas su dušo kabina, palėpėje - miegamieji kambariai. Pirmame name yra 2 miegamieji kambariai, kuriuose yra 6 miegamos vietos, antrame name - 4 miegamieji kambariai, kuriuose 10 miegamų vietų. Namai apšildomi kaitria krosnele, papildomam šildymui įrengti elektiniai radiatoriai. Virtuvėje yra visa būtiniausia virtuvės įranga, stalo įrankiai. Poilsiautojams skirti namai yra pritaikyti gyventi ir poilsiauti ištisus metus. sodybos šeimininkai gyvena atskirame nuo poilsiautojų name. Ant ežero pakrantės - rekonstruota kaitri garinė pirtis, lieptas, valtys, pliažas maudynėms. Sodyboje galima naudotis žuvies rūkykla, organizuojamas jodinėjimas žirgais. Vasaros metu poilsiautojams nuomojamos trys kanojos plaukiojimui Sartų ežere, Šventosios. Privažiavimas iki sodybos geras - kelias asfaltuotas, išskyrus apie 0,5 km nuo vietinės reikšmės kelio. Artimiausia maisto prekių parduotuvė, kuri dirba ištisą parą, bei benzino kolonėlė yra Užtiltėje, kuri nutolusi nuo sodybos 2 km. Iki Dusetų miestelio, kuriame yra dvi kavinės - 3 km.

Lašinių sodyba

Lašinių sodyba - vienkiemis yra Anykščių rajone, kaime prie Šventosios upės. Pro sodybą prateka upelis Taurožė. Teritoriją supa Šimonių girios miškai. Iki Anykščių 12 km. Sodyba suteiks Jums ramybę, privatumą ir komfortą. Sodyboje vienu metu gali apsistoti 8-10 žmonių, yra kaimiška pirtis, lauko ir vidaus židiniai, vaikų žaidimo aikštelė, atsigaivinti galima rąstiniame baseine. Yra galimybė pasivažinėti dviračiais, paplaukioti pripučiamomis baidarėmis. Yra visi sanitariniai patogumai.Čia galite peržiūrėti sodybos video medžiagą

Latakučiai

Šiuolaikinė etnografinio stiliaus sodyba, tinkanti šeimos šventėms rengti (46 vietų salė). Visus šventės dalyvius apnakvydiname. Kieme nedidelis tvenkinys su sala, kurioje įrengta pavėsinė su židiniu. Teritorijoje yra atrakcionai, galima žaisti lauko žaidimus. 

Latkrantė

Šalia Druskininkų (nuo miesto nutolusi 5 km), pušyne, ant Latežerio ežero kranto yra įsikūrusi Latkrantės sodyba. Tai saugus poilsis privačioje teritorijoje. Sodyboje yra du nameliai su atskirais kiemais: Bitidė (6 vietos) ir Grybinė (8 vietos). Poilsiautojai, kuriems patinka tiek ramus, tiek aktyvus poilsis, laukiami ištisus metus.

Laurinavičių ūkis Terakota

Sodyba, skirta šeimyniniam poilsiui, įsikūrusi Kiemento ežero pakrantėje, gražioje, ramioje vietoje, 44 kilometrai nuo Vilniaus, šalia istorinio Giedraičių miestelio.Savo svečiams sodyboje siūlome pilnai įrengtus apartamentus su atskirais įėjimais. Kiekviename įrengti atskiri miegamieji, dušas, virtuvės kampas su plautuve, virykle ir šaldytuvu ir visais reikiamais indais maistui ruošti. Žiemą apartamentai šildomi, o karštas vanduo tiekiamas ištisus metus. Taip pat yra 36 vietų salė su židiniu pokyliams ir kitiems renginiams.Sodyboje yra pirtis ežero pakrantėje su jaukia sale bei židiniu nedidelėms šeimyninėms šventėms.Sodybos svečiai gali naudotis valtimis, dviračiais, lauko židiniais ir laužaviete. Jei pavargote nuo miesto šurmulio, norite atsipūsti, pamirkyti kojas ežere, paklausyti paukščių, pažaisti su vaikais basomis ant žolės, pabendrauti prie laužo - kviečiame apsilankyti!

Linos ir Egidijaus Černiauskų sodyba

Sodyba Dzūkijos nacionaliniame parke, Kapiniškių kaime. Visai per kiemą srūva šaltavandenis Skroblus, kitapus namo kalva ir slėnis, apsigaubęs mišku. Už trijų kilometrų tyvuliuoja užpelkėjęs Bakanauskų ežeriukas, kurį galima pasiekti dviračiais ar pėsčiomis. Nebuvusiam pelkėje gera proga pasižvalgyti po Bakanauskų pelkę, pasiklausyti jos garsų. Pakeliui link pelkutės susipažinti su Skroblaus upelio slėnio gamta: gausiais šaltiniais, savita augalija. Kaime yra audėjų, krepšių pynėjų. Jie mielai pamoko savo amato, jeigu patiks, galėsite ir nusipirkti kokį darbelį.O didžiausias malonumas, kartu padedant šeimininkei, pasigaminti dzūkišką patiekalą senovinėje duonkepėje krosnyje!Maloniai laukiame Jūsų ištisus metus!

Loretos Aleknienės sodyba

Sodyba įsikūrusi šalia Limino ežero ir miško, Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Į sodybą veda asfaltuotas kelias. Prie ežero įrengtos pavėsinės, šašlykinė, lauko židinys. Laiką galėsite praleisti žvejodami, grybaudami, ramiai ilsėdamiesi. Netoli sodybos yra parduotuvė bei kavinė (apie 900 m).Ilsėdamiesi mūsų sodyboje galite aplankyti šalia esančias lankytinas vietas: Ladakalnį, Ginučių piliakalnį, Senovinį Ginučių vandens malūną, Stripeikių senovinės bitininkystės muziejų.

Mamos virtuvė

Naujai renovuota Kaimo turizmo sodyba Mamos virtuvė, esanti arti Vilniaus miesto (11 km nuo Vilniaus m. centro) siūlo apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. Čia Jus maloniai priims šeimininkai, kurie visada stengiasi sutekti sodybai jaukią atmosferą. Poilsiui įrengta pirtis, biliardas bei jaukūs kambariai nakvynei. Sodyboje rengiamos įvarios šventės, pristatymai.

Margynė

Sodyba ant vaizdingo Nemuno kranto, kur akį džiugina nuostabūs gamtos vaizdai. Sodyboje rasite viską, ko reikia poilsiui: žaidimų aikštelė, pavėsinė, talpinanti daugiau nei 100 iškylautojų. Pro langus matosi tekantis Nemunas, kuris ryte, dieną ir vakare vis kitaip gražus. Sodyboje visi patogumai: dušas, židinys, erdvi virtuvė, svetainė, 2 miegamieji, holas.

Margio krantas

Sodyba Margio krantas, įsikūrusi nuostabaus pušyno apsuptyje ant Margio ežero kranto, yra 35 km už Vilniaus, kelio Trakai-Marijampolė 8-ajame kilometre Aukštadvario kryptimi. Siūlome 16 erdvių, patogiai įrengtų, su vaizdu į ežerą ir pušyną kambarių. Sodyboje Margio krantas yra kavinė, konferencijų ir pobūvių salės su natūralia šviesa, puikiai tinkančios seminarams, susitikimams, pobūviams, vestuvėms ir privatiems vakarėliams. Taip pat svečiams siūlome aktyvų poilsį gryname ore: medžioklę, žvejybą, plaukiojimą kateriu, baidarėmis ir valtimis, pasivažinėjimą keturračiais motociklais, skrydžius oro balionu. Siūlomos paslaugos užsakomos iš anksto. Kviečiame atvykti! Čia puikiai praleisite laiką, pailsėsite, pasidžiaugsite gamta ir atšvęsite šventes.

Medaus slėnis stovyklavietė

Stovyklavietė įsikūrusi Nemuno slėnyje, Panemunių regioniniame parke, šalia yra Panemunės pilis ir Panemunės dviračių trasa.

Medžiotojų sostinė

Sveiki, Medžiotojų sostinės lankytojai! Medžiotojų sostinė - tai nauja kaimo turizmo sodyba Kėdainių rajone - Šušvės draustinyje. Šis gamtos kampelis Jums siūlo tiek aktyvų, tiek ramų poilsį, o taip pat galimybę organizuoti linksmus šeimos, draugų ar darbo kolektyvo susitikimus. Norintiems organizuoti seminarus, siūlome visą reikalingą įrangą. Jaukioje salėje, kurioje galima organizuoti renginius, telpa 90 žmonių. Ieškantiems aktyvaus poilsio siūlome: pirtį, baseiną ir sūkurinę vonią (nuo 2006 m. vasario), įvairius stalo bei lauko žaidimus, medžioklę, žvejybą ir kitas Jūsų norus galinčias patenkinti pramogas.

Meidema

Šventojoje, 150 žingsnių nuo jūros, šalia dviračių tako. Svečiams skirti jaukūs mediniai, skirtingo dydžio, interjero, šiuolaikiškai įrengti nameliai. Naujuose rąstų nameliuose antrame aukšte įrengti jaukūs miegamieji, pirmame - židinys, poilsio vieta, valgomasis, mini virtuvė, dušas, WC. Visuose poilsio nameliuose yra kondicionieriai, šildomos grindys. Atskirame namelyje yra pirtis. Erdviame kieme - lauko židiniai, lauko baseinas, vaikų žaidimo aikštelės, mini papludimys ir mašinų stovėjimo aikštelės. Galima naudotis dviračiais, skėčiais, gultais.Maloniai laukiame Jūsų vasarą!

Mėnulio įlanka

Etnografinė sodyba-vienkiemis nuostabaus grožio Alaušo ežero pusiasalyje. Poilsiniai nameliai-vasarnamiai su visais patogumais paežerėje. Šalia kiekvieno namelio lauko židinys, aikštelė automobiliams pastatyti. Atokiau - paplūdimys, Aukštaitiška bei kubilinė pirtys. Puikios sąlygos ilsėtis, sportuoti, švęsti įvairiausias šventes.

Minčiagirė

Minčios girios apsuptyje Jūsų laukia tašytų rąstų sodyba su karšta pirtele, vėsiu šaltiniuotu tvenkiniu ir gardžiu maistu. Upėtakių žvejyba, laukinių gyvūnų aptvarai, ekskursijos po Aukštaitijos nacionalinį parką padės šeimai ar nedideliam draugų būriui smagiai praleisti laiką.

Mindūnų kempingas

Mindūnų kempingas - tai 5 ha vaizdinga aptverta pušyno teritorija, esanti 10 km nuo Molėtų. Kempinge yra smėlėto Baltųjų Lakajų ežero kranto paplūdimys, o pačiu ežeru eina pagrindiniai vandens turizmo maršrutai. Teritorija yra Labanoro regioniniame parke (daugiau informacijos galima rasti www.labanoroparkas.lt), vietovę supanti gamta - nuostabi tiek vasarą, tiek žiemą.Mūsų kempingas pradėjo veikti 2005 metais, todėl visi pastatai ir įranga yra nauji ir šiuolaikiški. Mindūnų kempinge rasite puikias sąlygas poilsiui, pramogoms, vandens sportui bei žvejybai. Tai patogi vieta susitikimų, pobūvių organizavimui visais metų laikais. Saugomoje, naktį apšviestoje kempingo teritorijoje yra administracinis pastatas, kurio pirmame aukšte įrengti bendro naudojimo tualetai, dušai ir moderni virtuvė. Antrame aukšte poilsiautojų laukia penki jaukūs kambariai svečiams, kuriuose yra WC, dušai, TV. Netoli administracinio pastato stovi atskiri keturiųšešių vietų namukai (kiekviename jų yra WC, dušas, virtuvėlė su indais). Prie ežero sukurtos poilsio zonos su lauko baldais ir laužavietėmis, prie kurių galima statyti palapines ir transporto priemones. Kempinge taip pat yra dešimt vietų kemperiams (galima naudotis elektra). Mindūnų kempingas siūlo ne tik ramų poilsį, bet ir šaunias pramogas. Pakrantėje rasite pirtį ir kubilą. Teritorijoje yra krepšinio ir tinklinio aikštelės, šaudykla, kurioje galima šaudyti iš lanko, orinio šautuvo ar pamėtyti į taikinį kirvuką. Žvejai įrengtoje rūkykloje gali išsirūkyti pasigautą (ar nusipirktą) žuvį. Vaikučiams įrengta žaidynių aikštelė su sūpuoklėmis. Kempinge galima išsinuomoti turistinį inventorių, įsigyti turistams reikalingų smulkmenų, suvenyrų, žemėlapių. Laukiame Jūsų! :)

Miško svetainė

Ramioje ir gražioje vietoje, viename iš nuostabiausių Lietuvos miestelių - Kulautuvoje. Graži gamta, sausas miškas, švelnus klimatas, patogus susisiekimas traukte traukia į miestelį vasarotojus. Natūraliame ir pačios gamtos suformuotame slėnyje dailiai sutvarkyta poilsio zona. Vienoje sodybos pusėje daug vietos žaisti vaikams, įrengta žaidimų aikštelė, sūpuoklės. Čia yra kur pasivaikščioti, rengti vakaronę. Kitoje pusėje - akmenimis grystas bei žolyte apsodintas kiemas. Apšviesti takeliai, yra tvenkinys su kriokliu, išpuoselėti gėlynai, visur pastatyti suoliukai. Vakare daugelis sodybos lankytojų mėgsta įsitaisyti pavėsinėje su židiniu. Sodybos namas - trijų aukštų. Pirmame - yra pobūvių ir konferencijų salė, besiribojanti su terasa. Pro didžiulį langą galima visuomet gėrėtis gražia gamta ir net 150 metų senumo pušimis.Pirmojo aukšto salėje stovi reikalingiausi buities įrenginiai, sudėti būtiniausi indai bei stalo įrankiai. Yra visos sąlygos patiems pasigaminti maistą. Šiuolaikiškos kaimo turizmo sodybos antrame aukšte yra penki dviviečiai kambariai ir vienas liuksas. Pastarasis kambarys gana erdvus, itin jaukus, šviesus bei gražus. Jo svečiai naudojasi atskiru tualetu bei dušo kabina. Trečiame sodybos aukšte yra devynios miegamos vietos, įkurtos vienoje patalpoje. Iš viso sodyboje apsigyventi gali 25 žmonės.Taip pat pirmame pastato aukšte rasite rusišką pirtį. Ją užsisakyti galima atskirai. Modernioje pirtyje leidžiama pertis vantomis, kuriomis pasirūpina sodybos šeimininkai. Išėjus iš pirties stovi didžiulis medinis šalto vandens kubilas, kuriame išsikaitinus galima atsivėsinti. Jei sodybą išsinuomoja 20 žmonių kompanija, pirtyje jie gali kaitintis nemokamai.Netoliese nuo sodybos yra Nemunas. Šeimininkai sakosi laukią visų, kurie mėgsta ramų poilsį. Tiesa, po Kulautuvą galima pasivažinėti dviračiais ar riedučiais, o žiemą ir rogutėmis, nueiti išsimaudyti upėje, pakvėpuoti tyru pušyno oru, pasivaikščioti po mišką, pagrybauti, pauogauti bei pažvejoti.Sodyboje galima rengti nedideles konferencijas, seminarus, šventes, susitikimus. Sodybą pamėgo ne tik mūsų kraštiečiai, bet ir vokiečiai, estai, latviai. Daug svečių atsiliepimų byloja apie gerą sodyboje rastą aurą, norą ir vėl čia sugrįžti. Daugiau informacijos mūsų tinklapyje www.miskosvetaine.lt 

Mockynė

Sodyba įsikūrusi labai gražioje Lietuvos vietoje, netoli Nemuno, ant kalno. Nuo jo atsiveria nuostabūs vaizdai. Sodyba svečius priima ištisus metus, o jauki kaimiška aplinka tinka ir ramiam poilsiui ir verslo renginiams. Net mažieji mūsų lankytojai lieka patenkinti, nes jų laukia erdvi žaidimų aikštelė, o už paslaugas mūsų sodyboje vaikams taikoma 50-ies procentu nuolaida.

Mortos Mikašauskienės sodyba

Moderni sodyba Žemaitijos nacionaliniame parke, prie švariausio ir skaidriausio Platelių ežero. Sodybos teritorijoje yra 2 žuvingi tvenkiniai, šalia - skaidriausias ir giliausias Žemaitijos ežeras, Šeirės miško parkas, Platelių dvaro parkas. Poilsiautojai apgyvendinami patogiuose dviejų, trijų kambarių numeriuose gyvenamajame name 2-ajame aukšte, pagrindiniame pastate su sale ir pirtimi bei vasaros nameliuose. Šią sodybą renkasi žmonės, mėgstantys ramų poilsį prie ežero, miške, aktyvų vandens sportą Platelių jachtklube (buriavimas, vandens dviračiai, povandeninis nardymas, plaukiojimas), pažintinę veiklą Žemaitijos nacionaliniame parke. Sodybos šeimininkė yra tautodailininkė akvarelistė. Visa šeima - buriuotojai. Sodyba turi turistinę burinę valtį, su kuria vykdomos ekskursijos po ežerą ir salas su gido paslaugomis. Taip pat galime suteikti geras sąlygas seminarų, susitikimų ir konferencijų (iki 40 asm.) organizavimui.Poilsiautojams, kurie poilsiauja mūsų sodyboje ilgiau nei 3 dienas, taikomos nuolaidos.

Nakcižibis

Naujutėlaitis kaimo turizmo poilsio kompleksas, įsikūręs ant Lavyso ežero kranto, siūlo Jums tylą bei ramybę. Kiekvieną turistą svetingai sutiks nuostabi gamta bei vaizdingos apylinkės. Tai puiki vieta mėgstantiems ir romantiką, ir aktyvų poilsį. Jūsų poilsiui siūlome įvairių kambarių bei namelių pasirinkimą. Visų kambarių langai nukreipti į ežerą. Aktyviam poilsiui praleisti galime pasiūlyti valtis, dviračius, baidares, keturračius motociklus, tinklinio aikštelę. Organizuojame žygius baidarėmis Ūlos, Merkio bei kitomis upėmis, išvykas po vaizdingas apylinkes. Visos paslaugos teikiamos ištisus metus.

Nakučių sodyba

Jauki kaimiška sodyba prie gražaus Vasakno ežero. Originalios akmenimis mūrytos sienos, gaivus miško oras, daug erdvės ir ramybė. Pirtyje nuleisite garą ir paliksite neigiamas emocijas užmarštyje. Labai žuvingas ežeras: nepamirškite su savimi pasiimti meškerės ir skalsesnio masalo - ilgai laukti laimikio tikrai neteks! Sportuoti mėgstantiems įrengtos žaidimo aikštelės vaikams ir suaugusiems, kur galėsite suptis, žaisti tinklinį, krepšinį, futbolą ir kitaip pramogauti.

Namelis dviems

Sodyba - vienkiemis Krekenavos regioniniame parke, Nevėžio vidurupio kraštovaizdžio draustinyje, Nevėžio upės kilpoje. Iš trijų pusių apsupta vandens, upės vandeniui pakilus liekanti saloje... Svečiai apgyvendinami atskirame rąstų namelyje su visais patogumais, židiniu ir sauna. Puikios sąlygos ilsėtis visais metų laikais porelėms. Nors sodyba pritaikyta vienai porelei, esant pageidavimui namelis pertvarkomas ir galime priimti iki keturių porų arba šeimą. Mėgstantiems ramybę čia sudarytos idealios sąlygos: namelis tik vienas, tad jūs būsite vieni. Trokštantiems aktyvaus poilsio - žvejyba, ekskursijos dviračiais ir pėsčiomis. Taip pat kviečiame pasikaitinti pirtyje, romantiškai praleisti šv. Valentino dieną ar sutikti Naujuosius...

Namija

Jei norite pasijusti tarsi pasakoje, atvažiuokite į unikalią sodybą Namija, esančią šalia Trakų, ant ežero kranto. Čia Jūs patirsite netikėtų malonių įspūdžių, pasigrožėsite nuostabiu gamtovaizdžiu bei galėsite turiningai praleisti laisvalaikį. 80-ies vietų pobūvių salė, 4 židiniai, šokių aikštelė, pirtis ant ežero kranto, mašinų stovėjimo aikštelė, krepšinio, futbolo ir tinklinio aikštelės, jaukūs miegamieji su patogumais, burbulinė vonia - visa tai paliks jums neblėstančius įspūdžius. Papuošime vaišių stalą, sukursime jaukią pobūvio gamtoje aplinką. Namija - tai gamtos, ramybės ir meilės užutekis. Nors kartą čia apsilankę, norėsite sugrįžti vėl ir vėl...

Nemuno turas

Moderni sodyba gražioje Kauno priemiesčio gyvenvietėje. Kauno centras vos už 15 minučių kelio. Puiki vieta norintiems pailsėti ir aplankyti Kauno miesto bei regiono įžymybes. Organizuojame aktyvaus poilsio pramogas, individualias ekskursijas po Kauną ir kitas Lietuvos lankomas vietas. Siūlome nacionalinės bei europietiškos virtuvės patiekalus ir sveiką maistą.

Nieda

Aktyvus poilsis privačioje teritorijoje, įsikūrusioje šiuolaikiškoje modernioje sodyboje ant Niedaus ežero kranto Lazdijų rajono, Kapčiamiesčio miestelio Karaivonių kaime. Jaukūs 2-jų ir 3-jų vietų kambariai. Šiltas vanduo, WC ir dušas. Puikus privažiavimas iki pat sodybos. Puiki vieta poilsiui, švęsti įvairias šventes, organizuoti seminarus, mokymus bei kitokius renginius. Jūsų laukia 35 vietų pokylių salė, lauko pavėsinė, du atskiri nameliai, jaukūs kambariai su visais patogumais, virtuvė su būtinu inventoriumi ir indais, pirtis, kubilas, golfo, tinklinio, krepšinio, vaikų žaidimų aikštelės, valtys, vandens dviračiai, baidarės. Laukiame Jūsų visus metus!

Nijolės Čepienės sodyba

Sodyba yra vienkiemyje, Dzūkijos nacionalinio parko pušyne, Merkio ir Ūlos santakoje. Didelė poilsio teritorija, kieme 2 tvenkiniai, upelis.

Nijolės ir Henriko Zubrickų sodyba

Sodyba įsikūrusi Aukštadvario regioniniame parke prie Navo ežero. Svečiams įrengtas pastatas su visais patogumais. Yra didelė garinė pirtis, pobūvių konferencijų salė (20 asmenų). Sodyboje įrengta vaikų žaidimų aikštelė, taip apt galima žaisti krepšinį, tinklinį, žvejoti įžuvintame tvenkinyje. Žiemą - slidinėti, važinėti rogėmis.Svečiams siūlome aplankyti žymias Aukštadvario vietas - Velnio duobę, Kartuvių kalną, A. Mickevičiaus ąžuolą, kraštotyros muziejų.

Nojaus Laivas

Kviečiame pailsėti modernioje sodyboje Nojaus laivas, kuri įsikūrusi Merkinės seniūnijoje, netoli Druskininkų kurorto, Dzūkijos nacionalinio parko apsuptyje ant Ilgio ežero kranto. Komfortiški rąstiniai nameliai su lauko židiniais,  pirčių kompleksas su burbuline sūkurine vonia, kubilai, vandens čiuožykla, baseinas su kaskadomis, vandens dviračiai, valtys, žvejyba ir kitos vandens pramogos leis jums atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio ir tempo. Mėgstantiems aktyvų poilsį galime pasiūlyti krepšinio, futbolo, rankinio, badmintono, tinklinio aikštynus bei teniso kortus.  Tai idealiai tinkanti vieta šeimyniniam poilsiui, bei uždariems pobūviams, vestuvėms, įmonių šventėms, konferencijoms, seminarams.

Andželos Ašmonienės sodyba

    Moderni sodyba ant Nemuno kranto. Poilsiautojai apgyvendinami name, kuriame yra daugiaviečiai kambariai ir kitame pastate, kuriame šiuolaikiškai įrengti dviviečiai kambariai. Jūsų paslaugoms - pirtis, baseinas, pavėsinė, lauko židinys, supynės, dviračiai. Jums pageidaujant ruošiami pusryčiai.

Obelijos sodyba

Sodyba įsikūrusi Metelių regioniniame parke prie Obelijos ežero kranto. Svečiai apgyvendinami: pirties namelio antrajame aukšte, naujo gyvenamojo namo apartamentuose, esančiuose 2-ame aukšte ir senajame kaimiškame name (klėtyje).Šalia gyvenamųjų ir poilsiui skirtų plotų sodyboje yra įrengtos lauko pavėsinės su pietų stalais ir laužavietėmis.Sodyboje yra 2 pirtys (naujo gyvenamojo namo rūsyje ir pirties namelyje), kuriuose yra puikios sąlygos pietums ar vakarienei.Svečių pageidavimu organizuojamos kaimo amatų mokyklėlės (vantų, nendrinių stogų rišimas, žuvies rūkymas, sūrių spaudimas), rengiami dailininkų susitikimai. Visuose gyvenamuose plotuose  yra įrengtos virtuvės (su indais). Svečių pageidavimu teikimas pilnas maitinimas.

Odetos Stanevičienės sodyba

Modernus senovinio stiliaus namas su kaimiška pirtimi ant Vencavo ežero kranto. Nuostabiame gamtos kampelyje svečių paslaugoms 3 miegamieji kambariai su vaizdais į ežerą, erdvi svetainė su židiniu, kaimiška pirtis. Pramogoms galime pasiūlyti tinklinio aikštelę, vandens dviratį ir valtį.Mūsų sodyba - tai puiki vieta tiek ramiam poilsiui su šeima, tiek linksmoms šventėms su draugais!

P. D. Zubrickų sodyba

Kalvota vietovė tarp miškų prie ežerėlio, 5 km nuo Ignalinos.

Padumbliai Penktas sezonas

Šiuolaikinė, naujai atstatyta kaimo turizmo sodyba vienkiemyje Veisiejų regioniniame parke, hidrografiniame Ilgininkų draustinyje. Ideali vieta komforto ir ramybės išsiilgusiems: Jus pasitiks jaukūs mediniai nameliai su nendrėmis dengtais stogais, visi patogumai ir specialiai Jums paruoštos vaišės. Sodyba taip pat puikiai tinka seminarams ir konferencijoms organizuoti.

Paežerės papartis

Poilsio namai Papartis: Teritorija 6,9 ha, pakrantė 320 m, miegamos vietos - 125. Nameliai nuostabiame pušyne prie vandens, ypatingai pritaikyti šeimyniniam poilsiui. Juose yra jauki veranda, svetainė su spalvotu televizoriumi, atskiras miegamasis, virtuvė su elektros virykle, elektros virduliu, mikrobangų krosnele, indais, šaldytuvu, kriaukle, sanitarinis mazgas. Specialiai įsimylėjusiems ir jaunavedžiams siūlome apartamentus Poema su didele veranda ir vaizdu į ežerą, svetaine su palydovine televizija ir DVD grotuvu, miegamasis kambarys su židiniu. Atskirame sanitariniame kambaryje yra sūkurinė vonia, sauną, turkiška pirtis, masažinis dušas, bide, klozetas, stiklinė kriauklė. Draugams įrengtas dar vienas miegamasis su atskiru sanitariniu kambariu (masažinis dušas, bide, klozetas, stiklinė kriauklė). Poilsiautojams siūlome vandens dviračius, valtis, žvejams įrengtos penkios prieplaukos. Yra krepšinio, tinklinio ir futbolo aikštelės. Ant didelio smėlėto paplūdimio įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Norintys gali pasideginti, šokinėti nuo tramplyno, čiuožti į vandenį nuo kalnelio. Nemokamas belaidis internetas visą parą. Šašlykų mėgėjai šalia kiekvieno namelio ras šašlykinę. Šeimyninėms šventėms iki 20 žmonių siūlome dengtą šašlykinę. Jeigu Jūsų šventėje susirinks 50- 60 svečių (vestuvės, jubiliejai), siūlome pasinaudoti kavinės arba pokylių salės paslaugomis. Mūsų šeimininkės pilnai paruoš vaišių stalą. Atskira suomiška pirtis tiesiog ant vandens idealiai tinka visoms šventėms. Pirtyje telpa iki 40 žmonių, prieplauka 150 kv. m tinka naktiniams šokiams ir maudynėms po žvaigždėmis. Atskiroje teritorijoje tiesiog ant ežero kranto įrengtas kempingas. Čia Jūs galite įvažiuoti su nuosava mašina ir ilsėtis palapinėje. Kempingo teritorija įrengta - atskiri vyrų ir moterų tualetai, praustuvai, lauko dušai, šaltas ir karštas vanduo, elektra, apšvietimas, šašlykinė, laužavietė, stalai ir suolai.Papartis - puiki vieta organizuojantiems 200-250 dalyvių renginius!

Pagirės sodyba

Pagirės viensėdis - etnografinė, miško pakraštyje esanti sodyba, įsikūrusi netoli nedidelio, bet gilaus Gudelių ežero. Sodybos teritorija - atoki, atskirta nuo aplinkinių akių, todėl čia mielai gali leisti laiką šeimos ir kompanijos, ieškančios tiek ramybės, tiek pramogų. 100 km nuo Vilniaus ar Kauno esančią sodybą supanti gamta - unikali: netoli didelė aukštapelkė, miškas - garsiojo Anykščių šilelio tęsinys, horizonte Šventosios ir Virintos upių slėnių panoramos, gausu laukinių gyvūnų. Aukštaitiškoje sodyboje - išlaikyta natūrali bei autentiška aplinka, kartu ji pritaikyta poilsiauti šių dienų žmogui.

Pagriaumėlės

Sodyba įsikūrusi Pagriaumėlių kaime, Jankūnų geomorfologiniame draustinyje, ant ežero kranto. Privati teritorija, nuostabi gamta, šalia miškas. Jūsų paslaugoms - pirtelė.

Pajūrio kiemas

Šiuolaikinė sodyba Pajūrio regioniniame parke, Karklės kaime - 100 žingsnių iki Baltijos jūros. Sodyba - mėgstantiems ramų poilsį, baltą smėlį, jūrą, kopas ir mišką. Svečiams parengti 5 kambariai su visais patogumais, TV, virtuvės kampeliu. Pirmame aukšte yra didelis bendras poilsio kambarys. Yra pirtis, krepšinio, vaikų žaidimo aikstelės, supynės, dviračiai, stalo žaidimai, akmeninis lauko židinys, automobilių stovėjimo vieta. Sodyba yra tarp Klaipėdos ir Palangos. Pajūryje verta pamatyti Olandų kepurės kalną - skardį, vienintelį Lietuvoje akmenuotą pajūrio pakrantės riedulyną, apsilankyti Klaipėdos Jūrų muziejuje - delfinariume, susipažinti su pajūrio gamta, ežerėliais, pasivaikšioti ekologiniu pažintiniu taku ,,LITORINA, pasivažinėti dviračių taku.

Pajūrio regioninio parko lankytojų centras Žiogelis

200 m iki jūros! Tarp Klaipėdos ir Senosios Palangos plyti unikalus Pajūrio regioninis parkas. Iš toliau atvykusius poilsiautojus priima parko lankytojų centro poilsiavietė Žiogelis. Čia galima susipažinti su Lietuvos pajūrio gamta vieninteliu akmenuotu skardžiu - Olando kepurė, pajūrio ežerėliais ir miškais, pasivaikščioti pažintiniu taku. Tai puiki vieta aktyviam poilsiui, pramogoms ir sportui. Pajūryje ypač patogu rengti organizacijų sąskrydžius, sportinius renginius, susitikimus. Kiekvieną savaitgalį vyksta gyvo garso koncertai. Centre veikia: 150 vietų lauko kavinė; 30 vietų pavėsinė, mašinų stovėjimo aikštelė; 200 vietų palapinių kempingas; yra krepšinio, tinklinio, futbolo aikštelės, rusiška pirtis, naminių gyvulėlių ekspozicija, pajūrio vaistažolių ekspozicija, organizuojama žvejyba Baltijos jūroje; nuomojami dviračiai.

Pakalnė

Sodyba įsikūrusi Rusnės saloje,ant Pakalnės upės kranto. Kaip ir dera senai žvejo sodybai nuo namo iki upės tik 30 metrų. Upe tik 2 kilometrai  iki Kuršių marių. Greitaeigiu kateriu iš sodybos Nidą pasieksite per 40 minučių. Sodyba rekonstruota stengiantis kiek įmanoma išsaugoti šio krašto tradiciją ir pritaikyti šiuolaikinio žmogaus poreikiams. Name 4 miegamieji kambariai, veranda, virtuvė, kurioje svečiai gali ruoštis maistą. Atvira lauko veranda - puiki vieta ryto pusryčiams ir vakarojimui. Karštą dieną puiki priebėga nuo saulės , lyjant - nuo lietaus.Sodyboje sodas, tinklinio, krepšinio aikštelės. Vieta laužavietei. Atskirame name - kaimiška pirtis. Užsisakius kelionę laivu jis atplauks tiesiog į kiemą. Iš čia keletas puikių maršrutų po Nemuno regioninį parką, Kuršių marias. Mūsų sodyba puiki vieta vertinantiems gamtos grožį, ramybę, privatumą.

Pakalnės sodyba

Sodyba-vienkiemis įsikūrusi vaizdingame Lėvenio kraštovaizdžio draustinyje, dviejų upių santakoje, apsupta pušyno ir lapuočių miškais.Gerai įsikaitinus garinėje pirtyje, vos pravėrus duris, galite šokti į čia pat tekantį Viešintos upelį.Netoli sodybos žiemos metu galite smagiai leisti laiką slidinėdami nuo seno garsėjančiais Paulionkos slidinėjimo kalnais. Sugrįžę į sodybą, sušilsite prie maloniai besikūrenančio židinio.Mėgstantys pasilinksminti, pašėlti draugų ir kolegų kompanijoje, laukiami savaitgaliais.Na, o jei ieškote viską išgydančios ramybės, tylos, norite pamatyti paslaptingus ir neįkainojamus rūkus, pasiklausyti paukštelių giesmių - siūlome apsistoti sodyboje iki penktadienio.Atvažiuokite, ir visa tai rasite mūsų sodyboje!

Pakalnės vingis

Rusnė-didžiausia Lietuvos sala, ten, kur Nemunas apglėbdamas žemės lopinėlį įteka į marias. Unikalūs gamtovaizdžiai, gausybė paukščių, neaprėpiami vandens keliai kasmet sutraukia vis daugiau mūsų krašto gerbėjų. Mūsų sodyba yra ant vaizdingo Nemuno atšakos-Pakalnės upės-kranto. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome keliones baidarėmis, dviračiais, laivais. Ieškantiems ramybės-vakarai prie laužo, popietės su knyga gluosnių pavėsyje, žvejams-žūklė mariose, nuo kranto ir žiemos poledinė. Ekstremalių pojūčių išsiilgusiems-kelionės kvadrociklais, senovinėmis burvaltėmis. Sodyboje yra sporto ir vaikų žaidimų aikštelės. Yra sąlygos rengti konferencijas, seminarus, darbo susitikimus.

Pamerkių sodyba

Pavargę nuo miesto triukšmo ir tempo nejučia bandome ieškoti ramybės nuošalioje vietoje, gamtos prieglobstyje. Sodyba, esanti ant Merkio kranto, Pamerkių kaime, anuomet buvusi viena didžiausių Dzūkijos grybų supirktuvių, šiandien prisikėlė antram gyvenimui, tik šįkart kaip puiki vieta darbui ir poilsiui.

Papiškiai

Sodyba yra įsikūrusi 18 km nuo Kauno, gražioje ir ramioje vietoje, ąžuolų apsuptyje, netoli miško. Poilsis, pokyliai, seminarai, viešbučio paslaugos. Apsilankykite, Jums patiks!

Pas Bebrą

    Erdvi kaimiška sodyba vienkiemyje. Restauruota medinių rąstų dviejų galų troba. Šioje sodyboje išsaugota senojo kaimo dvasia. Tai atoki vieta, kilometro spinduliu nėra kaimynų.     Jei jums reikia tyro oro, atgaivos sielai, puikių įspūdžių ir netrukdomo saugaus poilsio - kviečiame pailsėti sodyboje PAS BEBRĄ. Jūs esate laukiami ištisus metus.     Sodyba įsikūrusi Panižiškės kaime, Ignalinos rajone 107 km nuo Vilniaus. Nuo sodybos iki Ignalinos miesto centro 5 km. Netoli sodybos - Aukštaitijos nacionalinio parko lankytinos vietos: Ledakalnis, Ginučių vandens malūnas, senovės bitininkystės muziejus, žymioji Palūšės bažnyčia. Sodyboje yra sukurta infrastruktūra tiek ramiam poilsiui, tiek triukšmingoms šventėms. Vienu metu galime apgyvendinti iki 50 asmenų. Mūsų paslaugos neapsiriboja vien tik nakvyne ar pobūvių sale. Jūsų paslaugoms galime pasiūlyti dvi pirtis, įrengtas žaidimų aikšteles, aktyvaus poilsio pramogas (dažasvydis, kelionės keturačiais motociklais).     Sodyba įsikūrusi 200 metrų nuo Vėlio ežero. Šio ežero krantas smėlėtas, tolygiai gilėjantis, be duburių, todėl nepavojingas vaikams ir nemokantiems plaukti. Maudymosi malonumui užtikrinti yra įrengta maudyklė.     Mėgstate žvejoti? Puiku. Žvejai mėgėjai šiame ežere pagauna ešerių, karšių, lynų, lydekų. Sėkmingesnei žvejybi siūlome valtis. Jei nevilioja sportiniai žaidimai ar žvejyba, siūlome paklaidžioti po sodybą-supančius miškus. Čia gausu uogų ir grybų, tad negrįšite tuščiomis.     Jei mėgstate pasipuikuoti prieš draugus savo kulinariniais sugebėjimais, specialiai jums yra įrengta šašlykinė, kurioje keptais kepsniais galėsite nustebinti aplinkinius. Tačiau jei poilsio metu norite atitrūkti nuo žemiškųjų rūpesčių, galite drąsiai maisto ruošimą patikėti mums - mes pasirūpinsime jūsų maitinimu. Specialiai vaikams yra įrengta žaidimų aikštelė, tad kol suaugusieji linksminasi, vaikai turės ką veikti.

Pas Leonardą

Sodyba įsikūrusi šalia parko, kurį juosia Minijos upė. Iki upės - 300 m. Sodybos pastatai suprojektuoti pagal Mažosios Lietuvos senovines tradicijas. Šalia sodybos - teniso kortas, yra vandens telkinys, kuriame galima žvejoti.

Pas Pinčiuką

Apsupta miško, įsikūrusi ant nuostabiai gražaus Dubysos kranto sodyba  Pas Pinčiuką priima svečius visus metus. Šeimininkai džiaugiasi galėdami dalytis svetingumu, aplinkos grožiu, pramogomis. Išsiilgusiems gamtos ir ramybės - grybų ir uogų pilnas miškas, ramus paplūdimys prie Dubysos, lauko židinys. Mėgstantys sportuoti čia ras krepšinio, tinklinio aikštelės. Linkusiems turistauti patiks iškylos baidarėmis. Įspūdžių suteiks ir sezoninė žvėrių bei paukščių medžioklė.Nuostabus gamtos ramybės ir komforto derinys daro šią sodybą unikalią. Čia praleistas laikas įsimins ilgam ir norėsite grįžti dar kartą. Dėl išankstinio vietų rezervavimo ir seminarų organizavimo skambinti tel. +370 686 33 209.Sodybos individuali svetainė www.zalensai.lt

Pas poną

Sodyba yra Rumšiškėse, šalia autostrados Kaunas-Vilnius (1 km) . Netoliese yra Lietuvos liaudies buities muziejus - 1 km, Kauno marios - 1 km. Šalia yra J. Aisčio muziejus, maisto prekių parduotuvė, paštas. Sodyboje visus metus laukiame norinčių atšvęsti vestuves, gimtadienius ir kitus pobūvius. Galima rengti seminarus.

Pas Rūtą

Sodyba Dzūkijos nacionaliniame parke, ant Merkio kranto. Poilsiavietė atskira nuo šeimininkų, medinis rąstų namas, klėtis, virtuvė su duonkepe krosnimi. Didelis kiemas su pavėsine, laužaviete.

Pas tėvukus

Etnografinio stiliaus erdvūs svetingi namai Beržoro ežero pakrantėje. Tai ideali vieta Jūsų poilsiui ar dalykiniams susitikimams. Čia rasite daugiau, negu tikitės!

Pas Vincą

Sodybos teritorijoje Jūs galite laisvai įsikurti su automobiliu ar palapine bei užsisakyti nakvynę kambariuose su patogumais, žaisti krepšinį, tinklinį, stalo ar lauko tenisą, žvejoti ir pan. Pagrindiniame sodybos pastate yra 6 kambariai su atskirais vonios kambariais ir WC. Visame name veikia interneto ryšys (190 kbps). Miegamieji kambariai įrengti dvejuose viršutiniuose aukštuose, apatiniame aukšte yra salė seminarams bei sauna (su elektriniu kaitinimu), o pirmajame - 56 m² pokylių salė, kurioje prie stalų susės iki 50 žmonių. Netoliese ant ežero kranto stovi garinė pirtis, kūrenama malkomis iš priešpirčio. Pirtyje taip pat yra WC, dušas, 2-me aukšte ant čiužinių gali pernakvoti 15 žmonių. Ši pirtis labiausiai tiks didesnei jaunų lankytojų kompanijai. Teritorijoje taip pat yra du tvenkiniai bei apdirbamos žemės sklypai, kuriose auginamos ekologiškai švarios daržovės. Maloniai laukiame Jūsų ištisus metus!

Pas Vytą

Kaimo sodyba ant ežero kranto - puiki poilsio vieta atsipalaiduoti norinčioms šeimoms, draugų kompanijoms ir žvejams-melagiams, kur puikiai dera žmogaus sukurta ir natūrali gamtinė aplinka. Akmenys sodyboje Pas Vytą rado savo vietą ir kuria harmoningos vietovės atmosferą...

Pasartėlė

Sodyba įkurta pietvakariniame Sartų ežero krante, Sartų žirgyno kaimynystėje, šalia Dusetų hipodromo, kuriame kasmet, pirmą vasario mėnesio šeštadienį vyksta respublikinės žirgų lenktynės.Poilsiautojų patogumui skirti trys penkiaviečiai namukai su terasomis. Visuose yra tualetas, dušas, televizorius, įrengtos virtuvėlės. Sodyboje yra krepšinio, tinklinio ir vaikų žaidimų aikštelės. Veikia tradicinė pirtis ir pirtis-kubilas, ypatingai turistų pamėgta šaltuoju metų periodu. Prie pirties yra pobūvių salytė 15-20 žmonių.Poilsiautojai gali naudotis valtimis ir vandens dviračiu. Nuo kranto į ežerą nutiesti du tiltai. Pas mus galite išsinuomoti baidares. Jums pasiūlysime įdomius vandens maršrutus Sartų ežeru, Šventosios ir Kriaunos upėmis. Mėgstantieji žirgus turės puikią galimybę pajodinėti žirgyno hipodromo trasoje ar Dusetų apylinkėse. Norintiesiems pakeliauti po apylinkes pasiūlysime dviračius ir įdomius maršrutus. Sartų ežeras - puiki vieta žvejams. Čia gausu įvairių rūšių žuvų. Sugaunami ešeriai, kuojos, lydekos, karšiai, net šamai ir unguriai. Nuo sodybos iki Dusetų miestelio vos keli kilometrai.Laukiame Jūsų ir vasarą, ir žiemą! Vasarą Jūsų laukia nuostabi gamta, o žiemą karštos pirtys: tradicinė pirtis ir pirtis-kubilas!

Paštuva

Mūsų sodyba įkurta vos 25 km nuo Kauno, dešiniajame Nemuno krante, istorinio Paštuvos kaimo pakrašty. Ji apsupta ošiančių pušų, kviečia ramybės išsiilgusius poilsiautojus. Nemunas žvejus nudžiugins savo laimikiais. Galima uogauti ir grybauti. Gyvenamasis namas pastatytas taip, kad iš visų kambarių atsiveria nuostabios Nemuno apylinkės. Aktyvaus poilsio mėgėjams - dviračiai ir valtys, krepšinio ir paplūdimio tinklinio aikštelės. Atskirame pastate įrengta rusiška pirtis su lauko dušu ir kubilu. Galima rengti verslo susitikimus ir konferencijas. Maloniai laukiame Jūsų!

Pauliaus Ruzgo sodyba

Mėgstantiems privatų ir ramų poilsį.

Paupio sodyba

 Paupio sodybayra pietryčių Lietuvoje tarp Vilniaus ir Šalčininkų, ant Merkio upės kranto, Rūdninkų girios kaimynystėje. Sodyboje vienu metu gali svečiuotis iki 30 žmonių. Jos kompleksą sudaro trys šiuolaikiškai įrengti pastatai:

Paverknės sodyba

Sodyba įsikūrusi ant vaizdingo Verknės upės kranto, atokiau nuo kaimo gyvenvietės, 55 km nuo Kauno, 74 km nuo Vilniaus. Sodyboje yra 5 nauji mediniai rąstų nameliai su visais patogumais, pirties medinis rąstų namelis su miegamomis vietomis 2-e aukšte, senasis medinis namas, rąstų namelis - vasarnamis, taip pat atskiras medinis rąstų namas seminarams, šventėms ir pobūviams iki 40 žm. Sodyboje laukiame svečių - aktyvaus poilsio mėgėjų, nuomojame baidares, teikiame baidarių transportavimo paslaugas. Taip pat sodyboje galima pažaisti krepšinį, futbolą, įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė, o prakaitą galima nuplauti garinėje pirtyje. Sodyba pritaikyta ir ramaus poilsio mėgėjams, šeimoms su vaikais.Svečių laukiame visus metus!

Pažiezdris

Ant Žiezdro ežero kranto, apsupta kalvų ir klonelių Jūsų laukia sodyba Pažiezdris. Naujai įrengtas rąstinis namas su dideliais langais į ežero pusę - puiki vieta pailsėti ir pašvęsti.  Čia rasite erdvę virtuvę su visa reikalinga įranga, jaukų židinio kambarį ir pirtelę su dideliu priepirčiu atvėsti, išgerti bokalą alaus. Antrame yra aukšte trys dideli miegamieji. Ant ežero kranto įrengtos laužavietės, didelis lieptas: maudynėms, žvejybai, romantiškai vakarienei. Čia taip pat rasite hamaką, valtį, kitų lauko bei stalo žaidimų. Sodyba įsikūrusi Ignalinos rajone, Linkmenų kaime. Nesugaišdami daug laiko, galėsite aplankyti Palūšę, Aukštaitijos nacionalinį parką , Žiemos sporto centrą. Aplankykite ramybe dvelkiantį, jaukumu, erdve ir originalumu viliojantį Pažiezdrį!

Petrauskų sodyba

Moderni sodyba įsikūrusi gražioje vietoja šalia Nemuno (300 m) ir didelio vandens tvenkinio (200 m). Tai puiki vieta šeimyniniam poilsiui. Šalia esančiame miške galima uogauti, grybauti, ilsėtis prie vandens, rengti ekskursijas pėsčiomis ar dviračiais.Antrame aukšte įrengti svečių kambariai. Mūsų svečiai pirtimi gali naudotis nemokamai! Taip pat sodyboje yra jauki konferencijų ir pobūvių salė.

Petro Bareikio sodyba

Sodyba-vienkiemis įsikūrusi jauname pušyne ant Virintų ežero kranto, 2 km nuo kelio Utena-Vilnius, 5 km iki Lietuvos etnokosmologijos muziejaus. Siūlomas ramus poilsis 3-uose atskiruose nameliuose, kuriuos vieną nuo kito skiria pušaičių juosta, prie kiekvieno įrengtos šašlykinės. Visuose namukuose įrengtos atskiros verandos. Yra automobilių stovėjimo aikštelė. Aktyviam poilsiui įrengtos krepšinio, futbolo aikštelės. Galima plaukioti valtimis, žvejoti. Vienu metu sodyboje gali atostogauti 17 žmonių arba trys šeimos. Vienas namelis yra 5 vietų, kiti du - 6 vietų.

Petronėlės Arbatauskienės sodyba

Norintiems pailsėti ir turiningai praleisti laiką - Jūsų laukia erdvi kaimiško tipo sodyba su etnografiniais elementais. Ji įsikūrusi pačiame Vištyčio miestelyje ant gražaus 1660 ha ežero kranto (10 m nuo ežero). Sodyboje pastatyti aštuoni rąstiniai namai, turintys modernią vidaus įrangą ir visus patogumus. Tai ideali vieta mėgstantiems ramų bei aktyvų poilsį. Mėgstantiems šurmulį ir pramogas - paruošta puiki pokylių salė 50 žmonių - puikus pasirinkimas švesti jubiliejus, šeimos bei kitas šventes.Svečiams pageidaujant, galime suteikti ne tik nakvynę, bet ir paruošti maistą bei visapusį aptarnavimą. Čia Jus rasite visus miesto patogumus jaukioje kaimiškoje aplinkoje. Šioje sodyboje visada puiku!Visais metu laikais galite pasimėgauti karštuose kubiluose (japoniška pirtis). Pavasarį atversite langus ir Jus maloniai nuteiks atbundanti gamta. Vasarą iš miego žadins ir ilgai miegoti neleis viliojanti vasaros saulė, vandens sportas, 14 vietų pramoginis laivas, kateriai, vandens slidės, pasivažinėjimas kvadrociklais ir bagiu. O išsiilgusių gamtos ramybės laukia žvejyba, malonios dienos bei vakarai besirstant valtelėmis, vandens dviračiais. Taip pat Jūsų laukia naujai įrengtas šildomas baseinas su vandens čiuožykla. Lietingą, vėjuotą rudenį ežero bangų mūša, besidaužanti į ežere stovinčios pavėsinės kraštus, primins pasibaigusią vasarą. Vėsiais, žvarbiais rudens bei žiemos vakarais padės susikurti romantišką nuotaiką bei visada sušildys ir leis pasvajoti jaukus židinys, vaikučiams - pasivažinėjimas poni arkliukais. Mėgstantys sportą, jėgas galės išbandyti krepšinio aikštelėje, arba pailsėti sporto klubo treniruoklių salėje. Žiemą Jūsų laukia slidinėjimo trasos su slidinėjimu naktį (turime nuomoti VIP klasės slides), ledo ritulio aikštele. Ekstremalių pojučių mėgėjams siūlome pasivažineti sniego motociklais. Visais metu laikais autobusiuku arba dviračiais organizuojamos ekskursijos po lankytinas Vištyčio vietas. Turėsite galimybę aplankyti Vištyčio regioninį parką, liaudies muziejų, visus tris piliakalnius, bažnyčią, šventąjį šaltinį, pamatyti didįjį Vištyčio akmenį bei susipažinti su Vištyčio istorija. Čia jus pamatysite daugiau negu tikitės!Tai puiki vieta ilsėtis tiek vienišiems, tiek įsimylėjelių porelėms, šeimoms su vaikais bei draugų kompanijoms!

Petrutės Račkauskienės sodyba

Šiuolaikiška sodyba įkurta ant Agluonos upelio kranto. Jūsų paslaugoms dvi lietuviškos pirtys su šildomais baseinais, garinė pirtis, kubilas, įžuvintas tvenkinys, atskiri nameliai. Poilsiavietėje - dengtos pavėsinės, vasaros estrada, sporto aikštynas. Patogu organizuoti renginius didesnei grupei žmonių (iki 400 asm.).

Piligrimo užeiga

Sodyba randasi prie magistralės Vilnius-Klaipėda (238 km). Jauki aplinka, netoli miškas, įžuvinti tvenkiniai. Patogi vieta vykstantiems į Vilnių arba Klaipėdą.

Plokštinės pamiškė

Sodyba skirta ramiam poilsiui, įsikūrusi prie Babrungo ištakų, Platelių ežerio. Sodyboje yra pirtis, 20 vietų salė su židiniu susirinkimams organizuoti, žaidimų aikštelė, lauko stovyklavietė.

Po ąžuolais

Sodyba yra Žemaitijos nacionaliniame parke, 200 m iki Platelių ežero, kalvotoje vietoje, apsuptoje šimtamečių ąžuolų. Sodyboje yra trys žuvingi tvenkiniai. Čia galėsite išbandyti norvegišką pirtį (kubile) ir lietuvišką garinę pirtį. Norintys atšvęsti šeimos šventes ar dalykinius susitikimus, čia rasite dvi sales (25-80 vietų).Išsiilgusiems gamtos ir ramybės - grybų ir uogų pilnas miškas. Ekstremalių pojūčių mėgėjams - žiemos metu sniego motociklai!

Poilsio ir renginių centras Alaušo slėnis

,,Alaušo slėnis – poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje. Centras yra visiškai naujas, apima erdvų virš 4 ha plotą.,,Alaušo slėnis teikia 3 žvaigždučių klasės poilsio ir apgyvendinimo paslaugas. Svečiai gyvena naujuose poilsio nameliuose, kuriuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, apstatyti šiuolaikiniais baldais, mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai.Platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas (karšto vandens kubilai (pirtys), 3 teniso aikštynai, pliažo tinklinis, krepšinio stovas, vaikų žaidimų aikštelė). Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis.Mūsų restorano virėjai ruošia lietuviškos ir europietiškos virtuvės patiekalus iš vietinių produktų. Restorane patiekiamas kokybiškas ir sveikas maistas.Alaušo slėnis puikiai tinka rengti konferencijas, mokymus bei seminarus, įmonės ar verslo renginius, asmenines šventes. Renginio metu apgyvendinimo paslaugas galime suteikti 68 žmonėms.

Prie Dubysos

    Sodyba-vienkiemis Dubysos regioniniame parke, kraštovaizdžio draustinyje. Sodyba įsikūrusi 50 km nuo Kauno prie pat Dubysos upės, 3 ha plote, tinkama vieta ramiam poilsiui ir šventėms organizuoti.     Yra du rąstiniai nameliai su terasomis, kuriuose organizuojamos įvairiausios šventės. Viename iš jų yra rusiška pirtis.     Organizuojame žygius baidarėmis Dubysos upe. Saugiai palikę sodyboje savo automobilius, poilsiautojai nuvežami į numatyto maršruto vietą. Grįžę gali apsistoti  ne tik nameliuose, bet ir slėnyje su palapinėmis. Jų patogumui yra lauko pavėsinės, židinys, krepšinio ir tinklinio aikštelės. Ant laužo galima pasigaminti skanią vakarienę, siūlome pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu.

Prie Kumpuolio

Sodybos adresas: Indučių k., Degučių sen., Zarasų raj. (130 km nuo Vilniaus, 170 km nuo Kauno).Nuomojami: 3 poilsio paskirties nameliai (6-12 vietų) ir pobūvių namas (10 miegamųjų vietų su 35 sėdimomis vietomis pobūvių salėje). Viso miegamųjų vietų sodyboje - 35. Kita informacija: sodyba prie ežero, miškų apsuptyje, siūlomos vandens ir kitos pramogos.Privalumas: didelė teritorija su galimybe priimti didelį skaičių svečių (renginiams, šventėms, kt.).

Prie Melnyčios

Sodyba įsikūrusi 50 km nuo Vilniaus, Asvejos regioniniame parke, Asvejos ežero pakrantėje, prie šalia tekančio upelio Melnyčėlė. Pro langus atsiveria akiai neaprėpiami ežero vingiai, žmogaus ranka nepaliestos pakrantės, kur karaliauja paukščiai ir žvėreliai. Tai vieta mėgstantiems tiek dvasinį, tiek fizinį komfortą, privatumą, šeimyniniam poilsiui, uždariems pobūviams bei renginiams. 

Prie šaltinio

Sodyba įsikūrusi vaizdingame krašte netoli Žvelsos slėnio - Mažoji Šveicarija. Sodyboje yra pirtis, norvegiška pirtis-kubilas 16 asmenų, pratekančio šaltinio baseinas, židinys, 20 vietų salė, miegamieji kambariai. Organizuojami turistiniai žygiai vaizdingais Minijos ir Žvelsos slėniais pėsčiomis. Turistinio žygio baidarėmis metu yra galimybė susipažinti su didžiausia Žemaitijos upe Minija.  

Prie Žeimenos

Sodyba yra centrinėj Kaltanėnų miestelio dalyje, šalia kelio Utena-Švenčionys. Iš vienos pusės prieš pastatą driekiasi nedidelis slėnis, kurį juosia vandens turistų mėgiama Žeimenos upė, už pastato maždaug 200 metrų atstumu yra vaizdingas Žeimenių ežeras.

Prie Žiedelio

Vienkiemis nuostabiame gamtos kampelyje, tarp keturių gražuolių ežerų, Žemaitijos Nacionaliniame Parke. Siūlome aktyvų ir ramų poilsį šalia miško, kuriame gausu uogų, grybų,  riešutų. Čia jūs galėsite švęsti savo ir draugų jubiliejus ir gimtadienius, rengti seminarus ir konferencijas, pobūvius ir vestuves.Sodyboje yra gyvenamasis namas ir du ant Žiedelio ežero kranto stovintys poilsiniai namai. Viso galime apgyvendinti apie 40 žmonių. Nameliuose yra sausa ir garinė pirtys, 2 salės -25 ir 50 vietų su židiniais. Erdvūs dviviečiai ir triviečiai kambariai su visais patogumais, gyvenamajame name- du apartamentai trijų- keturių asmenų šeimoms, su atskirais įėjimais, židiniais, atskirom virtuvėm ir sanitariniais mazgais.Tai puikus kaimo ramybės ir miesto patogumų derinys: geras privažiavimas, mašinų stovėjimo aikštelė, uždaromi nakčiai vartai. Įrengta pavėsine su židiniu, laužavietes, lauko baldai, erdvi aplinka, vaikų žaidimo aikštelės.Čia galima pažvejoti, paplaukioti valtimis, vandens dviračiu, pažaisti stalo tenisą, krepšinį, tinklinį, pajodinėti su arkliu, pasivažinėti  bričkele, dviračiais.Vaikučiams maudynės ežere, negili ir nestati smėlėta krantinė, smėlio dėžės, sūpuoklės,  žaidimų aikštelė. Vakarus malonu leisti erdvioje lauko terasoje ir gėrėtis nepakartojamu vaizdu į ežerą, besileidžiančia saule.Žiedelio ežero saloje, pačių pastatytame name gyvena bebrų šeimyna. Tuo pačiu pagrybausite ir pauogausite.Lauksime svečiuose!

Radailių dvaras

Radailių dvaras įsikūręs vaizdingoje vietoje, ant didelio tvenkinio kranto, tik 7 km nuo Klaipėdos. Tai nuostabus gamtos kampelis su įspūdingais senais ąžuolais, didžiuliu tvenkiniu bei šauniais pasivaikščiojimo takais. Sielos atgaivą atgausite Radailių pirčių komplekse, kur po žvaigždėtu dangum galite džiaugtis karštam kubile. Sportines varžybas galite surengti šalia esančiose krepšinio, tinklinio bei futbolo aikštėse. Atgauti jėgas Jus pakviesime į Radailių dvaro restoraną, kur puikus maistas, malonus aptarnavimas ir pro didžiulius langus atsiverianti nuostabi panorama privers Jus pamiršti dienos sunkumus, o jaukus viešbutis privers pasilikti čia ilgiau...Kviečiame pas mus švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonės šventes... 

Radzevičių sodyba

Sodyba yra įsikūrusi tarp dviejų ežerų, čia poilsiautojai maloniai kviečiami ištisus metus. Sodyba turi visus patogumus. Yra pokylių salė, kurioje gali patogiai jaustis iki 25 žmonių, kaimiška pirtis, lauko židinys. Vasarą Jūs galėsite žvejoti, plaukioti valtimis, vandens dviračiu, maudytis ežere, kaitintis saulėje, vakaroti prie laužo. Netoli sodybos esantis miškas - tikras grybautojų rojus. Sodybos žaidimų aikštelėse galima žaisti tinklinį, krepšinį, badmintoną. Aktyvaus poilsio mėgėjai gali išnuomoti dviračius. Taip pat sodyboje yra bilijardas, stalo tenisas.Žiemą Jums siūlome slidinėti, čiuožinėti pačiūžomis, rogutėmis, mėgautis poledine žūkle. Sodyboje galima įsigyti žemės ūkio produktų, užaugintų mūsų ūkyje.

Ramybės uostas

Naujutėlaitė kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi įspūdingame Sungardų ežero (Ignalinos r.) pusiasalyje, Jums siūlo visišką tylą ir ramybę, komfortą bei galimybę užsiimti Jums malonia veikla. Sodyboje yra keturi šiuolaikiškai įrengti 4-5 vietų nameliai. Kiekviename iš jų yra svetainė su židiniu, televizorius, virtuvė su virykle ir šaldytuvu, miegamasis kambarys, WC, dušas ir karštas vanduo, terasa su baldais. Iš visų namelių langų galima grožėtis ežero vaizdais. Sodyboje yra pirtis, du liepteliai, valtis.Sodybą iš visų pusių supa vanduo (pusiasalio kranto ilgis - apie 1 km) ir miškai, artimiausias kaimynas - už 1 km. 

Ramuma

Pasiilgus tyro oro, atgaivos sielai, puikių įspūdžių, saugiai ir netrukdomai pailsėti kviečiame į Andriaus ir Giedrės Ryženokų kaimo turizmo sodybą Ramuma. Miško pakraštyje esanti sodyba, įsikūrusi šalia labai gražaus ir žuvingo Dusyno ežero. Sodybos teritorija - atoki, atskirta nuo aplinkinių akių, todėl čia mielai galėsite leisti laiką šeimos ir kompanijos, ieškančios tiek ramybės, tiek pramogų rate. 100 km nuo Vilniaus esanti sodyba - puiki vieta pasimėgauti tyru oru, papramogauti gamtos apsuptyje. Čia smagu pasivaikščioti, paplaukioti valtele, pažvejoti, pažaisti tinklinį, pasimėgauti pirties teikiamais malonumais. Ir iš tiesų – sodybą supanti gamta - nuostabi. Naujovės: nuo šiol sodyboje galite išrūkyti pagautas žuvis, taip pat už papildomą mokestį nuo 2009 m. liepos mėn. pradėjome teikti naują paslaugą: ekstremalus pasivažinėjimas miškais OFF-ROAD džipu.

Raskila

Sodyba įsikūrusi vaizdingame Šventosios upės krante Gražutės regioniniame parke. Įspūdinga kelionė upe į Antalieptės marias. Puikios sąlygos mėgstantiems vandens pramogas ir mėgėjišką žūklę. Pirties mėgėjams - senovinė dūminė pirtis. Jūsų paslaugoms - gyvenamasis namas su visais patogumais: virtuve, dušu, WC. Geras privažiavimas visais metų laikais.

Rasos Umarienės sodyba

Sodyba įsikūrusi vienkiemyje ant Klykių ežero kranto, vaizdingoje kalvotoje vietoje. Šiuolaikinis rąstinis namas (bendras plotas - 140 m²) su terasa, nuo kurios atsiveria nuostabus ežero vaizdas. Pirmame aukšte poilsio zona, židinys, moderni virtuvė su inventoriumi, WC ir dušo kabina. Antrame aukšte - keturi miegamieji, yra didelis balkonas. Prie namo įrengta lauko pavėsinė su lauko židiniu - čia smagu pabūti ir lietuj lyjant, ir saulutei kaitinant.Ant ežero kranto - lietuviška garinė pirtis su erdviu priešpirčiu, kvepianti pušimis ir beržinėmis vantomis - taip ir kviečia nusiplauti dienos rūpesčius... Į ežerą nusitiesia ilgas tiltas ant kurio įrengti suoliukai - čia galėsite pailsėti po maudynių ypač skaidriame ežero vandenyje, pažvejoti. Aplink sodybą 3 km spinduliu dar yra trys ežerai - Politiškio, Ilgio, Šeduikių. Netoli Aukštaitijos nacionalinis parkas. Už 3 km nuo sodybos įsikūręs Utenos aeroklubas - čia galėsite iš paukščio skrydžio pamatyti nuostabų Aukštaitijos kraštovaizdį. Sodyboje įrengtos krepšinio, vaikų žaidimo aikštelės. Žiemą galėsite pasivažinėti rogutėmis ar slidėmis nuo smagių kalniukų, su pačiūžomis pačiuožinėti ant ežero ledo nuvalytoje aikštelėje. Vasarą Jūsų laukia maudynės, ramus poilsis, žvejyba. Aplink esančiuose miškeliuose rasite grybų, pamiškėse - žemuogių, aviečių. Pabėkite nuo miesto šurmulio, problemų ir pasinerkite į lietuviško kaimo ramybę, kvepiančią žemuogėmis, žolynais, nušienautomis pievomis. Laukiame Jūsų visais metų laikais !P.S. Išnuomojama tik visa sodyba.

Razgūnų sodyba

    Kaimo turizmo sodyba įsikūrusi Kirneilio ir Bebrusų ežerų susikirtime, šimtamečių ąžuolų ir pušų apsuptyje, Kaulakių kaime. Mūsų sodyba - puiki vieta, vertinantiems privatumą ir gerą poilsį. Patogi vieta organizuoti šeimos ar kolektyvo šventes, iškilmes, susitikimus. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome vandens pramogas, krepšinio aikštelę, dviračių nuomą. Vandens turizmo mėgėjai, keliaudami Molėtų ežerų labirintais, irgi gali apsistoti pas mus.     Mūsų sodyboje tikrai atgaivinsite sielą po varginančio miesto šurmulio, pasigrožėsite Molėtų ežerų platybėmis, vasarą prisiskinsite prisirpusių žemuogių, o Joninių naktį - ir retų stebuklingų vaistažolių.     Maloniai laukiame Jūsų!

Reginos Maksimovienės sodyba

Viename gražiausių rytų Lietuvos kampelių 1974m. įkurtas Aukštaitijos nacionalinis parkas. Pačiame jo centre, ant Srovinaičio ežero kranto Jūsų laukia Maksimovų sodyba. Šalia sodybos - Ginučių malūnas su vandens kaskadomisir muziejaus ekspozicija. 3-5 km spinduliu išsidėstę Ladakalnis, Ginučių piliakalnis, Bitininkystės muziejus, etnografiniai kaimai, 125 ežerai ir ežeriukai. Puikios sąlygos mėgstantiems aktyvų poilsį, ekskursijas pėsčiomis, dviračiais, valtimis ežerais ir upeliais, taip pat gražią gamtą ir patogią buitį. Žiemos metu poilsiautojai gali naudotis Ignalinos žiemos sporto centro paslaugomis.Sodyboje laukiami poilsiautojai, mėgstantys buitinius patogumus, aktyvų ir pažintinį poilsį.

Reginos Skridailienės sodyba

Sodyba įsikūrusi 500 m nuo Platelių ežero šalia Paežerės Rūdaičių kaimo. Ramus poilsis šeimoms. Poilsiui siūlome 4 dviviečius ir 3 triviečius namelius. Yra bendro naudojimo patalpa, kurioje yra dušas, WC, pirtis, virtuvė. Taip pat yra nedidelė pobūvių salė gimtadieniams ir kitoms šventėms organizuoti (talpina iki 30 svečių). Sodyboje yra įžuvintas tvenkinys, kuriame galima pažvejoti. Išnuomojame valtį. Taip pat galima pažaisti krepšinį, tinklinį. Aplink sodybą miškas, galima grybauti ir uogauti. Taip pat galima pažaisti krepšinį, tinklinį ir dažasvydį.

Retro

Sodyba vienkiemyje, 30 km nuo Kauno ir tiek pat nuo Marijampolės, tarp gražių Kazlų Rūdos miškų. Tinka tiems, kas mėgsta ramybę, bet nenori atsisakyti komforto. Yra pirtis, lauko pirtis-kubilas, baseinas su šildomu vandeniu ir masažine srove, bilijardas, žiemos sodas. Jūsų patogumui - Interneto prieiga bei palydovinė televizija. Pokyliams iki 30 žmonių - erdvi svetainė su židiniu. 5 miegamieji, kur gali miegoti 18 žmonių, o, esant reikalui, ir daugiau. Žiemą galima važinėtis slidėmis arba arklio traukiamomis rogėmis, vasarą-dviračiais, senoviškais motociklais, visureigiu UAZ arba žvejoti tvenkinyje, grybauti ir kepti grybus lauko namelyje. Mus visai nesunku rasti: nuo Kauno važiuoti link Marijampolės iki Skriaudžių, pavažiavus dar 2 km, dešinėje bus rodyklė Jūrės miestelis; čia sukti dešinėn ir važiuoti 3 km iki Jūrės miestelio, o ten prieš geležinkelio pervažą sukti kairėn ir važiuoti 3 km tiesiai. Tik išvažiavus iš miško - dešinėje rasite sodybą Retro.Laukiame Jūsų ištisus metus! 

Rėžaliai Penktas sezonas

Moderni kaimo turizmo sodyba. Rėžalių kaimas, Tytuvėnų apylinkės seniūnija, Kelmės rajonas. Teritorija 21 ha, pievos ir miško. Sodyba ribojasi su Dubysos upe. Visi nameliai dengti Norvegiškais žoliniais stogais. Pagrindinio namo rūsyje yra turkiška pirtis, Jakuzzi vonia ir biliardo stalas. Iš viso su nakvyne telpa 32 žmonės yragalimybė pristatyti ištiesiamas lovas. Poilsio kompleksus sudaro pagrindinis namas, kuriame yra konferencijų-pokylių salė su reikalinga įranga, penki poilsiui pritaikyti numeriai su mini virtuvėmis ir kiekvienam kambariui skirtutualetu ir dušu, bei trys atskiri šeimyniniam poilsiui pritaikyti nameliai.

Riešutų šilas

Etnografinis vienkiemis miško parke, iki ežero - vos 100 m. Sodybą supa ekologiškai švari aplinka: ypatingai švarus oras, pasižymintis gydomosiomis savybėmis ir nuostabi gamta. Pirties mėgėjams, bei visiems, besirūpinantiems savo grožiu ir sveikata, siūlome žolelių ekstraktus, užpilus gydomiesiems aromatizuojantiems garams,.Sodybos teritorijoje yra įžuvintas tvenkinys. Svečiams pageidaujant, organizuojami turistiniai žygiai miško takeliais pagal paruoštus 1-10 km maršrutus.Sodybą sudaro 3 pastatai:〢atskirame name svečiams įrengta 20 vietų Karčema pobūviams su židiniu, seklyčia su senoviniais baldais, miegamieji kambariai, virtuvė, mansardoje erdvi terasa su vaizdu į mišką; 〢pirtis, šalia kurios yra kūdra; 〢šeimininkai ir personalas gyvena atskirame pastate.Pastatai išsidėstę apie 50 m atstumu vienas nuo kito. Erdvus kiemas jungiasi su mišku: įrengta laužavietė su šašlykine, miško baldais, apšvietimu.Galima žaisti krepšinį, tinklinį, futbolą, kvadratą ir t.t.Tinka ramiam poilsiui ir šėlsmui, šeimyninėms šventėms, draugų susitikimams, privatiems priėmimams, medaus mėnesiui jaunavedžiams. Sodyboje auginami ir dauginami lietuviškos selekcijos kultūriniai lazdynai Puntukas, perteikiama ilgametė sodininkų patirtis: sėjinukai, sodinukai, sėklos, vegetatyvinis dauginimas atlankomis, dauginimas dirbtiniame rūke.

Rimanto Juozo Dailidonio sodyba

Šiuolaikinė sodyba su etnografiniais elementais prie Beržoro ežero. Iki Platelių ežero tik 2 km.Sodyboje yra vienas mūrinis ir du mediniai namai.Mūriniame name yra svetainė su židiniu, salė, bariukas, šeimyninė pirtelė, virtuvė, židinys ir trys miegamieji - dešimčiai žmonių. Mediniame name - pirmame aukšte virtuvė ir miegamasis 2 asmenims ir vaikeliui. Vasarnamyje - svetainė su židiniu, mini-virtuvėlė, miegamasis 4 asmenims. Namuose yra visi patogumai. Kiekvienas namas turi gražiai apželdintą teritoriją. Po jaukia pavėsine galima išsikepti šašlyką.Sodyboje įrengtos krepšinio bei tinklinio aikštelės, yra vaikų žaidimo aikštelė. Taip pat šeimininkai leidžia pašerti triušiukus, pasiskinti sode braškių, serbentų, obuolių, kiekvieną ryta parsinešti iš darželio šviežių gėlių. Maistas sodyboje gaminamas iš ekologiškų čia pat auginamų daržovių.Yra poilsio aikštelė prie ežero esančiame pliaže. Yra 3 valtys, baidarė, vandens dviratis ir jachta. Jei mėgstate žvejoti - sodybos šeimininkas padės susirasti jauką, nuveš valtele į Platelius ar Ilgio ežerą, parūpins leidimą žvejoti.Vasarą sodyboje gali ilsėtis 3-4 šeimos, o kitu metų laiku galima rengti pobūvius kompanijoms iki 20 asmenų.

Rindzevičių sodyba Šventosios upės slėnis

Vasarnamis ant Šventosios upės kranto (iki vandens - 40 m), miško apsuptyje. Taikus, upės apjuostas, svetingas gamtos kampelis. Miškuose gausu grybų, uogų. Žūklės mėgėjams upė pateiks malonių staigmenų. Čia tikrai galėsite patirti visus gamtos suteikiamus malonumus. Organizuojame keliones baidarėmis ir plaustais, žygius pėsčiomis ir dviračiais. Ieškantiems naujų įspūdžių suorganizuosime dažasvydžio kovą, šaudymo iš lanko varžytuves ar net spec. užduočių lauką... Stovyklavietėje puikios sąlygos nakvynei palapinėse. Laukiame norinčių pažinti Anykščių kraštą, patirti naujų įspūdžių ir pasisemti jėgų didžiulių planų įgyvendinimui.

Roko sodyba

ROKO SODYBA įsikūrusi 5 kilometrų atstumu nuo greitkelio Vilnius - Kaunas (nuo Vilniaus 60 km, nuo Kauno 40 km). Sodyba skirta šeimyniniam poilsiui (jaukūs keturviečiai apartamentai). Galima rengti konferencijas, seminarus, pobūvius (iki 50 žmonių). Siūlome maitinimo paslaugas. Sodyboje - trys pirtys, vidaus baseinas ir masažo kambarys, televizija, interneto ryšys, du garažai, automobilių stovėjimo aikštelė, trys tvenkiniai, kuriuose gausu žuvies, rūkykla, trys lauko pavėsinės su židiniais lauko kepsniams kepti. Mėgstantiems sportuoti - lauko teniso kortas, krepšinio, futbolo aikštelės, du golfo aikštynai, dviračiai ir sportiniai keturračiai motociklai. Žiemos metu siūlome pasivažinėti sniego motociklu, šliuožti slidžių trasomis.

Romano ir Anetos Savickų sodyba Vėžiakojis

Etnografinio stiliaus sodyba šalia Vaisiečio ežero. Su patogumais, kaimiška pirtimi ant ežero kranto, didele pobūvių sale akmeniniame name nendrių stogu.

Romo ir Silvos Petrikauskų sodyba Prie piliakalnio

Tradicinė lietuviška sodyba vienkiemyje pamiškėje, norintiems privatumo savo poilsiui ar šventei. Sodyba tinka ir mokymams. Restauruotas namas – mini muziejus. Galima statyti palapines. Netoliese yra Ablingos (Žvaginių) piliakalnis, Ablingos lurdas. Egzotikos ieškantys galės aplankyti Peklynės raistą (1 km), aplankyti bebrų veisyklas esančias Žvelsos kanalo slėnyje, pagrybauti, pauogauti. Netoliese yra žvejybai tinkantys Kapstato ežeras ir Kulių tvenkinys yra apie 5-10 km atstumu nuo sodybos. Kitos lankytinos vietos: Kulių miestelio bažnyčia, Reiskių raistas (Kuliai), Oginskių dvaras (Plungė).

Romos Lavrenovos sodyba

Sodyba įsikūrusi etnografiniame kaime, Dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje, ant švariausio Lietuvos upelio kranto.

Rumšiškės

Kaimo turizmo sodyba Rumšiškės yra įsikūrusi ramioje vietoje, uždaroje teritorijoje. Tai puiki vieta aktyviam poilsiui, šeimos ir kolektyvo šventėms. Geras susisiekimas.

Rūtos Sakalienės sodyba

Sodyba įsikūrusi prie upelio, kaimo pakraštyje, kur nuo seno gyvena drevinės bitininkystės bitininkai, todėl aplink gausu drevių. Vieta tinkama ramiam ir turiningam poilsiui. Sodyboje vedame edukacines pamokas visiems, kas domisi dzūkų kulinariniu paveldu, amatais ir tradicijomis: kepame duoną ir pyragėlius su grybais, vašku marginame kiaušinius, piname iš šiaudų. Mokytis priimame 10 - 15 žmonių grupes, kaina vienam asmeniui - 30 Lt (į kaina įskaičiuota darbui reikalingos priemonės). Pamokos trukmė 3 - 4 val. Vedame vakarones, mokome dzūkų žaidimų ir dainų. Siuvame tautinius drabužius vaikams ir suaugusiems (sodyboje gyvenantiems savaitę tautinius drabužius siuvame skubos tvarka).

Saločė

Sodyba-poilsiavietė, įkurta Saločių kaime, Kučiūnų seniūnijoje, Lazdijų rajone, 15 km atstumu nuo Lazdijų, ant Zapsio ežero kranto. Poilsiavietėje yra du nameliai, viename iš jų - sauna. Poilsiavietės plotas - 1 ha. 140 metrų ilgio sklypas ribojasi su Zapsio ežeru. Poilsiavietėje įrengtos pavėsinės, laužavietės, galima statyti palapines, atsivežti gyvūnus. Pramogoms galime pasiūlyti valtis, vandens dviratį, meškeriojimą. Už 10 kilometrų nuo poisiavietės prasideda uogomis ir grybais turtingi Dzūkijos miškų masyvai, besijungiantys su Lenkijos ir Baltarusijos miškais.

Šaminiai

Švenčionių rajone, Naujų Šaminių kaimo pakraštyje, miškų ir ežerų apsuptyje įsikūrusi moderni sodyba ,,Šaminiai. Šalia sodybos yra didelis ir švarus tvenkinys. Sodyboje esanti moderni konferencijų salė skirta konferencijoms, seminarams, uždariems vakarams su visa konferencijoms reikalinga įranga talpina 30 žmonių. Laiką maloniai galėsite praleisti kaitindamiesi pirtyje, kambaryje prie židinio ir žaisdami pulą. Čia galėsite pailsėti, pažvejoti, aplankyti Aukštaitijos nacionalinį parką ir kitas žymias vietas, susitikti su draugais, švęsti šeimos šventes, praleisti romantiškus vakarus.

Santa Barbara

Vasarą ar žiemą - visuomet yra smagu ištrūkti iš miesto, pabėgti nuo darbų. Norisi pabūti gamtoje, pailsėti ir atgauti jėgas nuostabiame gamtos kampelyje. Labanoro regioninio parko apsuptyje, tarp ežero ir upės, visai netoli Molėtų observatorijos, įsikūrusi vila Santabarbara kviečia Jus ilsėtis, švęsti šeimos šventes, rengti furšetus bei banketus, organizuoti konferencijas. O jei norite smagiai ir įsimintinai atšvęsti vestuves, ar pažymėti kitą reikšmingą įvykį, patikėkite šį rūpestį vilos Santabarbara šeimininkams. Jums pasiūlysime šventinę programą, pasirūpinsime puošniu interjero dekoravimu. Tam, kad poilsis ar šventė suteiktų Jums ir Jūsų svečiams kuo didžiausią malonumą, mes pasirūpinome viskuo, kas galėtų Jus sudominti ir paliktų tik gerus įspūdžius.

Sartai

Sodyba Sartai yra ant Sartų ežero kranto bei šalia miško...

Saulėleidis

SAULĖLEIDIS...Besileidžianti saulė Giedrio ežero krantą gražiausiai apšviečia ir žavi vakarais. Tiek šilumoj, tarsi lieptų panardinti nuogą kūną į saulėtą vandenį. Tiek vėsumoj: lyg primintų - aš vis dar čia, aš dar šviečiu ir nesvarbu, kad jau taip nebešildau.Sodyba dar kvepia medžiu, dvelkia žmogaus rankomis. Jaukumas kurtas tam, kad pasijustum laukiamas, mylimas.Būstas vėsus ir šiltas, jaukus ir natūralus. Kam neteko pajusti kaimiško, bet modernaus namo dvasios, turės progą tai tiesiog paliesti.Čia nėra netvarkos, triukšmo, mašinų ūžimo... Kojas badanti žolė, laužo dūmas, vabalėliai - štai ir visi nemalonumai, kurie jūsų laukia...Mūsų sodyba skirta ramiam poilsiui, nerengiami pokyliai ir triukšmingi renginiai.

Saulynė

Sodyba SAULYNĖ įkurta ant  Šventosios upės kranto, šalia Šventosios ir Širvintos upių santakos, nuošalioje miško aikštelėje. Nuo Kauno sodyba nutolusi 50 km, nuo Vilniaus - 80 km, nuo Ukmergės - 40 km. Sodyboje laukiami visi, norintys iškilmingai atšvęsti šeimynines šventes,  draugų bei giminaičių susitikimus, organizuoti verslo seminarus ir pobūvius, šventes darbuotojams. Jaukioje ir modernioje pokylių salėje gali švęsti iki 70 svečių. Iš anksto suderinus, paruošiamas maistas. Mėgstančių pasisukti šokio sukūryje, laukia patogiai įrengta šokių salė. Šiltuoju metų laiku galima švęsti šventes įspūdingoje lauko pavėsinėje, talpinančioje iki 50 svečių. Pavargusių svečių laukia poilsio kambarys, miegamieji, o susikaupusį nuovargį padės įveikti suomiška sauna ir  Šventosios upės vanduo. Taip pat svečiams siūlome žygius baidarėmis nuo Ukmergės žemyn Šventosios upe iki sodybos. Sodybos teritorija - 1 ha. Sodybos privalumas - nuošali aplinka.

Senas malūnas

Buvusiame vandens malūne, kuris pastatytas 1881 m., puikiai pailsėsite, smagiai atšvęsite kolektyvo šventes, giminių susitikimus ar vestuves. Sodyba Senas malūnas stovi ant vienos švariausių Lietuvos upių Šušvės kranto. 32 km iki Kėdainių, 78 km iki Kauno, 27 km iki Lietuvos geografinio vidurio.

Sigito sodyba

Sodyba įsikūrusi vaizdingame gamtos kampelyje, miško apsuptyje. 4 km iki Druskininkų. Sodyboje galėsite bent trumpam pamiršti miesto įtampą, atsipalaiduoti, fiziškai ir dvasiškai pailsėti, atgauti jėgas ir darbingumą. Mes jums siūlome mėgautis grynu oru, vaizdinga aplinka, ramybe ir laisve. Jūs gyvensite rąstiniuose nameliuose su visais patogumais. Sodyboje yra trys nameliai.Sodyboje vyksta TV filmavimai.

Sigitos sodyba

Pasiilgote ramaus ir saugaus poilsio gražioje vietoje, tyro oro? Norite pasimėgauti žūkle? Kviečiame apsilankyti mūsų sodyboje! Tik 60 m iki ežero, netoliese karpių ir upėtakių tvenkiniai - kiekvieno žvejo svajonė! Geras privažiavimas bet kuriuo metų laiku.

Šilaičiai

Aktyvus ir turiningas poilsis gamtoje. Pušynas prie ežero. Kempinge yra 48 aikštelės poilsiautojams su elektros ir vandens tiekimu, biotualetų išpylimo rezervuaras. Poilsiautojų paslaugoms - virtuvė ir skalbykla. Apgyvendinimas mediniuose vasarnamiuose. Yra konferencijų salės, pirtis ant ežero kranto su pokylių sale ir židiniu, kavinė, didžioji pokylių salė (150 vietų), šokių salė. Įrengtas pliažas, vandens tramplinas, valčių ir vandens dviračių nuoma. Visos sąlygos mėgėjiškai žūklei. sodybos teritorijoje - minigolfo aikštelė, sporto aikštelė, vaikų žaidimų aikštelės, pavėsinės. Pušyne galima uogauti, grybauti.

Šilas

Atvažiuokite pas mus į svečius! Kodėl? Čia tikrai nuostabu. Mėnesienoje, spragsint židinio liepsnai, čiulba lakštingalos, o šiltas vėjas atpučia gaivų ežero žuvies kvapą. Rytais prižadina padūkusių kregždžių čyravimas, atgaivinus veidą rasos lašais, panyri į skaidrų ežero vandenį, jautiesi toks lengvas, kaip ką tik išsiskleidęs baltos lelijos žiedas. Galva apsvaigus nuo tyro oro ir žemuogių aromato... Sodyba - Veisiejų ežero pakrantėje, vienkiemyje, atokioje vietoje, 2ha plote. Namelyje patogiai ilsėtis gali 3 šeimos. Jūsų laukia erdvūs, tvarkingi kambariai, virtuvė su visa reikiama įranga, indais. Maistą siūlome gamintis Jums patiems. Netoli esančiame miške rasite grybų pietums, vaikai prisiragaus žemuogių, gervuogių ar mėlynių. O gal Jūs norite aplankyti negyvenamą salą? Ją kaip tik surasite čia, 30 min. plaukiant valtimi. Pakeliui reikia būtinai išlipti ir užkopti į Paveisiejų piliakalnį, kuris byloja apie čia gyvenusius jotvingius, nepamirškite vaišių gulbių šeimynai.  Nuo kalno atsiveria įspūdingi ežero vingiai ir salos, apylinkių vaizdai. Jeigu pageidausite prisižoliauti vaistažolių žiemai - su malonumu patarsime, kur jų rasti. Tikriems žvejams, o  ir šiaip mėgėjams, gal pavyks ištraukti kelių kilogramų karšį? Be abejo ir tikra lietuviška garinė pirtis ant ežero kranto, kurioje pamiršite visus savo rūpesčius, darbo reikalus bei problemas. Aktyvaus poilsio mėgėjai sodyboje ras krepšinio bei futbolo aikšteles, paplaukios medinėmis valtimis ir plastikinėmis baidarėmis.Ar pavyko įtikinti? Jeigu taip - laukiame Jūsų!!!

Šilų sodyba

Sodyba Kulių miestelio pakraštyje prie Alanto upelio tvenkinio su pirtimi, pavėsine, lauko židiniu, sale pobūviams, susitikimams iki 40 svečių, 25 vietos nakvynei patalpose, pakankamai gražios vietos palapinėms.

Silvestro sodyba

Sodyba SILVESTRO DVARAS įsikūrusi geografiškai labai patogioje vietoje. Šalia - Druskininkai ir Lietuvos-Lenkijos siena. Iki Druskininkų - 15 km, iki Lazdijų - 25 km. Netoliese yra Grūto parkas, modernus Druskininkų kurortas, kuriame yra M. K. Čiurlionio, miesto muziejai, sveikatingumo centrai, vandens parkas ir kt. Lazdijai garsūs savo kultūrinėmis vertybėmis: piliakalniais, paminklais, įvairiomis legendomis. Taigi, apsistoję pas mus, tikrai turiningai ir įdomiai praleisite laiką visais metų laikais. Sodyba nauja ir kievienais metais plečia savo siūlomų paslaugų pasiūlą. Šiandien pas mus galite praleisti laiką gamtos prieglobstyje: uogauti, grybauti, pasigauti žuvies. Aktyviems, mėgstantiems sportą gamtoje, pasiūlysime įvairių sporto šakų, o vaikams - žaidimų aikštelę. Vakare siūlome pasimėgauti pirties malonumais.

Skirmanto Paukščio sodyba Pagonija

Sodyba iki š. m. liepos mėn. laikinai kaimo turizmo paslaugų neteikia.Poilsiavietė Pagonija - tai netradicinio aktyvaus laisvalaikio praleidimo vieta. Miškų apsuptoje 3 ha teritorijoje - galėsite palaipioti Pagonijos voratinkliu, Pagonijos uola, vyksta komandos formavimo renginiai, organizuojamos nuotykinės pramogos. Yra mini golfo, paplūdimio tinklinio, lauko teniso aikštelės.

Skrebinų sodyba

Mūsų sodyba-vienkiemis yra Kulvos seniūnijoje, Skrebinų kaime. Sodyba įsikūrusi geomorfologiniame draustinyje. Iš vienos pusės ji prigludusi prie Kulvos gūbrio, iš kitos pusės-prie Čičinų miško. Pas mus laukiami poilsiautojai norintys savaitgalį pailsėti gamtoje. Vienkiemio privalumai-ramybė, laisvė, privatumas ir saugumas. Turime įvairios augmenijos mišką-eglynus keičia pušynai, truputis pelkės su upeliuku, purienos, varlės, nuo pelkėto žemės pagrindo griūvantys juodalksniai-tai labai natūrali ir vos ne laukinė gamtos dalelė, turinti savitą augmeniją ir žavesį. Erdvi didelė teritorija, kalvotas reljefas suteikia galimybę būti sodyboje kelioms draugijoms ar šeimoms netrukdant vieni kitų. Ežero nėra, tačiau tyvuliuoja daug ir labai švaraus vandens turintys tvenkiniai, pasipildantys šaltinių vandenimis. Sodyba yra agroturistinė-ūkinėje dalyje auginami egzotiški paukščiai-stručiai. Yra galimybė stebėti stručių perinimą inkubatoriuje, ir jų ypač greitą pasibėgiojimą voljeruose. Galime pasiūlyti šių egzotiškų paukščių kiaušinienės bei kepsnelių ar grilio dešrelių.

Slėnio namas

Šiuolaikiškai įrengtas vienkiemis, apsuptas miško, tik 40 km nuo Kauno. Namas statytas dar sovietiniais laikais - tai buvusi Antano Sniečkaus medžiotojų svetainė. Apie buvusius svečius primena medžioklės trofėjų iškamšos, įspūdingas židinys, menė - pagrindinis namo kambarys. Sodyboje yra pirtis su baseinu, biliardas, penki miegamieji kambariai su visais patogumais. Tai puiki vieta ramiam šeimyniniam poilsiui, o taip pat yra galimybė rengti šeimynines šventes, pobūvius, seminarus.

Smiltelė

Šiuolaikinė sodyba, įkūrta patogioje vietoje. Netoli jūra, Klaipėda, Gargždai. Sodyboje vienu metu gali apsistoti 18 poilsiautojų, kurių laukia pirtis, židinys, pavėsinė ir tvenkinys. Naujai įrengtose salėse šventes švęsti bei organizuoti verslo renginius gali iki 70 žmonių. Atostogaujantys gali aplankyti mini-zoosodą, paskraidyti lėktuvu ir net išmėginti šuolius parašiutu.

Sodyba — vila Karališkis

Ant gražaus Karališkio ežero kranto, jaunų pušų prieglobstyje įsikūrusi sodyba- vila Karališkis. Tai puiki vieta švęsti vestuves, jubiliejus, įmonių šventes, rengti seminarus ir gerai praleisti laiką su šeima bei draugais. Senovę menančiame dviaukščiame pastate įrengtas originalus akmeninis vyno rūsys su židiniu, pirmame aukšte-80 vietų pobūvių salė su terasa ir gražiu vaizdu į ežerą, o antrame aukšte-penki miegamieji. Šalia-dviaukštė klėtis, turinti 6 erdvius dviviečius-keturviečius kambarius su visais patogumais ir mini virtuvėlėmis. Čia yra ir jauki svetainė su židiniu pavakaroti 20 žmonių. Atokiau, prie pušyno, šeimų poilsiui skirti keturi rąstiniai namukai su terasomis. Kiekviename iš jų yra mini virtuvėlės, dušai, WC, mansardoje-jaukūs miegamieji. Poilsiautojų patogumui sutvarkytas smėlio paplūdimys, įrengti lieptai, pavėsinė su židiniu-krosnimi kepsniams bei šašlykams kepti. Aktyvaus poilsio mėgėjams-paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, o mėgstančių vandens maudynes laukia rąstinė garinė pirtis su priepirčiu, kubilas,valtis, vandens dviračiai bei skaidrus ežero vanduo... Čia kiekvienas suras galimybę puikiai praleisti laiką. Maloniai laukiame Jūsų ištisus metus.

Sodyba Barono vila

BARONO VILA - erdvi ir šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba Anykščių rajone, Butėnų kaimo pakraštyje. Šalia sodybos yra didelis tvenkinys ir miškas. Iki Šventosios upės - 1 km. Svečiams skirtas pagrindinis namas (11 kambarių - 24 vietos, konferencijų ir pokylių salės, lauko pavėsinė). Patogumai: atskiri dušai kambariuose, oro kondicionavimas, internetas. Nuošaliau yra įrengtas atskiras namelis šeimai (3 kambariai - 6 vietos, valgomasis, virtuvė, dušas). Priimame svečių grupes nuo 30 iki 40 žmonių. Siūlome maitinimą užsakyti iš anksto pagal mūsų sodybos meniu. Galėsite paragauti tradicinių aukštaitiškų patiekalų bei firminio sodybos patiekalo - Barono plovo, išvirto katile ant laužo su specialiais prieskoniais iš Azijos. Pramogoms ir poilsiui siūlome: lietuvišką pirtį, lauko pirtį - kubilą, valtį, baidares, žvejybą. Mūsų specializacija - verslo renginiai, konferencijos, šeimos šventės. Barono vila - Kaimo turizmo asociacijos narė, Rytų Aukštaitijos kulinarinio paveldo tinklo narė. Čia visada būsite svetingai priimti ir maloniai aptarnauti. Laukiame svečių visus metus!

Sodyba dviems

Išskirtiniams klientams - išskirtinis poilsis laukinės gamtos prieglobstyje! Tik dviems ir nei vienu daugiau. Kol kas Lietuvoje analogų nėra. Kodėl? Apsilankysite ir įsitikinsite. Jūs esate maloniai laukiami ištisus metus.

Sodyba Esina

Rubikių ežeras tyvuliuoja į pietryčius nuo Anykščius supančių kalvų ir užima 940 ha plotą. Ežero ilgis virš 5 km, plotis 3,4 km, kranto linija 24 km, didžiausias gylis 16,1 m. ežere daug užutėkių, pusiasalių. Didžiausia ežero puošmena - salos, kurių suskaičiuojama net 16.Ežero šiaurinėje pakrantėje įrengta stovyklavietė Esina. Nuostabiame gamtos kampelyje Jūsų laukia 5 jaukūs nameliai, ežero pakrantėje įrengta pirtis. 3 ha plote puikiai telpa ne tik namelių gyventojai, bet ir poilsio mėgėjai su palapinėmis.Atvykus trumpesniam laikui galima pažaisti krepšinį ar tinklinį, išsinuomoti valtį ar vandens dviratį. Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Stovyklavietės teritorija saugoma ištisą parą.

Sodyba Pas Algirdą

Sodyba Pas Algirdą įsikūrusi ant Gailinto ežero kranto, kurią supa miškai, kalvos ir kloniai. Sodyboje ramybė, tyras oras, vaizdingas kraštovaizdis, didžiulis įžuvintas tvenkinys.Idealus poilsis mėgstantiems pramogas - įrengtas sporto aikštynas, yra valtys, dviračiai, salė (80 žmonių). Taip pat sodyboje galima rengti konferencijas ir šventes. Sodyboje yra 2 atskiri nameliai su virtuvėmis ir visais patogumais. Taip pat yra pirtis, šalia kurios salė dvidešimčiai žmonių, su visais patogumais, virtuve bei kambariais nakvynei.

Sodyba Svajonių Dvaras

Tai be galo gražus ir svajingas gamtos kampelis, apsuptas Keršio ežero ir tvenkinio. Tai gamtos lopinėlis, kuriame, spragsint nakties laužo liepsnai, atrasite savo svajonių žvaigždę. Tai vieta, kurioje rasite savo svajonių pievą, kurioje pagausite savo svajonių žuvį, kurioje galite išmokti savo svajonių šokį... Visa tai kartu - Svajonių Dvaras, kuriame puikiai pailsėsite po sunkių kasdieniškų darbų. Mūsų svečių paslaugoms: pokylių - konferencijų salė 35 asmenims, 2 poilsiniai nameliai, garinė pirtis, bilijardinė, krepšinio aikštelė, valtys, žvejyba. 

Sonatos Maciulevičienės sodyba Šaulys

Garsiųjų Dzūkijos miškų apsupty, tarp Seirijų ir Leipalingio, tyvuliuoja nedidelis gaivus Šaulio ežeras, o šalia prisiglaudusi jo vardu pavadinta poilsiavietė. Gamtos slepiami nauji jaukūs rąstiniai nameliai primena po miškus išsibarsčiusius nuoširdžiųjų dzūkų kaimelius.Laukiame Jūsų čia, kur kiekviena skruzdėlė ar šapelis kvepia sakais, kur gamta atsiveria visa savo didybe. Vakarodami lauke įrengtose pavėsinėse prie židinių ir žiūrėdami į baltu smėliu pabirusį ežero krantą ar dangų remiančias pušis, pajusite gamtos galią ir ramybę, išgirsite gamtos paslaptis čirškiančius svirplius.Ežeras pakvies vandens pramogoms-pasiirstyti valtimi, baidare ar vandens dviračiu, žvejus suvilios lydekaitės ir karpiai. Kūną ir sielą atjaunins gera karšta pirtelė. Vaikų laukia sūpuoklės, smėlio dėžės. Jūsų šventėms siūlome pokylių salę, o šiltais vakarais pobūvius galima rengti tiesiog ant ežero kranto-čia įrengta didelė medinė pavėsinė su židiniu. Visos pramogos-tik Jums ir dėl Jūsų. Čia Jūs mielai būsite sutikti, juk Dzūkijos žmonės-patys nuoširdžiausi!

Sonkinų sodyba Eulita

Išskirtinė sodyba vos 1 km už Kauno ribos, prabangiai irengta, didelis įžuvintas tvenkinys sportinei žūklei.1ha puikiai sutvarkytos ir apželdintos teritorijos, sodybos pasididžiavimas - kone geriausia garinė pirtis Lietuvoje. Sodybos savininkai - pirtininkai, stengiasi perduoti visas sveikos pirties žinias sodybos lankytojams, praveda pirties kursus, tai puiki vieta Jūsų poilsiui ir šventėms.

Stašaičio sodyba

Tarp Kauno ir Vilniaus autostrados, pasukę į Žiežmarių miestelį ir pavažiavę 15 km, rasite mūsų sodybą-vienkiemį.Sodyboje yra  modernus kaimiško stiliaus rąstinis namas, atsiveria graži ežero panorama. Įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, teniso kortai. Yra jauki pavėsinė su židiniu šašlykams išsikepti, garinė pirtelė su šalia esančiu tvenkiniu. Namo rūsyje galėsite pažaisti biliardą, pailsėti prie židinio. Netoliese esančiame ežere (~200 m) galėsite pažvejoti, paplaukioti valtele ar vandens dviračiu.Maloniai kviečiame apsilankyti - gerą nuotaiką garantuojame!

Stasės Kraujalienės sodyba

Ramus poilsis Molėtų rajone, Labanoro nacionaliniame parke, ant Aiseto ežero kranto. Tyras pušino oras, ramybė. Vakarus galėsite laisti prie laužo, irstytis valtimi, žvejoti ir rūkyti šviežiai pagautą žuvį. Vaikams įrengtos supynės, smėlio dėžė, krepšinio aikštelė. Sodyboje yra puiki garinė pirtis.

Stasio Balsevičiaus sodyba

Sodyba įsikūrusi prie Raudonės pilies. Šalia - didelis, gražus parkas, teka Nemunas. Atvykusiems svečiams organizuojamos ekskursijos, parodomos apylinkės. Svečių laukia kambariai su visais patogumais: tualetas, karštas vanduo, židinys. Yra pokylių salė (100 kv. m). Puiki vieta švęsti šeimynines šventes.

Stirnelės viensėdis

Mūsų svečiams siūlome: - tris rąstinius namelius su visais patogumais (6-8 asmenims) - atskirą namą su visais patogumais, pobūvių sale (25-30 asmenims), virtuve, pirtimi ir miegamaisiais - valtis, baidares, dviračius Laukiame Jūsų ištisus metus!

Suraučių sodyba

Sodyba įsikūrusi Aukštadvario regioniniame parke ant ežero kranto. Svečiams įrengti du atskiri pastatai su 6 miegamaisiais, pirtimi, pobūvių-konferencijų sale, virtuvėmis, dušais. Pro kambarių langus atsiveria puikūs vaizdai į aplinkinius miškus ir ežerą, kur galima paplaukioti valtele, pažvejoti, miškuose - uogauti grybauti. Sodyboje yra pavėsinė , laužavietė, vaikų žaidimo aikštelė. Maloniai laukiame Jūsų visus metus!

Survilų sodyba

Kaimo turizmo paslaugas siūlanti Survilų sodyba įkurta gražioje vietoje, prie Šveicarijos tvenkinio, vienkiemyje. Sodyba yra tik 28 km nuo Kauno, netoli Jonavos miesto, šalia miškas.  Sodyba skirta norintiems ramiai pailsėti, švęsti šeimos šventes. Lankytojai turi progą pailsėti kaimiškoje aplinkoje, išsimaudyti pirtyje bei tvenkinyje, džiaugtis kitais gamtos teikiamais malonumais: mėgautis grynu oru, grybauti, uogauti ar riešutauti. Norintiems tiesiog netrukdomai pasėdėti prie rusenančio laužo įrengta lauko terasa. Mėgstantys sportuoti ras lauko žaidimų aikštelę, žūklės mėgėjai galės užsiimti žvejyba.Svečiams skirto namo pirmame aukšte įrengtas erdvus pokylių kambarys su židiniu bei dideliu balkonu. Taip pat čia rasite virtuvę. Antrame namo aukšte jūsų laukia jaukūs miegamieji kambariai: vienas dvivietis ir du keturviečiai ir WC. Rūsyje rasite pirtį bei dušo kabinas, persirengimo kambarį ir jaukiai įrengtą priepirtę.Norintiems ramiai pailseti yra atskiras namelis.

Šušvė

Svetingas Kėdainių kraštas laukia visų, kurie nori maloniai pailsėti ir arčiau susipažinti su jo istorija, dabartimi bei čia gyvenančiais paprastais, nuoširdžiais žmonėmis. Sodyba Šušvė - yra tarp Šušvės ir Plinkaigalio piliakalnio. Šušvė - viena švariausių ir vaizdingiausių Lietuvos upių.Sodyba yra Pašušvio kraštovaizdžio draustinyje. Iki mūsų patogiai privažiuoti asfaltuotu keliu.Sodyboje galite švęsti įvairias šventes, rengti seminarus.Mes laukiame ne tik ramaus poilsio mėgėjų, bet ir žmonių, kuriems nesvetimas aktyvus poilsis. Siūlome žygius 1-3 dienų paruoštais maršrutais baidarėmis Šušvės upe, baidares nuomojame ir kelionėm kitomis Lietuvos upėmis. Upės slėnyje- sporto aikštynas, vaikų žaidimo aikštelė.Šeimininkas-bitininkas. Jūs čia būsite pavaišinti medumi ir midumi. Galėsite įsigyti įvairiausių bičių produktų, natūralaus vaško žvakių.O svarbiausia čia rasite ramybę, laisvę ir poilsį, malonę bei kokybišką aptarnavimą.

Svajoklių slėnis

Sodyba Ventos regioninio parko ir geologinio draustinio teritorijoje. Šalia Ventos upės, istoriniu atžvilgiu reikšmingame Žemaitijos miestelyje - Papilėje.

Šveicarijos vila

Šveicarijos vila - tai puikus poilsis kultūringoje išpuoselėtoje aplinkoje, suteiksiantis jėgų, kad galėtumėte įgyvendinti kilnius ir svarbius tikslus.

Švento sodyba

Sodyba yra Gražutės regioniniame parke, Švento ežero kraštovaizdžio draustinyje, prie Švento ežero. Šio ežero vanduo yra vienas švariausių ir skaidriausių Lietuvoje. Gražutės parko giria ir miškai užima apie 55 % teritorijos, apie penktadalį parko teritorijos sudaro vandens telkiniai. Vaizdingoje parko teritorijoje yra įrengti pažintiniai dviračių takai. Sodyba įsikūrusi miško laukymėlėje, atokiai nuo pagrindinių kelių, šalia nėra kitų gyventojų. Jūsų laukia jauki, rami aplinka gamtos apsuptyje.

Svirnelis

Kaimo turizmo sodyba Svirnelis įsikūrusi vienkiemyje, Žemaitijos nacionaliniame parke, prie miško ir Platelių ežero. Atstumas iki Platelių miestelio - 2 km. Čia - ideali vieta švęsti įvairias šeimos šventes, rengti dalykinius susitikimus, seminarus bei organizuoti kitas privačias ir įmonių šventes. Sodybos svečiai gali pasportuoti tam pritaikytose futbolo, tinklinio ir krepšinio aikštėse. Sodyba rekonstruota 2006 metais. Sodyboje yra 70 m² renginių salė, 5 kambariai, 24 miegamos vietos, pirtis ir sporto aikštynai.Svečiai laukiami ištisus metus !

Tamaros sodyba

Tamaros sodyba ant Navos ežero kranto su 3 skirtingo dydžio patogiais namais, skirtais poilsiui šeimomis arba grupėms iki 26 žmonių. Didelė teritorija, geras privažiavimas, netoli miestelio, svetingumas ir puikus Aukštadvario regioninio parko gamtovaizdis yra mūsų privalumai. Čia rasite galimybę tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui. 

Tarp klevų

Utenos pakraštyje, šalia automagistralės važiuojant link Panevėžio, įsikūrusi kaimo turizmo sodyba Tarp klevų. Sodyba su visais patogumais. Sodybą supa didelis ūksmingas 1 ha sodas. Joje galima gauti dviračius, naudotis TV, žaisti stalo tenisą, krepšinį. Utenos apskrityje yra daug įžymių vaizdingų vietų, kurias galima aplankyti apsigyvenus šioje sodyboje.

Tarp liepų

Sodyba Tarp liepų - tai senų laikų dvasios ir šiuolaikinio komforto derinys. Name poilsiautojų laukia 5 jaukūs kambariai su patogumais ir 18 miegamų vietų, židinio - pokylių salė 40-čiai žmonių, didelė terasa aplink salę su lauko riedulių židiniu, virtuve, bilijardo kambariu. Pirties pastate poilsiautojams galime pasiūlyti 4 miegamuosius su patogumais ir 15 miegamų vietų, didelę svetainę, virtuvėlę su indais ir virtuvine įranga, sauną ir lietuvišką garinę pirtį. Pastatas stovi prie užtvenkto Ragaišių upelio suformuoto prūdo kranto su didele sala ir pavėsine joje. Sodyboje yra tinklinio ir futbolo aikštelės, vaikų žaidimo aikštelė, pasivaikščiojimo takai, mašinų stovėjimo aikštelės. Už 800 m teka Šventosios upė - taip pamėgta baidarininkų. Jiems yra paruošti išlipimai į krantą ir galimybė pasistatyti palapines. Svečius maitina ir aptarnauja per pokylius mūsų rekomenduojama kavinė. Sodyboje suteikiame visą serviruotę ir indus pokyliams, kuriems svečiai atsiveža savo maistą. Laukiame jūsų visais metų laikais.

Trakai

Kaimo turizmo sodyba Trakai įsikūrusi Trakų rajone, 30 km nuo Vilniaus, teikia paslaugas ištisus metus. Sodyboje laukiamos turistų grupės bei pavieniai svečiai, rengiamos vestuvės, jubiliejai, banketai, įmonių vakarėliai, įvairios šventės, seminarai. Organizuojame teminius vakarus, siūlome pramogas su keturračiais motociklais, dažasvydį, kepsnių vakarėlius, rusišką pirtį ir t.t.

Trikojis

Sodyba įsikūrusi vienkiemyje ant Trikojo ežero kranto, Veisiejų regioniniame parke, Ilgininkų hidrografiniame draustinyje. Erdviame sodybos kieme poilsiautojų paslaugoms yra pastatyti trys atskiri nameliai su visais patogumais, atskiromis virtuvėmis, pirtimi ant ežero kranto. Ištisus metus laukiamos šeimos, mėgstančios tiek ramų, tiek aktyvų poilsį.Paskubėkite pasirūpinti savo poilsiu!

Trimonių sodyba

Nepakartojamas Zarasų krašo grožis, tyro kaip krištolas Čičirio ežero vandens gaivumas, miško ošimas, gyvenimo sąlygų komfortas leis Jums pamiršti kasdieninius rūpesčius, atgauti jėgas bei praturtinti sielą, surasti ramybę, kurios pasaulyje visiems taip šiandien trūksta, daryti tai, ko trokšta Jūsų širdis. Pajusti gyvos gamtos dvelksmą Jūs galite čia. Žmogus ir gamta - tai bendras kūrinys, viena styga. Paliesk ją ir pasigirs širdžiai mielas skambėjimas, kurio norisi klausyti, klausyti, klausyti... O kada ateis laikas atgal į namus - nenusiminkite, šios melodijos skamba čia ištisus metus ir Jūs galite grįžti vėl ir vėl... Tai vieta, apie kurią svajojote ištisus metus! Daugiau informacijos ir sodybos užimtumą rasite mūsų tinklapyje trimonis.w3.lt  

Užukalnio sodžius

Kaimo turizmo sodyba Užukalnio sodžius, esanti Užukalnio kaime, netoli Guostaus ir Gelužio ežerų. Sodyboje gali ilsėtis apie 40 žmonių, kurių laukia įvairios pramogos: pirtis, kubilas, yra įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės, galima žvejoti, plaukioti baidarėmis, burlentėmis, skraidyti parasparniais.

V. Šerėno sodyba

Moderniai įrengta etnografinio stiliaus sodyba Labanoro regioniniame parke, miško glūdumoje, Luknelės ir Juodynėlio upelių santakoje. Netoli yra ežeras. Ramus poilsis trims šeimoms (grupėms) atskiruose pastatuose. Kiekvienas jų turi atskirą svetainę su židiniu, virtuvę bei sanitarinius mazgus su šildomomis grindimis. Į kambarių langus įstatyti tinkleliai nuo uodų. Prie kiekvieno pastato yra terasa ir laužavietė su lauko baldais. Sodyboje įrengtas skulptūrų parkas ir vaikų žaidimo aikštelė. Galima rengti seminarus, konferencijas.Maloniai laukiame Jūsų ištisus metus!

Vaido Žilėno sodyba

Sodyba-vienkiemis Aukštaitijos nacionaliniame parke, gražioje vietovėje prie Lūšių ežero. Mediniai pastatai sename sode. Laukiamos šeimos su vaikais, žvejybos mėgėjai. Čia būsite apsupti gamtos ir pasijusite jos dalimi.

Valdos Pečiulienės sodyba

Sodyba įsikūrusi labai ramioje vietoje. Kelias link sodybos pažymėtas kelio nurodomaisiais ženklais. Nuo Lazdijų miesto iki sodybos - 12 km kelio, o nuo sodybos iki Lietuvos-Lenkijos sienos - 0,5 km. Netoli sodybos miškas, kuriame galite pagrybauti ir uogauti. Sodyboje, šalia miško,  įrengta sporto aikštelė. Taip pat įrengtos vaikų žaidimo aikštelė su sūpuoklėmis.Sodyba apsupta didelio tvenkinio, kuriame galite pažvejoti. Visa sodybos teritorija yra aptverta (tad ir saugi).Sodyboje laukiame 10 žmonių kompaniją (sodyba pritaikyta vienai poilsiautojų grupei). Yra virtuvė ir 3 miegamieji numeriai. Poilsiautojams pageidaujant užkūrenama pirtis.

Valuntynė

Jūsų poilsiui siūlome jaukų dviejų kambarių namelį su visais patogumais, pirtimi ir židiniu Panemunių regioniniame parke (80 km nuo Kauno). Yra didelė terasa, nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į Nemuną.Siūlome iškylas dviračiais ir pėsčiomis Plokščių pažintiniu taku, plukdome jūriniu plaustu po Panemunės pilis, galite žvejoti, degintis bei maudytis paplūdimyje, žiemą - slidinėti (veikia keltuvas).Jeigu pasiilgote ramybės ar aktyvaus poilsio, jaukios kaimiškos aplinkos ir lakštingalų giesmių, rinkitetės mūsų sodybą!!!

Velikuškės

Turistinė stovyklavietė Velikuškės laukia šeimų, ieškančių nebrangaus poilsio ramioje ir gražioje aplinkoje. Palapinės statomos regioninio parko teritorijoje, Sartų ežero pakrantėje. Poisiavietėje yra virtuvė su dujine virykle, virduliais, puodais ir kitu virtuvės inventoriumi. Stovyklaujančių paslaugoms - laužavietės, vaikų žaidimų aikštelė, krepšinio aikštelė, nuomojamos burinė ir paprasta valtys, puiki maudykla. Netoli miškas. Šeimininkai gali aprūpinti švariomis daržovėmis, braškėmis ir medumi iš savo ūkio. Vienai šeimai galima atskiro namelio nuoma. Maloniai laukiame Jūsų stovyklavietėje Velikuškės!

Versmelė

Zarasų raj. apsupta miško, prie Ligajų ežero įsikūrusi sodyba Versmelė. Poilsiautojai nuo gegužės mėnesio iki pat vėlyvo rudens čia ras ramybę, tylą, nuostabų gamtovaizdį. Sodyboje įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, krepšinio aikštelė, pavėsinė, pirtis. Pobūviams, šventėms siūloma nedidelė jauki salė. Vaikai galės džiaugtis įvairiomis sūpynėmis, žaidimų aikštelėmis, smėlio dėže. Jei mėgstate vandens pramogas, Jūsų malonumui - vandens dviračiai, valtys, baidarės, pirtis. Žvejai turi progą pameškerioti ežere, nuomojama žvejybinę įranga. Mėgstantys uogauti, grybauti galės pasidžiaugti už 0,5-1 km esančio miško gėrybėmis. Norinčius maloniai kviečiame pakeliauti po Zarasų rajono apylinkes ir aplankyti gražiausias ir žinomiausias vietas. Jūsų malonumui siūlomi įvairūs teminiai vakarai bei kitokios vakaronės. Šiltais vasaros vakarais galite pasigėrėti besileidžiančios saulės vaizdu, sėdėdami pavėsinėje arba prie laužo. Lankytojams pageidaujant, organizuojamas maitinimas, norintys gali patys išsikepti šašlikų, dešrelių kieme esančioje šašlykinėje.Aplankę poilsiavietę Versmelė tikrai nenusivilsite! Kiekvienas čia ras savo širdžiai mielą užsiėmimą, pailsės nuo miesto triukšmo ir nuo pabodusios kasdienybės.

Vidų sodyba

Kviečiame šeimas, jaukias draugų kompanijas, verslo kolektyvus į 2007 metų pažangiausią Utenos krašto kaimo turizmo sodybą! Nepakartojamas Utenos krašto grožis, tyro kaip krištolo Ilgio ežero gaivumas, miško ošimas. Gyvenimo sąlygų komfortas leis Jums pamiršti kasdieninius rūpesčius. Ši sodyba unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo Aukštaitijos kraštovaizdžio deriniu. Rąstiniuose nameliuose puikiai dera lietuviškas kaimo trobos jaukumas ir šiuolaikiškas komfortas. Svečiams yra skirti du namai keturioms šeimoms su visais patogumais (kiekvienai šeimai mini virtuvė, dušas, WC, židinys, atskiras įėjimas, atskira pavėsinė prie namelio). Yra pirtis, šalia jos - didelė pavėsinė, antrame aukšte pobūvių salė su mini virtuve. Sodyboje yra sporto aikštynas (krepšinio, futbolo, tinklinio aikštelės), vaikų žaidimo aikštelė, supynės, valtys, vandens dviračiai, dviračiai. Žvejai mėgėjai privačiame ežere galės džiaugtis dideliais laimikiais, o svečiai mėgstantys neįprastas pramogas galės pasimėgauti vėžių gaudymu. Vidų sodyboje svečiai laukiami ištisus metus!Žiūrėkite panoramines sodybos nuotraukas: http:www.ontour.ltaplankyklietuvakatleriuvidu-kaimo-turizmo-sodyba72131kjdf2007 metais Vidų sodyba pelnė Utenos verslo nominaciją Pažangiausia kaimo turizmo sodyba!

Vieneri vartai

    Pasiilgote atostogų? Norite ramybės ir gaivaus oro? Mėgstate neliestą gamtą ir neeilinius, susižavėjimą keliančius nuotykius? Patinka skanauti lietuviškus patiekalus? O gal norite atšvęsti gimtadienį, vestuves? Baigiame įrengti ir 100 vietų salę. Visus šiuos Jūsų troškimus ir norus mielai sutiks išpildyti kaimo turizmo sodybos Vieneri vartai šeimininkai.

Vienkiemis

Viskas geram poilsiui - sodyba Vienkiemis. Pro Kretingą vingiuojančios Akmenos upės slėnyje išsibarstę nendrių kepurėmis dengti poilsio nameliai tapo tikru prieglobsčiu ramybės išsiilgusiems Vienkiemio sodybos poilsiautojams. Kaimo turizmo sodybą pamėgę poilsiautojai kaskart sugrįžę yra nustebinti naujovėmis. Šią vasarą svečius pasitiks atnaujinti prabangūs, tačiau kaimo dvasią išsaugantys, viešbučio kambariai. Mėgstantiems senovę siūlome nakvynę pasirinkti senovinėje klėtyje ar dviviečiuose numeriuose. Čia visur rasite šiuolaikinius patogumus. Vienu metu sodyboje gali apsistoti nuo60 iki 80 žmonių. Svarbiausia šio sezono naujovė -baigiamas įrengti pirčių kompleksas, kuris patenkins pačio išrankiausio kliento norus. Čia bus galima pasikaitinti lietuviškoje ar turkiškoje pirtyje arba kubile ant upės kranto. Mėgstantiems komfortą bus galima atsipalaiduoti masažinėje vonioje. Jauki pirčių aplinka leis atsipalaiduoti kiekvienam. Septynių hektarų teritorijoje Jūsų laukia vaikų žaidimo aikštelė, mini zoologijos sodas, teniso kortai. Čia Jūs galite paplaukioti vandens dviračiais, valtimis. Senovinėje karčemoje priimami užsakymai pokyliams, banketams, furšetams iki 300 žmonių. Konferencijų salė talpina iki 50 žmonių. Vasaros metu veikianti lauko kavinė su terasomis ant upės kranto talpina iki 600 žmonių. Svečiams siūlome senovinius žemaičių patiekalus, taip pat europietiškus. Laukiame atvykstančių ir linkime gerai praleisti laiką.

Viktorijos ir Jordano Kenstavičių sodyba Karpynė

    Sodyboje veikia žuvies restoranas KARPYNĖ, tačiau restorano meniu ne tik iš karpių ir kitų šviežių žuvų. Čia rasite kiaulienos, jautienos, paukštienos, bulvių ir miltinių patiekalų. Sodyboje visada laukiami žvejai. Siūlome išbandyti laimę žvejojant karpius, upėtakius, karosus ir kitas žuvis.     Mėgstantys aktyvų poilsį laukiami sveikatingumo klube KLĖTYJE, kur yra baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis, masažinis baseinas,  šiltos sūkurinės vonios, garinė pirtis, sauna, Hamamas, treniruoklių salė, atliekami masažai.     Neseniai atidarytame sodybos Karpynė keturių takelių boulinge galėsite puikiai praleisti laiką tiek su šeima, tiek su draugų kompanija.     Apsistoti galite rąstinuose nameliuose arba jaukiuose kambarėliuose KLĖTYJE. 20 jaukių dviviečių kambarių su WC ir dušo kabinomis ar voniomis.     Verslo atstovai kviečiami rengti seminarus, prezentacijas posėdžių salėse. Svetainėje suorganizuosime priėmimą, pobūvį, furšetą, iškilmingus pietus, firmos ar šeimos šventę.

Viktoro Vegio sodyba Vegynė

Sodyba tinka šeimyniniam poilsiui, seminarams ir pobūviams iki 50 žmonių. Pavėsinėje su židiniu ir rūkykla telpa 15 žmonių, jie gali nakvoti ant šieno. Aikštėje prie vandens telpa 10 palapinių.

Vila Terra poilsis

Sodyba yra dviejų ežerų, Gruodžio ir Duobio, pakrantėje. Asfaltuotas geras privažiavimas bet kuriuo metų laiku.

Vila Virginija

Sodyba yra netoli Druskininkų, prie miško, ant ežero kranto, skirta mokymams ir pobūviams, ramiam ir aktyviam poilsiui žiemą ir vasarą. Jūsų paslaugoms 10 namelių su virtuve, židiniu, WC, dušu, miegamuoju kambariu 2 aukšte, palydovine TV, muzikos centru; salė mokymams ir pobūviams, sporto aikštė krepšiniui, tinkliniui, tenisui žaisti, pliažas ir pliažo tinklinis, baidarės, valtys, vandens dviračiai, pavėsinė su ugniakuru, pirtys, japoniški kubilai. Vaikų žaidimams - batutas, supynės.

Viliaus Vaicekausko sodyba

Sodyba vienkiemyje 30 m nuo Gailinto ežero. Sodyba  miškingoje vietoje,  daug žalumos. Aplink gausu kitų ežerų.  3 km iki parduotuvės, esančios Makniūnuose.Sodyba skirta tik svečiams. Puiki vieta ramiam ir turiningam poilsiui.

Vilijos Čepulienės sodyba

Ramiame rytų Aukštaitijos kampelyje Labanoro girios gilumoje, vienkiemyje, esančiame 6 km nuo Labanoro miestelio ir 1 val. kelio iki Vilniaus, įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, išsaugojusi senojo Aukštaitijos kaimo autentiškumą. Statiniai įrengti iš rąstų, pusrąsčių, stogai dengti skiedromis, naudotos tik natūralios ir ekologiškai švarios medžiagos.Svečiams skirti 2 rekonstruoti namai, kuriuose įrengti jaukūs 2-, 3- ir 4-vietų numeriai su visais patogumais. Nakvynė skirta 46 svečiams. Sodyboje patogu organizuoti uždarus pobūvius. Puiki vieta vertinantiems privatumą. Garantuojame saugų poilsį. Originaliai įrengta kamara, skirta jaukiems mini-pokyliams iki 12 svečių. Naujai rekonstruotame kluone įrengta didžioji pokylių salė, kurioje galime priimti iki 80 svečių. Teikiame maitinimo paslaugas: paruošiame patiekalus pagal iš anksto suderintą meniu, serviruojame stalą bei aptarnaujame pokylio metu. Tai ideali vieta Jūsų vestuvėms, šeimos bei kolektyvo iškilmėms bei verslo renginiams. Pavėsinėje, sumūrytame židinyje galite išsikepti mėgstamų kepsnių, rūkykloje išsirūkyti žuvį, o žuvienę išsivirti laužavietėje dideliame katile. O gal norite išbandyti tikrą kaimišką duonkepį ir paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų?Sodyboje įrengtos 3 rūšių pirtys: garinė pirtis, norvegiška pirtis-kubilas, turistinė lauko pirtis. Pirtyse patirti malonumai ir švarusšaltinio vanduo dviejuose dideliuose tvenkiniuosepadės susigražinti jėgas ir žvalumą.Mėgstantiems aktyvų poilsį įrengtos tinklinio ir krepšinio aikštelės. Organizuojame keliones baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis. Siūlome įvairius maršrutus, kurių trukmė 3-5 val., diena, kelios dienos ar ilgiau. Nuvežame į maršruto pradžią ir parvežame pasibaigus kelionei.Labanoro giria nuo seno garsi grybų, uogų gausa. Nuostabi gamta, gaivinantis miško kvapas, seno vienkiemio dvasia ir ramybė daro šį atokų kampelį itin patrauklių poilsiui su šeima ir draugais.

Vilijos Sedleckienės sodyba

Vos 18 km nuo Kauno, ramiame dviejų upių ir miško glaudžiamame Papiškių kaime jau du metai Jūsų laukia jauki Vilijos Šedleckienės sodyba. Šioje sodyboje galima ne tik ramybę atrasti, bet ir šauniai gimtadienį atšvęsti. Čia, specialiai Jums įrengtame mediniame name, Jūsų laukia poilsio kambarys su židiniu, erdvi pirtelė, dvi lauko pavėsinės, krepšinio aikštelė bei daugiau kitų pramogų. Pavyzdžiui, pas mus Jūs galite užsisakyti sau bei savo draugams dažasvydžio žaidynes.Šiuo metu sodyboje galime priimti iki 12 žmonių. Svečiai gali džiaugtis visais miesto patogumais ir kaimo ramybe.Atvykite pas mus pailsėti bet kurią savaitės dieną! Mes laukiame Jūsų!

Vilmos Volungevičienės sodyba

Miško apsupta sodyba, netoli Merkio upės, Dzūkijos nacionaliniame parke. Sodyba skirta ramiam ir aktyviam poilsiui. Didelis kiemas su laužaviete ir pavėsinėmis. Nuomojame baidares ir organizuojame plaukimą jomis Dzūkijos upėmis.

Violetos Dapkuvienės sodyba

Sodyba įsikūrusi tarp miškų. Svečius priimame senoviniame name - klėtyje. Taip pat sodyboje įrengtos 2 pavėsinės, laužavietės. Sodyboje yra ~1 ha ploto vandens telkinys su dviem salom; jo smėlėtas krantas puikiai tinka maudynėms; valtis, dviračiai, nusileidimo trasos (tarzankės), tinklinis, pusiau krepšinis, palapinės. Senoviniame klėtyje įrengti židiniai.Aktyvus poilsis kelioms šeimoms arba draugų būriui.

Violetos ranča

Sodyba - vienkiemis apsupta gražių Kazlų Rūdos miškų, įsikūrusi tarp įžuvintų tvenkinių. Kviečiame išsiilgusius gamtos ir ramybės. Aplinkiniuose miškuose gausu grybų, uogų. Mėgstantiems sportuoti - krepšinio, tinklinio ir futbolo aikštelės. Svečių paslaugomis - pobūvių salė (iki 50 žmonių), 4 miegamieji, 2 virtuvės, pirtis, lauko židiniai, laužavietės.

Virginijos Gražinos Strakšytės sodyba

Sodyba jaukioje Platelių miesto vietoje. Poilsiautojų laukia pavėsingas beržynėlis, erdvė, ramus ir malonus poilsis gražioje aplinkoje. Svečiai apgyvendinami gyvenamojo namo antrame aukšte (yra atskiras įėjimas), vaišinami sodybos ekologiškomis gėrybėmis. Svečiams pageidaujant - pažintinė ŽNP veikla bei Platelių ežero vandens pramogos. Čia galima ramiai ir jaukiai pailsėti.

Virinta

1,5 ha plotą užimanti sodyba įsikūrusi Molėtų rajone, iškyšulyje į Virintų ežerą, juosiantį sodybą iš trijų pusių. Netoli sodybos yra kavinė Zodiakas, Etnokosmologijos muziejus, observatorija. Sodyba skirta tik svečiams. Joje įrengti jaukūs kambariai su bendrais patogumais (30 miegamųjų vietų), pokylių-konferencijų salė (40-iai asmenų), virtuvė su pilna įranga, vidaus ir lauko židiniai, dvi erdvios dengtos terasos su vaizdu į ežerą. Rusiška garinė pirtis įrengta atskirame namelyje su terasa ant paties ežero kranto. Šalia pirties yra kubilas. Taip pat įrengti du paplūdimiai, tinklinio ir krepšinio aikštelės, valčių prieplauka bei lieptai žvejybos mėgėjams.www.naujasbustas.ltltnuomojami_objektai Tel.: +370 650 40721, +370 650 48800

Vitaliaus Prascienio sodyba

Sodyba įsikūrusi gražiame Strėvos upės slėnyje, šalia veikiančios Pastrėvio HE bei Mūro Strėvininkų piliakalnio. Netoli Bačkinių restoranas, įsikūręs sename dvaro parke. Sodybą nesunku rasti, gan patogus privažiavimas: 1,2 km nuo Kaunas-Vilnius autostrados. Čia jaukiai gali įsikurti 1-3 šeimos, tačiau trumpalaikei nakvynei galime priimti 16 asmenų. Sodyboje taip pat galima įsigyti leidimus žvejybai Pastrėvio HAE tvenkinyje.  Laukiame sveikos gyvensenos, mėgstančius tiek seną gerą rock, blues ar swing muziką, tiek mėgstančius kaimo tylą, šeimų, įsimylėjėlių, žvejų ar jaukios kompanijos.Mūsų sodyboje rasite ir ramybę, ir aktyvų poilsį. sodybos šeimininkai muzikalus. Mielai organizuojamos įvairios diskotekos.Klientų laukiame ištisus metus.

Vytauto Masiuko sodyba

Etnografinio stiliaus sodyba pušyne, ant nedidelio ežero kranto. Šeimininkai sodyboje negyvena. Laukiami ramaus poilsio mėgėjai.

Vytauto Skirkos sodyba

Sodyba ant ežero kranto, apsupta miško, Aukštadvario regioniniame parke, 300 m nuo pagrindinio kelio Trakai-Aukštadvaris. Yra ežerėlis, kurio krante - kaimiška garinė pirtis, nardykla (2,5 m aukščio). Sodyboje taip pat yra ir sausa pirtis. Organizuojami vandens žygiai iš Aukštadvario Narvos ežero iki Vilkokšnio ežero Verknės upe: galima keliauti tiek baidarėm, tiek kanojom. Taip pat galima paplaukioti valtimi ar vandens dviračiu. Prie sodybos yra stoginė 100-ui svečių, laužavietės jaukiam vakarojimui. Taip pat sodyboje įrengta pokylių salė 40-iai svečių, kurioje galima organizuoti seminarus. Aktyvaus poilsio mėgėjams patiktų mūsų mini-futbolo, krepšinio bei tinklinio aikštelės.Maloniai laukiame Jūsų mūsų sodyboje ištisus metus!

Vytauto Zaburo sodyba

Miško apsuptas vienkiemis šalia Platelių ežero. Atvažiuokite ne tik ramiam poilsiui, bet ir švęsti šventes, vestuves. Poilsiautojams skirtas gyvenamas namas, klėtis, pirtis, 60 vietų salė su poilsio kambariais ir virtuve. Maudytis, žvejoti ir plaukioti valtimi galėsite Platelių ežere, kuris 250 m nuo pačios sodybos.

Vitos ir Arūno Sujetų sodyba Vitrūna

Poilsiavietė Vitrūna įsikūrusi ant nuostabaus Dusios ežero kranto, Metelių regioninio parko teritorijoje.Dusia - vienas didžiausių ir švariausių Lietuvos ežerų.Skaidrus vanduo, puikus lėkštas krantas idealiai tinka ir vaikams. Ežero vėsa, gamtos ramybė - toli gražu ne vieninteliai poilsio Vitrūnoje privalumai. Čia galite išnuomoti vandens dviračius, burlentę, irklines valtis. Anksti ryte išplaukę į žvejybą negrįšite be laimikio - Dusia vienas iš nedaugelio Lietuvos ežerų, kur veisiasi seliavos. O jei nenorit žvejoti ar plaukioti, galite maloniai praleisti laiką braidžiodami seklia Dusios pakrante po pasvirusiais medžiais ar tiesiog degintis saulėje.Jei esate aktyvaus poilsio mėgėjas, čia rasite itin geras sąlygas. Poilsiavietėje įrengtos paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelės. Yra galimybė žaisti biliardą ir kriketą. Sezono atidarymo ir uždarymo progomis rengiami sporto mini turnyrai. Mėgstantys minti dviračių pedalus sodyboje galės išsinuomoti šias dvirates transporto priemones.  Neintensyvus eismas, įdomus kraštovaizdis, nesunkiai pravažiuojami miško keliukai, atsiskleidžianti gamta - visa tai sudaro puikias sąlygas dviratininkams. Poilsiavietėje jums bus suteikta informacija apie dviračių maršrutus, lankytinus objektus. Taip pat galite išsinuomoti vandens dviračius, burlentę, irklines valtis. Vaikams čia taip pat netrūks pramogų - jie galės pašokinėti ant pripučiamo klouno, pasisupti sūpynėse.Atvažiavę galite įsikurti name, išsinuomoti automobilinius namelius arba apsigyventi palapinėse . Norintiems didesnio komforto siūlome kambarius name - dviviečius arba keturviečius su atskiru arba bendru dušu ir tualetu. Name yra virtuvė, pobūvių salė, galima ilsėtis terasoje. Taip pat laukiami poilsiautojai su savo automobiliniais nameliais. Jiems čia skirta speciali teritorija, į kurią atvesta elektra.Patogiai įrengtos laužavietės, racionaliai išdėstyti mediniai staliukai ir suolai leidžia poilsiautojams netrukdyti vieni kitiems. Čia galite gauti ir būtiniausių daiktų: malkų, šašlykinę, kirvį, geriamojo vandens. Poilsiavietėje įvesta elektra, yra šulinys, veikia dušai, įrengti apšviesti tualetai.

Vladės Adomavičienės sodyba Mamonija

Sodybos kiemą skalauja Ūsių ežero bangos. Aukštaitijos nacionalinio parko teritorija: Bitininkystės muziejus, Ladakalnis, Ginučių malūnas ir piliakalnis. Sodybos šeimininkė - tautodailininkė, tad poilsiaudami čia galėsite susipažinti su lietuvių liaudies daile. Gamtos gėrybės pasiekiamos ranka. Na, o dėmesys ir rūpinimasis Jūsų poilsiu - garantuotas! Ir tai dar ne viskas... Maloniai laukiame Jūsų!

Vlado Lušo sodyba

Sodyba įsikūrusi Kurtuvėnų regioniniame parke, miške šalia ežero, labai gražioje, jaukioje vietoje. Tinka ramiam poilsiui.

Vlado Telksnio sodyba

Balninkai - miestelis Molėtų rajone, įsikūręs  tarp Alaušų ir Piršeno ežerų. Važiuojant nuo Molėtų Anykščių kryptimi už 5 km yra posūkis į kairę Balninkai. Nuvažiavę 18 km asfaltuotu keliu privažiuosite Balninkus. Pagrindine gatvele važiuokite iki Alaušų ežero. Jei važiuosite iš Kauno nuo Ukmergės Molėtų link, 21-ajame km  rasite Želvos gyvenvietę. Pasukę į kairę važiuokite apie 7 km iki Balninkų miestelio. Prie pat Alaušo ežero stovi poilsio namelis. Pirmajame jo aukšte yra menė su židiniu. Čia galima ramiai pasėdėti prie židinio arba draugų būryje. Antrame aukšte įrengti 2 miegamieji - trivietis ir keturvietis. Virtuvėje, kurioje rasite visus reikalingus indus, galima pasigaminti maisto. Jei reikia produktų, maždaug už 100 m nuo sodybos yra parduotuvė. Taip pat iš vietos gyventojų galima nusipirkti kaimiško maisto. Namo rūsyje yra pirtis, dušas, tualetai. Visada karštas vanduo. Po namu įrengtas garažas.Alaušų ežero plotas apie 260 ha. Retas ežeras turi tokią nuostabią pakrantę: ilgas, platus, smėlingas atabradas -  puiki vieta taškentis ir vaikučiams, ir suaugusiems. Galima pažvejoti, paplaukioti valtimis, vandens dviračiu. Norinčius galime pavažinėti arkliuko traukiamu vežimaičiu. Svečiai laukiami bet kuriuo metų laiku, nes namelis šildomas.

Voverynė

Vienkiemis. Šalia upė  Mituva. Yra sodas, klėtis, natūrali gamta: laukai, pievos, miškai. Ant upės kranto laužavietė su stalais ir suolais. Troboje virtuvė su senovine krosnimi, svetainė. Sodyboje yra visi patogumai: dušas, tualetas ir karštas vanduo. Sodybos naujiena - didelis kluonas, talpinantis 80 ir daugiau žmonių, tai puiki vieta vestuvėms, pokyliams ir kitoms šeimosįmonės šventėms. Upėje plaukiojama valtele, kuria nuplauksite į pačias gražiausias ir įdomiausias gamtos vieteles. Ramybė, grynas oras, puiki gamta tiek vasarą, tiek žiemą.

Zalensų sodyba

Zalensų sodyba - tikram poilsiui ir vaisingam darbui! Apsupta miško, įsikūrusi ant nuostabiai gražaus Dubysos kranto Zalensų sodyba priima svečius visus metus. Ji įvertinta aukščiausiu - keturių gandrų  komforto lygiu. Šeimininkai džiaugiasi galėdami dalytis svetingumu, aplinkos grožiu, pramogomis. Išsiilgusiems gamtos ir ramybės - grybų ir uogų pilnas miškas, ramus paplūdimys prie Dubysos, lauko židinys. Mėgstantys sportuoti čia ras krepšinio, tinklinio aikštelės, o linkusiems turistauti patiks iškylos valtimis ar žirgais. Įspūdžių suteiks ir sezoninė žvėrių bei paukščių medžioklė.Svečių namuose - erdvus poilsio kambarys su židiniu ir biliardo stalu, savitu žavesiu vilioja miegamieji, jauki virtuvė, puikus šildomas baseinas ir sauna užtikrina: čia gerai praleisite laiką bet kokiu oru. Zalensų sodybos privalumus jau įvertino dauguma verslininkų, vis dažniau čia rengiančių seminarus bei mokymus.Svečiams gaminamas maistas pagal iš anksto suderintą valgiaraštį ir tik iš ekologiškai švarių produktų. Nuostabus gamtos ramybės ir komforto derinys daro Zalensų sodybą unikalią. Čia praleistas laikas įsimins ilgam ir norėsite grįžti dar kartą. Dėl išankstinio vietų rezervavimo ir seminarų organizavimo skambinti tel. +370 686 3 32 09.Sodybos individuali svetainė www.zalensai.lt

Zaraza

Zaraza” – tai erdvi ir šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba Kėdainių raj. ant Smilgos upelio kranto. Iki Kėdainių vos 2 km. Geras privažiavimas,erdvi stovejimo aikštelė. Jūsų patogumui name yra pokylių ir šokių salės, virtuvė su visa reikalinga įranga, miegamieji kambariai su dušais ir tuoletais kiekviename. Dideliame kieme įrengta terasa, laužavietė ir vaikų žaidimo aikštelė. Kviečiame švęsti savo ir giminių šventes, taip pat įmonių vakarėlius. Sodyba jums suteiks ramybę, poilsį ir privatumą natūralioje aplinkoje. Svečių laikiame ištisus metus.

Žarija

Žarija - tai populiarus trumpalaikio poilsio centras šalia kelio Panevėžys-Šiauliai. Prie ežero įsikūręs restoranas-smuklė, viešbutis, pirtys. Teritorijoje yra poilsio aikštelė, tvenkiniai, vaikų žaidimo aikštelė, krepšinio, tinklinio aikštelės, mini golfo aikštynas, valtys, vandens dviračiai, plaukiojama kateriu, katamaranu, prie smuklės daug vietos automobilių parkavimui. Pas mus galima rasti viską, ko reikia, norint puikiai švęsti ir sėkmingai dirbti. Įmonėms siūlome vesti konferencijas, seminarus, organizuoti įmonės šventes. Pavieniams užsakovams - švęsti šeimos šventes. Puikus maitinimas, gražus serviravimas, geras aptarnavimas, nakvynei - naujas, jaukus viešbutis, įvairios pramogos geromis kainomis. Siūlomos trys pobūvių salės, kuriose talpinama nuo 30 iki 150 žmonių. Mes turime oro balioną (skraidiname, kilnojame), triratį (pvz.vežame jaunuosius), katamaraną (plukdome ežeru 10 žmonių kompaniją), katerį (plaukiojame, tampome padangas, slides, bananą), keturratį (apžvalginiai ratai rajono gražiausiomis vietomis), sniego motociklą (smagi pramoga žiemos metu), valtis, vandens dviračius, mini golfo aikštyną, tinklinio aikšteles. Visa tai gali labai paįvairinti šventę. Esame įsikūrę nuostabiame gamtos prieglobstyje, statiniuose dominuojantys medis, metalas ir akmuo smuklei suteikia originalumo, savitumo.Labai dažnai pobūvių dalyviai renkasi pirtis. Tradicinėje lietuviškoje ir japoniškoje (kubile) pirtyje nuplaunami rūpesčiai, atsipalaiduojama. Jauniesiems galime pasiūlyti ypatingą kambarį nakvynei, ieškantiems daugiau romantikos - nakvynę plaukiojančioje pirtyje.Maloniai laukiame Jūsų! 

Želvynė

Maloniai kviečiame apsilankyti kaimo sodyboje Želvynė, įsikūrusioje Molėtų raj., Želvų kaime, prie Želvų ežero (netoli observatorijos). Puikios gamtos apsuptyje, jaukiame pastate tinka švęsti įvairias šventes, rengti konferencijas (talpiname iki 100 žmonių). Be to, poilsiui siūlome ir namelį ant ežero su pirtimi, sale, miegamaisiais arba pirtelę ant kranto, kur laiką galėsite leisti nedidelėje draugijoje. Valtys padės Jums susipažinti su įspūdingiausiomis Želvų ežero vietomis, nusiirti į kitapus ežero esantį Etnokosmologijos muziejų. Pavėsinė, krepšinio lenta, futbolo vartai, ugniavietės, šaltinio vanduo, pusiasalis – tik praturtins Jūsų poilsį.

Žemsuodos kaimelis

Žemsuodos kaimelis – tai ideali vieta Jūsų poilsiui jaukiausiame Žemaitijos kampelyje, vingiuojančios Minijos slėnyje. Kaimelyje - rąstiniai nameliai, šalia jų - pirties kubilai, tolėliau sporto ir vaikų žaidimo aikštelės, tvenkinyje šokinėja upėtakiai, šalia tvenkinio ”sugulusios” įvairiaspalvės angliškos baidarės laukia žygių su Jumis Minijos upe, o šalia kelio – svetinga užeiga ir trys transporto stovėjimo aikštelės. Gyvenimas nameliuose jaukus, o kempinge - patogus. Užeigoje gardus maistas, žolelių arbatos, vietinis ir šveikiškas alus. Kaimelio parduotuvėje - vaistažolės, keramikos ir lino stebuklai. Žemsuodos kaimelio 6 ha angliškos pievelės, iš trijų pusių apjuostos vandens telkiniais, puiki vieta lakstyti basomis, sugrįžti į nerūpestingą vaikystę, pajausti harmoniją su savimi ir gamta.

Žilėnų sodyba

Sodyba - vienkiemis, įkurta miško ir ežerų apsuptame pusiasalyje, Labanoro regioniniame parke.Patogūs nameliai, 30 vietų pokylių salė, pirtis, erdvi, poilsiui pritaikyta aplinka - visa tai sudaro puikias sąlygas ilsėtis šeimoms, žvejybos mėgėjams, rengti konferencijas, seminarus, organizuoti stovyklas.

Žiogeliai

Sveiki atvykę į Žiogelius, romantišką Dzūkijos kaimą, besiilsintį Nemuno slėnyje. Jūsų paslaugoms-du atskiri svečių nameliai: Žalias namas (4 vietų) ir Klėtis (4 vietų). Kiekviename namelyje  yra TV, muzikos centras, virtuvė, indai, šaldytuvas, dušas, tualetas, miegamieji kambariai antrame aukšte. Žaliajame name dar yra baseinas, židinys, pirtis. Erdvus sodybos kiemas, kuriame mini krepšinio aikštelė, pavėsinės, laužavietė; lauko žaidimai-kroketas, badmintonas, petankė, supynės.  Aktyvaus ir pasyvaus poilsio mėgėjai laukiami nuo balandžio iki spalio mėn.Sodyba Žiogeliai-ideali vieta šeimyniniam poilsiui ar nedidelei draugų kompanijai. Pamirškite miesto triukšmą ir dulkes. Pas mus rasite atgaivą kūnui ir sielai!

Žiogų sodyba

Rąstiniai poilsio nameliai netoli Platelių ežero, iki jachtklubo 600 metrų. Siūlome ramu poilsį kelioms šeimoms. Yra įžuvintas tvenkinys, lauko baldai, sporto aikštelė, sporto inventorius, valtis. Galime organizuoti ekskursijas po Žemaitijos nacionalinio parko apylinkes.

Žirnaja

Ramybės ir romantikos ištroškusiems, privatumą ir komfortą vertinantiems - mažas rojaus kampelis Žirnajų ežero pakrantėje. Vaizdingoje vietovėje įsikūrusios, nepriekaištingai sutvarkytos sodybos šeimininkai laukia visų norinčių ne tik pasigrožėti tyvuliuojančiu ežeru bei įkvėpti gaivaus oro, bet ir turiningai pailsėti ir papramogauti.Jūsų pasirinkimui siūlome:Sodyboje įrengti lauko teniso, tinklinio ir krepšinio aikštelės, šaudykla. Taip pat galėsite pašaudyti iš lanko, pasivažinėti kerurračiais, paminti vandens dviračius, paplaukioti po ežerą valtimis ar pažvejoti.Vaikai irgi nenuobodžiaus - jų laukia tik jiems skirta žaidimų aikštelė.Čia geri visi metų laikai! Čia blogo oro nebūna! Kada tik beatvyktumėte - susigrąžinsime jėgas ir žvalumą, atsipalaiduosite ir puikiai praleisite laiką. Juk kas gali būti nuostabiau už gamtos teikiamos malonumus, kada rytinį dušą pakeičia gaivus ežero vanduo, kada saulei leidžiantis prie laužo susirenka geriausi draugai ar šeima...

Zuikynė

Sodyba įsikūrusi Utenos raj. Sudeikių miestelyje. Skirta šeimyniniam poilsiui.

Informacijos talpinimas


Dėl informacijos talpinimo Lietuvos turizmo išteklių kataloge prašome kreiptis el. paštu katalogas@turizmoakademija.lt arba telefonu +370 677 25652

Information supply


For information supply purposes in Lithuanian tourism resources directory please contact by e-mail: katalogas@turizmoakademija.lt or phone: +370 677 25652